Sta vas cini srecnim?

Mala vesela:
Male stvari ili nesto veliko?
Mene nesto malo...
Srecna sam kad dobijem poruku, kad ne nazove decko, kad pogledam na sat i kazaljke su sklopljene...
A vas???
Citas li ti ove misli poznatih ovde na Krstarici ima jedna: "Radujte se malim stvarima jer velikih nema". :wink:
Mene cini srecnim kad mi nije dosadno, a to znaci da radim nesto sto volim ili sam u drustvu koje mi prija. :wink:
 
Citas li ti ove misli poznatih ovde na Krstarici ima jedna: "Radujte se malim stvarima jer velikih nema". :wink:
Mene cini srecnim kad mi nije dosadno, a to znaci da radim nesto sto volim ili sam u drustvu koje mi prija. :wink:[/quote]


Ocigledno ne citam... :)
 
Bas sam pre nesto manje od 1 godine napravila spisak stvari koje me uveseljavaju.Da vidimo.... srecna sam kad dodjem naa ovaj forum, ovo zezanje me digne iz mrtvih,onda Kingsi me uvek usrece,srecna sam kad se vidim sa drugaricom Jasnom ili kad izram igru Call of Duty (u kojoj sam #1). Srecna sam kad mama napravi kolace,tortu (znaci svaki dan 8) )
 
mene cini sretnom sve lepo...ja se mnogo radujem...zaista...
raduje me sunce,pogled,osmeh,sneg(onaj beo,skripav),glas dragih ljudi(ljub ljub belance :wink: ),mazenje,ceskanje,kupanje,plivanje,JELKA I NOVA GODINAAAAA,rodjendani,narocito moj (trep-trep), POKLONI(->,<-)muzika,dobra knjiga,predstava,koncert,kada naucim nesto novo,kada kuvam,IZNENADjENjA KOJA NIKAD NE BIH PRETPOSTAVILA,zivotinjice mile i drage,diznijevi stari crtaci,bajke,...

zaist ja nekako u svim iole lepih stvarima nekako "izburgijam" radost...

p.s.i volim da ljapkam po baricama i pevam singing in the rain...ako mi nije hladno...ako jeste,privijem se uz belance i brzo,brzo idem negde na toplo...
 
Mala vesela:
Male stvari ili nesto veliko?
Mene nesto malo...
Srecna sam kad dobijem poruku, kad ne nazove decko, kad pogledam na sat i kazaljke su sklopljene...
A vas???

Кад идемо улицом и онда одједном постанем јако свесна топлине и нежности дланова моје деце док их држим за руку. :D Понекад имам скоро физички осећај како љубав струји кроз наше чврсто стегнуте руке. :D
 
Hellen:
Mala vesela:
Male stvari ili nesto veliko?
Mene nesto malo...
Srecna sam kad dobijem poruku, kad ne nazove decko, kad pogledam na sat i kazaljke su sklopljene...
A vas???

Кад идемо улицом и онда одједном постанем јако свесна топлине и нежности дланова моје деце док их држим за руку. :D Понекад имам скоро физички осећај како љубав струји кроз наше чврсто стегнуте руке. :D

Jao to je bash slatko.... :lol:
 
Hellen:
Mala vesela:
Male stvari ili nesto veliko?
Mene nesto malo...
Srecna sam kad dobijem poruku, kad ne nazove decko, kad pogledam na sat i kazaljke su sklopljene...
A vas???

Кад идемо улицом и онда одједном постанем јако свесна топлине и нежности дланова моје деце док их држим за руку. :D Понекад имам скоро физички осећај како љубав струји кроз наше чврсто стегнуте руке. :D
:smajli koji se topi:
 
Srecna sam kada... pa ne znam, zavisi. Nekad sam srecna zato shto mi se neko svidja, kada pojedem puno chokolade i boli me uvo, kada bordujem, putujem, kada mi se neshto deshava u zivotu i kada nema dosade. :D
 

Back
Top