ZENE LAVICE?

Ne,ne i ne! Uvek nam je stalo da zadovoljimo onog drugog...Volim da gledam da je neko prezadovoljan onim sto sam mu JA ucinila,pa i u sexu...
Sujetne jesmo,tvrdoglave jesmo,ambiciozne i te kako,sve sto ste pricali je tacno. Ali smo i velikodusne.Ruku bi dale za nekoga koga nikad nismo ni videle. Iskrene smo i otvorene,i vrlo cesto bez dlake na jeziku. A komplimenti...Dajte nam dva, i vase smo...
Kao dupla lavica,mogu to da potvrdim...[/QUOTE]

Iskrivljena slika?
A velikodusnost....neka hvala....ponekad mi se cini da su velikodusne zato da bi neko rekao:Jao, vidi ti sto je ona velikodusna!
Salim se malo imate vi i dobrih strana...samo sad ne mogu da se setim....dobro da, recimo da je lepo imati roditelja lava , taj ce cudo uraditi da pruzi detetu sve sto zeli...
 
Tamara_L:
Dakle da apsolviramo:lavice straaaaaasno pate od toga da budu u centru paznje.....
Najgore sto moze da postoji je nizi tip lava...
Dupli lavovi su katastrofa(ali uzasno pozrtvovani roditelji-sve ce uraditi da sacuvaju dete):toliko netakticnosti, egocentricnosti...
oni prosto ne znaju da vode polemiku...kada im ponestane argumenata pocinju da riču bas kao pravi lavovi, a ja kao skorpija umem da im dam otrovan komentar i da ih izludim do mere da ne znaju sta ce sa sobom.Kad ih spustis na zemlju...onda ti bude zao.....jadni, uglavnom nemaju realnu sliku o sebi...imaju neku iskonstruisanu u koju samo oni veruju, lavovi umeju da budu smesni svojoj okolini a da nisu ni svesni...izuzimam one sjajne primerke..ali poznajem vise ovih drugih i ovo su im zajednicke osobine...Ja ne mogu puno sa njima, ja volim da slusam ali i da govorim..a lavovima treba publika, posavetovace oni tebe, kao saslusati, ali ce pricu ponovo okrenuti na njih i to nece ni primetiti....

Ne bih rekao da je ovo tacno. Ima lavova od kojih je i meni muka u stomaku. Ipak, ljudi grdno grese kad posmatraju lavove ovako povrsno kao sto to cinis ti. Ma koliko ti neki lav delovao kao totalna budala, veoma je dobro svestan sta bilo ko misli o njemu. I nema sanse da ga kupis laskanjem kao sto mnogi misle. Na povrsnom nivou, tome nece odoleti ali u sebi ce znati sta ustvari hoces od njega.

Mada, ja sam lav/skorpija i meni tesko da nesto kod druge osobe moze da promakne, ma koliko da je skriveno.
Ponekad me cudi koliko mi se elemenata slaze u nekom paralelnom sistemu koji belezi sve detalje o osobi sa kojom razgovaram i daje mi tacnu sliku o njoj. Ko je, kakva je, gde je jaka, gde je slaba itd. Mozda je to karakteristika moje kombinacije znak/podznak ali dosta puta mi se desava da ljudima delujem naivnije i slabije nego sto jesam. To je lose po njih jer se onda opuste i otkriju ama bas svaku svoju slabu stranu.

Ne ocenjujte olako lavove kao glupave klovnove zeljne aplauza. Nismo tako plitki kao sto delujemo nekima
 
@Lyon69 , pa i sam kazes da ti je muka od nekih lavova!Ja sudim po onih nekoliko lavova koje imam oko sebe i stoji sve sto sam napisala...ne znam neke blistave primere..zapravo ne znam nijednog lava koji nije po malo snob i egocentrik...
a ta tvoja intuitivnost i pronicljivost bice da je pre od skorpije.....:)
pozdrav od skorpije
 
Pontije Pilat:
Ma gresite. Lavice su neverovatno sjajne zato sto su idealne za manipulisanje!!!

Ne samo Lavice; u svakom slucaju, potpuno se slazem.
Da se ne pretvaramo, sve dobro znamo kako lako padamo na svaku filmsku pricu!!!

Kad vec pominjem film, negde sam procitala da se svaka Lavica nakon gledanja filma(koji joj se dojmi, naravno) uzivi u lik heroine i da neko vreme glumi ulogu iz filma(kao neki nastavak price). Znaci, odes u cd klub, iznajmis Malenu, pozoves izvesnu Lavicu da zajedno odgledate film i neko vreme uzivas pored virtualne Monike Bellucci.

Uzgred, ja sam vec par dana Brigitte Bardot iz Very private affair

;-)
 
Pretpostavljam da je najvise znakova koji su komentarisali protiv Lavica u stvari Vodolije i Skorpije...Ja sam Lavica i to su dva znaka sa kojima uvek imam konflikte...i cim vidim da mi neka osoba ne odg. odmah znam sta je u horoskopu...neki od ova dva znaka....
 
Beogradjanka_89:
Pretpostavljam da je najvise znakova koji su komentarisali protiv Lavica u stvari Vodolije i Skorpije...Ja sam Lavica i to su dva znaka sa kojima uvek imam konflikte...i cim vidim da mi neka osoba ne odg. odmah znam sta je u horoskopu...neki od ova dva znaka....

Kod mene je bas drugacije.Iako u horoskopu pise da se mi ne mirisemo sa skorpijama,ja imam fenomenalne odnose sa njima.Imam drugove i drugarice u tom znaku,mada mnogo razlicito gledamo na svet.Sto se vodolija tice,ja stvarno ne mogu bez njih,posto me sudbina uvek dovede do vodolije,na bilo koji nacin.A uglavnom,kada se to desi,posto se ja olako zaljubim,svadjamo se k`o pas i macka,bez obzira sto potpuno isto razmisljamo...
Lepo ja kazem-ne mogu s njima,ne mogu bez njih...8)
 
A ja sam lav/strelac u horoskopu, pa me zanima koliko se opste osobine lavica razlikuju u mom slucaju, tj koliko strelac na njih utice! Zna li neko? :D Znam da su oba vatrena i bla bla ali nesto konkretno?
 
lyon69:
Ne bih rekao da je ovo tacno. Ima lavova od kojih je i meni muka u stomaku. Ipak, ljudi grdno grese kad posmatraju lavove ovako povrsno kao sto to cinis ti. Ma koliko ti neki lav delovao kao totalna budala, veoma je dobro svestan sta bilo ko misli o njemu. I nema sanse da ga kupis laskanjem kao sto mnogi misle. Na povrsnom nivou, tome nece odoleti ali u sebi ce znati sta ustvari hoces od njega.

Mada, ja sam lav/skorpija i meni tesko da nesto kod druge osobe moze da promakne, ma koliko da je skriveno.
Ponekad me cudi koliko mi se elemenata slaze u nekom paralelnom sistemu koji belezi sve detalje o osobi sa kojom razgovaram i daje mi tacnu sliku o njoj. Ko je, kakva je, gde je jaka, gde je slaba itd. Mozda je to karakteristika moje kombinacije znak/podznak ali
dosta puta mi se desava da ljudima delujem naivnije i slabije nego sto jesam. To je lose po njih jer se onda opuste i otkriju ama bas svaku svoju slabu stranu.

Ne ocenjujte olako lavove kao glupave klovnove zeljne aplauza. Nismo tako plitki kao sto delujemo nekima
ja sam Lav/Jarac, ali ni meni nista ne moze da promakne...jednostavno imam sesto culo za neke stvari, koje se ne vidi u odnosu znak/podznak.... i puno znanja treba da bi se vodile polemike ko je kakav. beskrajno komplesna stvar je u pitanju...i nisam sada ovde da bih odbranila svoj lavlji ego, vec zato sto se na ovom forumu astrologija tako povrsno dozivljava da moj zeludac to ne moze da svari...
a citirala sam lyona69 zato sto se slazem sa njegovim postom...
 
...drage moje lavice,kazite mi kakva su vasa iskustva tj. sa kojim se znacima najbolje slazete u ljubavi a sa kojima u prijateljstvu?I jos,da li moze na duze da opstane veza izmedju lavice i blizanca?
Znaci iskustva,ne teorija....P.S.volim zene lavice :-).Pozz od lavice!
 

Back
Top