ZENE LAVICE?

Draga moja lafice,
naravno da patis jer lavici je potrebna moc da bih oragnizovala i upravljala svetom, publikom, partnerom.
Posto je lav vlada petim poljem horoskopa, znaci kucom ljubavi, bozije kreacije...zapitaj se dali si se mozda prevarila u sopstvenu iluziju.
Nadam se da nas Neptun nece dugo zamjavati, jer on stojeci prekoputa u vodoliji, moze da nam pruzi samo iluziju.
Trazim Koperfilda!
Kada je bal, nek je pod maskama! 8)





ariela:
:( Ja mislim da nijedan znak u horoskopu vise ne pati od zene lavice...nemojte sada da me demantujete ali isto kao sto smo tako tempermentne druzeljubive i iskrene nadrljamo nadrljamo nevidjeno sto kazu srede nas pojedini pa nam put ne pokazu...skaces oko nekog sve cinis da ga animiras da budes jedinstvena neponovljiva i on valjda videvsi da ne moze da ti prati korak rani te tamo gde najvise boli a naravno to mu vrlo brzo pokazete pa iskoristi...ja sam sad u takvom stanju patim sto kazu ko patika ali videcete sta cu napisati kad se ponovo zaljubim...iz tog vrzinog kola nikako da izadjem...
 
Margott:
onda imash uvid i u druge lavice, bez ovna... ne znam shta je onda nejasno... i da, lavice jesu teshki materijalisti... sujetne su i opsednute dominacijom... tako da, nemojmo se lagati... a blizance necu ni da komentarishem... kao ni shkorpije i vodolije...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Toliko od "objektivnog" Ovna :lol: :lol: :lol:
A ima toga jos... Tje ga turim u sledetji postitj...
 
ariela:
:( Ja mislim da nijedan znak u horoskopu vise ne pati od zene lavice...nemojte sada da me demantujete ali isto kao sto smo tako tempermentne druzeljubive i iskrene nadrljamo nadrljamo nevidjeno sto kazu srede nas pojedini pa nam put ne pokazu...skaces oko nekog sve cinis da ga animiras da budes jedinstvena neponovljiva i on valjda videvsi da ne moze da ti prati korak rani te tamo gde najvise boli a naravno to mu vrlo brzo pokazete pa iskoristi...ja sam sad u takvom stanju patim sto kazu ko patika ali videcete sta cu napisati kad se ponovo zaljubim...iz tog vrzinog kola nikako da izadjem...

a sto lavice pate najvise?
sve zene imaju problem oko previse skakutanja oko muskarca, svi ljudi su osetljivi kad dobiju kick tamo gde jako boli (a vecina mazohisticki i voli da pokazuje bas to mesto).
za mene je to stvar odnosa sa samom sobom, sa svetom, partnerom, iskustva, odrastanja... a ne rasporeda zvezda.

da, lavica sam, evo 35. godina vec...
 
Ti si izgleda rodjena pod srecnom zvezdom :P , salim se naravno, ali desi se u zivotu taj splet nezeljenih okolnosti koji te opauci tako da ne znas sta te je snaslo :shock: , a do tad mislis da si pametan i sve drzis pod kontrolom.
Nikad ne reci nikad!
Lavica od 27 leta...
 
Mislim da kada su emocije u pitanju gresis... Lavica kada voli onda masta o apsolutnoj 100% ljubavi, kada neko iskrenoscu toplinom i neznoscu..osvoji njeno srce ona mu se predaje u potpunosti...voli svim bicem i neizmerno... sa nadom da ce ta bajka biti vecna... Lavice jesu izuzetno jake, harizmaticne zene, koje veoma vode racuna kako o svojoj spoljasnosti tako i o svom intelektu unutrasnjim kvalitetima i o svojoj reputaciji u drustvu...izuzetno drze do sebe... mozda su to upravo osobine koje pomalo plase suprotni pol... ali u uslovno je da lavica se trudi da sebi obezbedi adekvatnog muskarca u svakom smislu... a ne iskljucivo materijalnom... kako si naveo?!?...mozda si imao lose iskustvo sa nekom lavicom, ali podvlacim, ipak ne zavisi sve od znaka, dosta i podznak i ostali aspekti tu igraju svoju ulogu..to moram da naglasim... Ja sam lavica, verovatno za zenu izuzetno jaka licnost i normalno je da sebi zelim da odaberem adekvatnog partnera... u smislu da ukoliko sam ja jaka, vredna, ambiciozna, sposobna da stvorim, vodim racuna i o sojoj spolasnjosti i o svojim unutrasnjim kvalitetima (daleko vise naglasavam), ulazem dosta u sebe... normalno je da muskarac koji moze da me privuce i zadrzi mora da bude bar slican.. ukoliko sam ja dinamicna, radna staticna licnost, lenja i slabih intelektualnih kvaliteta ne ispunjava me kao zenu...ovde se ipak ne radi o materijalnosti
Nadam se... da ti sve ovo nije zasmetalo... podvlacim da sam u zivotu mnogo vise pomagala drugima nego oni meni...lavovi su uopste po tom pitanju nesebicni...i zao mi je da na osnovu jednog iskustva dajes tako losu procenu
ZELIM TI SVE NAJBOLJE I SRECNO
vd:
ok sibirska je dala lep uvod ...
dakle ... privlači ih moć ... vlast ... bogatstvo ... uspeh ... i sve što vodi ka tome ...
i smatraju da im to pripada po prirodi stvari ...
uključujući i muškarce sa istim osobinama ...
kraljevsko držanje ... gracioznost ... uvek i na svakom mestu će biti primećene ...
od nakita pre svega zlato ...
negovane ... čvrste ... jake ... i lepe ...
ali ipak bar za moj ukus premalo iskrenih emocija ...
da ne budem shvaćen pogrešno ... dok partner može da im obezbedi ,, kraljevski ,, status one će ga gledati kao svog kralja ... u suprotnom ... 8)
 
lelice lav sam u podznaku ...
i nisam imao loša iskustva sa lavicama ...
a ni one sa mnom ...
ali meni su emocije na prvom mestu ...
inače tvoj opis lavice je tačan 100 % ...
 

O, LAVICE :lol:
Lellica je pravi predstavnik naše vrste. Vi što niste lavovi - vama ni istoimeno pivo ne može da pomogne. Ili jesi ili nisi 8)
Btw. imao sam samo jednu lavicu u životu, mene kao lava vuku neke druge. Sunce ili Mesec ili već nešto, mi je u nečemu, ne bih sada o tome, pošto nemam pojma :wink: Ta moja ex lavica me je naučila da igram i bila je genijalna.
Pozdrav za lavove i lavice.
Država - to smo mi :wink:
 
HeBePoBaTaH_:

O, LAVICE :lol:
Lellica je pravi predstavnik naše vrste. Vi što niste lavovi - vama ni istoimeno pivo ne može da pomogne. Ili jesi ili nisi 8)
Btw. imao sam samo jednu lavicu u životu, mene kao lava vuku neke druge. Sunce ili Mesec ili već nešto, mi je u nečemu, ne bih sada o tome, pošto nemam pojma :wink: Ta moja ex lavica me je naučila da igram i bila je genijalna.
Pozdrav za lavove i lavice.
Država - to smo mi :wink:
:D :D :D Svet to smo mi! Uh ja mislim da ce sad rat da pocne garant...nece da se sloze svi sa tim i rat sigurno pocinje...Samo preporucujem ostalima da ne trose ni reci ni vreme ni energiju...osim da se potrude i za partnera druga prijatelja ili ortaka u poslu potraze lava...sigurno ih u tom smislu nece razocarati...jedini rizik je sto ce dobiti batine ako pokusaju da igrju igre...lav voli pravdu i istinu i tesko onom ko to ne ume da ceni...nek zvuci neskromno bas me briga ali vi koji izneverite lava ste ti koji gubite :wink:
 
vd:
lelice lav sam u podznaku ...
i nisam imao loša iskustva sa lavicama ...
a ni one sa mnom ...
ali meni su emocije na prvom mestu ...
inače tvoj opis lavice je tačan 100 % ...

:) :) :)

Vec sam ti naglasila... LAVICA kada se zaljubi voli 100 % svom dusom i telom... i potpuno se predaje, postaje prava umiljata maca..ali potrebno je zasluziti njenu ljubav..i nama su emocije jako bitne, o nisi ni svesan koliko je lavica potrebnostalno prisustvo topline neznosti i ljubavi... emocije su jako bitne to stoji, ne treba opet kazem generalizovati nista... partner koji odgovara pravoj lavici i potrudi se da zadobije njeno poverenje i ljubav...imace svu neznost toplinu i ljubav ceo zivot i uzivace u tome :) ..SAMO TREBA ZNATI...
 
ali zato :
ako si pun kao brod
ako si na dobrom ( dovoljno visokom ) položaju u društvu
ako ti je automobil vredan kao prosečan stan
ako ti je sat vredan kao prosečan automobil
ako ti je odelo firmirano
i pored svega ne poseduješ ni e od emocija već si na dobrom putu da privučeš pažnju svih lavica u okolini koje će bez imalo problema zažmuriti na tu tvoju ,, sitnu ,, manu ... :lol:
 

Nisi uopšte u pravu. Ali nimalo. Malo si frustriran lavicama, verovatno ne odgovaraju na tvoje patetične izjave ljubavi. Patetika je odraz slabosti, lavice mrze slabiće, nema foliranja sa njima. Iskrenost, to je najvažnije. Lavici je potreban aktivan partner, koji će, pre svega, umeti da je prati, svestrane su, mrze slabiće, ambiciozne su, pa takvog partnera i traže. I fizički i duhovno. Ako nisi takav, moraćeš da pređes na niže "aspekte". Ljubav daju nesebično, nisu bitni kamioni i avioni, ali ni plava slova kojima privlačiš pažnju :D Bitan je Herc. Ili ga imaš, ili ga nemaš. I samo srce.
Na to padaju lavice :D Veruj mi, znam iz iskustva 8)
Kada je osvojiš (ako), imaćeš odanu ljubav i sve o čemu sanjaš. Nisu lavice za svakoga :D
I moraš da budeš rečit sa lavicama. Retorika igra važnu ulogu. Vežbaj :wink:
 
HeBePoBaTaH_:

Nisi uopšte u pravu. Ali nimalo. Malo si frustriran lavicama, verovatno ne odgovaraju na tvoje patetične izjave ljubavi. Patetika je odraz slabosti, lavice mrze slabiće, nema foliranja sa njima. Iskrenost, to je najvažnije. Lavici je potreban aktivan partner, koji će, pre svega, umeti da je prati, svestrane su, mrze slabiće, ambiciozne su, pa takvog partnera i traže. I fizički i duhovno. Ako nisi takav, moraćeš da pređes na niže "aspekte". Ljubav daju nesebično, nisu bitni kamioni i avioni, ali ni plava slova kojima privlačiš pažnju :D Bitan je Herc. Ili ga imaš, ili ga nemaš. I samo srce.
Na to padaju lavice :D Veruj mi, znam iz iskustva 8)
Kada je osvojiš (ako), imaćeš odanu ljubav i sve o čemu sanjaš. Nisu lavice za svakoga :D
I moraš da budeš rečit sa lavicama. Retorika igra važnu ulogu. Vežbaj :wink:
JAO BRATE DODJI DA TE POLJUBIM:::PA NIKO OVO LEPSE I TACNIJE NIJE REKAO:::KAKVO BOGATSTVO BRE:::JA CU SA TIPOM KOJI MI JE POGODIO TACKU DA JEDEM KOKICE U PARKU I DA BUDEM NAJSRECNIJI STVOR NA SVETU:::A EVO ME U INOSTRANSTVU GDE IMA BOGATASA KOJI MOGU DA MI PONUDE SVET NA DLANU:::STA CE MI AKO NEMA KAKO RECE HERCA:::VELIKI CMOK NA OVO OPISIVANJE NAJSENZUALNIJEG I NAJISKRENIJEG ZNAKA::: :D
 
HeBePoBaTaH_:

Nisi uopšte u pravu. Ali nimalo. Malo si frustriran lavicama, verovatno ne odgovaraju na tvoje patetične izjave ljubavi. Patetika je odraz slabosti, lavice mrze slabiće, nema foliranja sa njima. Iskrenost, to je najvažnije. Lavici je potreban aktivan partner, koji će, pre svega, umeti da je prati, svestrane su, mrze slabiće, ambiciozne su, pa takvog partnera i traže. I fizički i duhovno. Ako nisi takav, moraćeš da pređes na niže "aspekte". Ljubav daju nesebično, nisu bitni kamioni i avioni, ali ni plava slova kojima privlačiš pažnju :D Bitan je Herc. Ili ga imaš, ili ga nemaš. I samo srce.
Na to padaju lavice :D Veruj mi, znam iz iskustva 8)
Kada je osvojiš (ako), imaćeš odanu ljubav i sve o čemu sanjaš. Nisu lavice za svakoga :D
I moraš da budeš rečit sa lavicama. Retorika igra važnu ulogu. Vežbaj :wink:

:D :D :D ...Precizno...vrlo precizno :D i lepo... :D
 
Lavica! Hm...prvo je prepoznaš po kosi, zatim držanju i kada progovori definitivno znaš da je lavica. A, kao i svaka lavica - ona traži lava. E, to je već problem, jer je on mora osvojiti, a to nije lako.Nemora da bude u centu pažnje, nije po svaku cenu materijalistkinja, bar ne u onom ružnom smislu, a da joj se diviš moraš samo u krevetu, za šta će ti ona dati dovoljno razloga...Erogena zona-kosa. Prava lavica uvek ima svog lava koga iskreno i ludo voli.Voli avanture, ali nije sklona tome.
 
Hm...necemo da se vredjamo,nema potrebe ja sam Lav/Rak i volim da budem u centru paznje ,ali nisam ni materijalista ni snob,ali kada je u pitanju druga osoba,pa zvucace pomalo snobski zaista,ali prvo gledam da sebi pomognem i resim svoje probleme,pa onda drugom da se nadjem,ali ni u ovom svom stavu ne vidim nista lose,jer da bih pomogao drugome moras imati bistru glavu,da tako kazem,pa tek onda mozes da razmisljas o resavanju problema svog prijatelja,brace...pa zar ne? :roll:
 

Back
Top