ZENE LAVICE?

Ja sam Lav-Skorpija i najintenzivnije sam bila zaljubiljena u Vagu-Blizanca! A bilo je tu i bikova, jarceva, ovnova, strelaca... Sa Vagama uvek duge intenzivne veze, ali Vaga-Blizanac neverovatnta strast....
 
I ja sam svoju ljubav pronasla u lavu..da se ne lazemo,jednoj kraljici odgovara jedino kralj! Najiskreniji odnos sam sa njim uspostavila.Ja sam lav/devica a on je lav/vaga.Jedino nam ova vaga malo smeta(neodlucnost)..
 
Pontije Pilat:
Ma gresite. Lavice su neverovatno sjajne zato sto su idealne za manipulisanje!!!
Veruj mi da ako si manipulisao nekom lavicom,da je ona bila svesna toga i to je dozvoljavala da joj radis iz ciste zabave...a ako u medjuvremenu naleti na nesto bolje i interesantnije od tebe..Znam samo jedno,da onaj ko se "igra"sa lavovima ne prodje ne kaznjeno.
 
korona1:
Veruj mi da ako si manipulisao nekom lavicom,da je ona bila svesna toga i to je dozvoljavala da joj radis iz ciste zabave...a ako u medjuvremenu naleti na nesto bolje i interesantnije od tebe..Znam samo jedno,da onaj ko se "igra"sa lavovima ne prodje ne kaznjeno.

:lol: ne znam bas da li je dozvoljavala iz ciste zabave, ali da je bila svesna, bila je.
Lavove je nasuprot onome sto misle ljudi koji nas bas dobro ne poznaju, tesko izmanipulisati. Mi znamo tacno da li nam neko laska ili je iskren i "namirisemo" manipulaciju.

Delujemo jednostavni za upotrebu, sto i jesmo, mozda nismo posebno nadareni mislioci i racionalne osobe, ali osecanja....procena...osecaj da u situaciji ili kod osobe nesto "smrdi" ....tu retko gresimo.
:roll: i ja zivim sa lavicom :roll:
 
korona1:
I ja sam svoju ljubav pronasla u lavu..da se ne lazemo,jednoj kraljici odgovara jedino kralj! Najiskreniji odnos sam sa njim uspostavila.Ja sam lav/devica a on je lav/vaga.Jedino nam ova vaga malo smeta(neodlucnost)..

I ja sam imala super odnos sa jednim lavom,ali jedan dobar drug mi je lav,i znam da NIKAD necemo moci da budemo nesto vise od toga,jer bi to bila borba izmedju psa i macke...Pravila nema...
 
MadonnaGirl:
I ja sam imala super odnos sa jednim lavom,ali jedan dobar drug mi je lav,i znam da NIKAD necemo moci da budemo nesto vise od toga,jer bi to bila borba izmedju psa i macke...Pravila nema...

Nije ,ok su oni.Jedini problem je sto vole"malo vise da pricaju",i imaju problem sa cuvanjem tajni.Jedan muski lav=pet zena zejedno.Mislim da su izuzetno iskreni,i jako dobri prijatelji,ali u vezi su malo skrti na pokazivanju emocija.Posle raskida isto pate kao "pet zena" zajedno.Osetljivi su dosta.

Moje licno iskustvo,opasno padam na skorpije(fizicki najvise privlacne),i uglavnom me zeznu na kraju,jer imaju problem sa vezivanjem.
na rakove,i ako nikad ne mogu tacno da shvatim sta je to u njihovim glavama.
na ovnove,i u startu bude nekako osudjeno na loshe.
Najvece ljubavi su mi bile ribe,i ako su me zezale,kao i skorpije.
Ali je cinjenica da sam sa m. lavovima,uvek najbolje kapirala,cak mislim da su i za vezu oni najbolji,nekako su najjednostavniji.
 
Pandora_m:
Kakva iskustva imate (Lavice) sa Vagama???
Bas bezveze,neodlucni,jednom ovako,jednom onako('oce piski,nece piski)..sve to ume jako da nervira.Mi lavice znamo uvek sta zelimo,zato nas takvi ljudi smaraju.Ne trudi se da ih razumes jer kao nikad ne znaju sta hoce a ustvari su veliki materijalisti i ako imaju koristi od neke druge otici ce od tebe kao da nikad niste nista imali..kukavice su i nisu spremni za iskren i odlucujuci razgovor.Zamisli takvog muskarca za ceo zivot...uzas,ni najgorem neprijatelju ga ne bih pozelela....Muski lavovi su idealni!
 
Pandora_m:
Ja sam Lav-Skorpija i najintenzivnije sam bila zaljubiljena u Vagu-Blizanca! A bilo je tu i bikova, jarceva, ovnova, strelaca... Sa Vagama uvek duge intenzivne veze, ali Vaga-Blizanac neverovatnta strast....
Da,sto se sexa tice....za nesto vise nisu.Umeju da budu i edipovci,mama im je na prvom mestu pa onda sve ostalo,isto tako umeju da budu i veliki egoisti.
 
VIRGINIJA:
Nije ,ok su oni.Jedini problem je sto vole"malo vise da pricaju",i imaju problem sa cuvanjem tajni.Jedan muski lav=pet zena zejedno.Mislim da su izuzetno iskreni,i jako dobri prijatelji,ali u vezi su malo skrti na pokazivanju emocija.Posle raskida isto pate kao "pet zena" zajedno.Osetljivi su dosta.

Moje licno iskustvo,opasno padam na skorpije(fizicki najvise privlacne),i uglavnom me zeznu na kraju,jer imaju problem sa vezivanjem.
na rakove,i ako nikad ne mogu tacno da shvatim sta je to u njihovim glavama.
na ovnove,i u startu bude nekako osudjeno na loshe.
Najvece ljubavi su mi bile ribe,i ako su me zezale,kao i skorpije.
Ali je cinjenica da sam sa m. lavovima,uvek najbolje kapirala,cak mislim da su i za vezu oni najbolji,nekako su najjednostavniji.


Ne znam...Ja ne bih mogla da budem sa muskim lavom koji kao svoje glavne osobine navodi:Lep,jak,pametan,zgodan...
Mislim na tog mog druga...Ali upoznala sam druge muske lavove i oni su ok.Ipak se najbolje slazem sa vodolijama...Neverovatno je kako mi se uvek nameste...
 
Bila sam i ja sa jednom vodolijom ,3 god.Mnogo su mi komplikovane i konfuzne.Dok ja shvatim sta on hoce,.....nista konkretno uglavnom,...i uvek nekako moras da ga zabavljas da bi skrenula paznju na sebe,....Sve u svemu,mnogo komplikovano,i nepredvidljivo.I tek kad postanem zaista ne zainteresovana,e onda on shvati da je zaljubljen,......Mislim .....strasno.A tek zenske vodolije,NE PODNOSIM-je blaga rec.
One su toliko ubedjene da su pametne,da to prosto gusi.

Sa lavovima uvek znas na cemu si.Skroz su otvoreni.Tasko da ce te zeznuti,jer ces moci mnogo u napred da shvatis sta ce da uradi.

Lepo se slazem i sa blizancima,muskim.Uglavnom su mi dobri drugovi blizanci.
 
Zene lavice su meni skroz ok. Ali tesko funkcionisem sa zenama skorpijama. One imaju strasnu potrebu da da sokiraju i dominiraju (egzibicioniste) a kod mene to ne izaziva nikakvu emociju i onda nismo jedni drugima interesantni.
 

Back
Top