Da li ste za ili protiv nezavisne Republike Srpske?

Da li ste za ili protiv nezavisne RS?

  • Za

  • Protiv


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ma ne požurujte nas toliko! Nismo mi kao neki raspišu referendum i krenu u rat i onda potpišu da im pripada 51%, koje treba da dijele uskoro.... Referendum kad budemo imali obezbjeđenu plitičku podršku i kad ga prizna i potpiše muslimanski legalni predstavni, npr kao Alija što je verifikovao RS u Dejtonu! Opcija 2 je da se Federacija pocijepa na Hrvatski i muslimanski dio.... polako, sve u svoje vrijeme...
To je isto kao da si prije 2 godine pitao kad ce Srbi biti najbolji u tenisu. Pa evo doslo vrijeme, U top 20 imamo tri tenisera i Srbin je na krovu svijeta, a usput Srbija je i ekipni prvak svijeta u tenisu... sad idem na odbranu titule, već smo u polufinalu.
Vidiš, politička klima se okreće, tema o ukidanju MUP RS već zaboravljena, granice sa Federacijom će biti markirane zajedno sa KFOR-om, Federacija ignorisanjem samo odlaže neminovno, popis stanovništva i imovine ćemo obaviti, Federacije ne mora (samo Somalija nije izvršila pored vas), međunarodni poštanski kod Republika Srpska je već dobila....

Nisam tražio tvoju analizu (tačnije spisak želja).
Postavio sam jednostavno pitanje. Kada će više taj toliko željeni referendum ?
Dodik je sve pripremio, Tadić je uz Dodika, Putin je uz Tadića...pa šta se čeka ljudi više ?
Kad će se odvojiti Republika Srpska ?
Eto, nije teško pitanje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ko o cemu - republikosrbi o referendumu :zcepanje::zcepanje:

Ono što su fizičari uspjeli u cijepanju atoma to Srbi rade u cijepanju država.
Problem je samo što svaku državu koju pocijepaju moraju napustiti.
Slovenija, Hrvatska, CG, Kosovo a sad hoće i BiH da pocijepaju a onda da popakuju kofere.
Ja bih im predložio da sa koferima izađu na referendum :zcepanje:

Kad će referendum momci ?
 
Nisam tražio tvoju analizu (tačnije spisak želja).
Postavio sam jednostavno pitanje. Kada će više taj toliko željeni referendum ?
Dodik je sve pripremio, Tadić je uz Dodika, Putin je uz Tadića...pa šta se čeka ljudi više ?
Kad će se odvojiti Republika Srpska ?
Eto, nije teško pitanje.


Ako si ograničen sa shvatanjima, nisi nepismen, Pročitaj, lijepo ti je rečeno. Ne znam čemu tolika nestrpljivost? Prvo slabimo dejtonski projekat BiH, a lijepo napredjemo u tome, baš kako želimo...
A nećemo mi sami u nezavisnost niti tražimo muslimanskog Komšića da nam prizna nezavisnost i pripapajanje Srbiji, već legitiman muslimanski predstvanik će da nam to potpiše, samo polako! Alija je priznao Ustav Republike Srpske, priznaće Bakir, Fahrudin, Haris ili neko četvrti nezavisnost iste! Možda misliš da su veći muslimani od Alije, a njega zovete najvećim!? hahahahahhaha
 
Poslednja izmena od moderatora:
Наравно за независну,прије свега због бржег просперитета, краја сукобима,краја мржњи,нетолеранцији, све би то довело и до коначног успостављања правног поретка и напретка територије саме.
 
ja sam iz srbije i znam da nije na meni bilo sta ovde da pritiskam i pricam(mada daleko od toga da me se ne tice,tice me se kao pripadnika srpskog naroda,pa cu ipak reci sta mislim),mislim da republika srpska treba da bude nezavisna,a posle da sama odlucuje da li zeli ujedinjenje sa srbijom(bilo bi lepo,ali bih bio takodje vrlo srecan i samo sa nezavisnom RS-da ljudi tamo odlucuju sami i budu svoji na svome).muka mi je od ponizenja kojeima federacija izlaze RS("manji entitet kako ih nazivaju-zbog tih 1%",pokusaji ukidanja entiteta i menjanja dejtona).potpuno podrzavam nezavisnost RS,ali necu da glasam u anketi jer je to pitanje o kojem ne treba da odlucuju stanovnici srbije,vec RS)
 
Ono što su fizičari uspjeli u cijepanju atoma to Srbi rade u cijepanju država.
Problem je samo što svaku državu koju pocijepaju moraju napustiti.
Slovenija, Hrvatska, CG, Kosovo a sad hoće i BiH da pocijepaju a onda da popakuju kofere.
Ja bih im predložio da sa koferima izađu na referendum :zcepanje:

Kad će referendum momci ?

Srbi nigde nece ici iz Republike Srpske. Srbi vas se ne boje sto se pokazalo i u prethodnom ratu,svuda gde ste vodili bitke vi ste gubili,a ono malo sto ste uspeli da dobijete tu pederaciju od 51% to sve uz pomoc Amerike i zapada. Ti sanjaj o celovitoj zelenoj Bosni,ali bode oci onih 49% srpske teritorije bode bode....
 
Srbi nigde nece ici iz Republike Srpske. Srbi vas se ne boje sto se pokazalo i u prethodnom ratu,svuda gde ste vodili bitke vi ste gubili,a ono malo sto ste uspeli da dobijete tu pederaciju od 51% to sve uz pomoc Amerike i zapada. Ti sanjaj o celovitoj zelenoj Bosni,ali bode oci onih 49% srpske teritorije bode bode....
Ne boje se sa daleko vecim naoruzanjem...a sta ce biti ako bude omjer 1:1?
 
Valja imati srce pa se suprotstaviti daleko naoruzanijem neprijatelju...
Posto vi Muslimani volite mudrosti i izreke ima jedna mudrost koju ste vi rekli ''Cija Drina on je i pobednik"
Sta se pravis lud znas i sam da tokom celog rata Srbi su drzali preko 70% teritorije,i Grahovo,Glamoc,Drvar i ceo taj deo Dinare ne bi bio izgubljen da nisu politicari prodali. Gde vam je bila vojska 1995 kad su pali Bratunac, i ostala mesta celom duzinom istoka tj. od Foce pa nagore. Pao bi i Bihac i okolina da nije bila umesanost politicara,kao i Gorazde.

Lako pustiti muda uz pomoc Amerike,Zapada i Mudzahedina. Zasto je vojska Republike Srpske ukinuta sta mislis ko je to naredio sigurno nisu to Srbi zeleli vec Amerika i zapad. Zasto se Srbinje vise ne zove Foca isto je to neko naredio.
 
Posto vi Muslimani volite mudrosti i izreke ima jedna mudrost koju ste vi rekli ''Cija Drina on je i pobednik"
Sta se pravis lud znas i sam da tokom celog rata Srbi su drzali preko 70% teritorije,i Grahovo,Glamoc,Drvar i ceo taj deo Dinare ne bi bio izgubljen da nisu politicari prodali. Gde vam je bila vojska 1995 kad su pali Bratunac, i ostala mesta celom duzinom istoka tj. od Foce pa nagore. Pao bi i Bihac i okolina da nije bila umesanost politicara,kao i Gorazde.
Hebiga politicari prodaju...svugdje je tako...
Tako su nasi prodali Istocnu Bosnu...
 

Back
Top