ASUS A8N-SLI Deluxe

Dobar Stos :)))) Sto da ne imam vec 9600Xt jos ubacim stari 9200 i eto malo vise brzine :)
Ne moras da prodajes staru karticu :)
Ili sakupis za jos jedan 9600 Xt eee to bi vec licilo na nesto....:)
Ali znate li sta je najtuznije???? Sada se neki Amer sladi sa dve X800 u njoj!!!
 
Gizmo:
Bah,...ja se sladim sa jednom pa mi apetiti porasli.Meracim AMD64 3500+ a za maticnu sam u dilemi..


Bolje ti je da uzmes A64 na 3400+,to sto oni pricaju da je 3500 brzi od 3400,ma nemaju pojma,ovaj na 3400 ima vise kesa (1mb) i bolji za clock,jeste da 3500+ ima novo leziste(939)ali kojce ti,ako sad uzmes 939 neces morati da menjas procesor,ali ako menjas moras i plocu,to ti je isto i sa 3400. :)
 
zavisi ako hoce procesor za igrice neka uzme 3400,ako hoce da koristi procesor samo za programe(ako je ovako jak procesor ne verujem da je za progame) onda 3500.A i na testovima (za video obradu) se negde 3400 bolje pokazao nego 3500,a za igrice uvek je bolji onaj procesor koji ima vise kesa 8)
 
GRESNIK-M:
zavisi ako hoce procesor za igrice neka uzme 3400,ako hoce da koristi procesor samo za programe(ako je ovako jak procesor ne verujem da je za progame) onda 3500.A i na testovima (za video obradu) se negde 3400 bolje pokazao nego 3500,a za igrice uvek je bolji onaj procesor koji ima vise kesa 8)
:oops: :D :oops: :D .....provalio si me,...a mislio sam da nisam toliko providan,sta ces gamer u dusi.Salu na stranu komp dosta koristim za obradu videa i naravno za igrice a posto ocekujem da mi padne veca kolicina,...hm,"kesa" 8) zasto da sebi ne priustim i to zadovoljstvo,pa da i ja vidim zasto zakleti AMD-ovci toliko hvale "64"-ku.Mada je Intel sa 3.XXGHz malo bolji sto se tice obrade videa razlika nije nesto velika(molim da sada zakopate ratne sekire i borbe tipa
Intel ili AMD),pa sam resio da napravim kompromis i priustim si "64"-ku.Toliko.
 

Back
Top