Da li ste za ili protiv nezavisne Republike Srpske?

Da li ste za ili protiv nezavisne RS?

  • Za

  • Protiv


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa bosniaklijo tvoj nick govori sve o tebi,od takvih poput tebe ne bih poverovao ni da je zemlja okrugla...nema vecih lazova od vas...nerealno je to sto vi ocete teritorije u kojima niste ni 1%...

I to mi kaže neko čiji otac nacije Ćosić kaže da je laganje opšti sport Srba.
Istina je da me ne interesuje šta vi mislite. Ja ti kažem ono što znam i vidm svojim očima a to je da jedva čekamo da Dodik raspiše referendum o otcjepljenju.
Sumnjam da on ima muda za to...da ti iskreno i to kažem.
Kad nije mogao Karadžić 1992.godine kad ste imali svu buljumentu JNA i oružje na svojoj strani onda je zaključak da to ne možete ni sad.
 
Ma taj je obican poserko ukakio bi se kad bi cuo petardu. Pruzice mu se prilika sa Hrvatima a onda nek predje na Srbe.
Salu na stranu.
Republika Srpska je prakticno samostalna drzava koja ima svoje gradjane, teritoriju, vojsku i policiju, vladu i diplomatiju i ne treba nigde zuriti. Budimo mudri i pustimo hrvate da zavrse poso. Ako bude bilo potrebno, a mislim da nece, pomoci cemo.
Muslimani su u celom svetu a narocito u EU sve manje popularni i nece ih vise podrzavati kao devedesetih godina. Na kraju ce dobiti svoju drzavu kad se razgranice sa hrvatima i time bi mogli biti zadovoljni.

Nemamo namjeru ratovati sa Hrvatima osim ako ne proglase treći entitet a ne vjerujem da su toliko glupi.
Vi ste nama bingo...a Hrvati su ipak nešto drugo.
Džaba se nadaš.
 
Mlooogo ste opasni, odnos snaga na srpsko-muslimanskom frontu je bio kroz citav rat 200 000 Muslimana i 80 000 Srba i nista niste mogli da uradite dok se Hrvati nisu ukljucili.

Zasto bi raspisao referendum, kako ste vi unistavali Jugoslaviju godinama korak po korak, tako on nek unistava Bosnu, lagano, po vasem receptu.

Fiksacija Muslimana i Hrvata Cosicem mi je uvek bila intrigantna, nemam objasnjenja za nju, ali ako vi mozete sebe da lazete da ste bili Bosnjaci pre 1993. godine, za nesto sto se mi svi jednostavno secamo da nije bilo tako iz prve ruke, licnog iskustva,bez lomatanja tamo nekim istorijskim izvorima, mogu i Srbi sebe da lazu za sto sta, do mile volje.
 
I to mi kaže neko čiji otac nacije Ćosić kaže da je laganje opšti sport Srba.
Istina je da me ne interesuje šta vi mislite. Ja ti kažem ono što znam i vidm svojim očima a to je da jedva čekamo da Dodik raspiše referendum o otcjepljenju.
Sumnjam da on ima muda za to...da ti iskreno i to kažem.
Kad nije mogao Karadžić 1992.godine kad ste imali svu buljumentu JNA i oružje na svojoj strani onda je zaključak da to ne možete ni sad.

Otac nacije Dobrica Cosic!!! Jel si bre ti normalan?! Dobrica Cosic je pisac cak ne ni najbolji i predsednik SRJ nekih godinu dana.
NIJE SRPSKA NACIJA KO TVOJA MALOLETNA SA ISTORIJOM OD 15 GODINA.
POTURICE, NAUCI NESTO O ISTORIJI SVOJIH PREDAKA. OTAC SRPSKE NACIJE JE SVETI STEVAN NEMANJA (SIMEON MIROTOCIVI) 1113 - 1199. I SVETI SAVA 1174 - 1236.
Hrvati ce proglasiti treci entitet bas zato sto nisu glupi.
Nisu glupi da dozvole da ih vi demografski cepatei da gube jednu opstinu za drugom. Za 20 - 30 godina svescete ih na statisticku gresku.
 
Apsolutno sam za potpunu nezavisnost Republike Srpske
smile2.gif
Darth i Hajka je napokon ovdje.!
Nezavisnost RS ? Suvisno pitanje.!Dileme nema, prije ili kasnije i definitivno
nezavisna ,definitivno samostalna RS .!
 
Nije Sava,pogledaj datume http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Serbian_history ,nego za bosniaka: znaci Serbia: 2.AD vs Jamahiria al Bosnia 1992 i ko pobedjuje?Dobrica je samo privremeno bio tu.A da si malo pametniji znao bi da je milosevic prodao RS,tako da nije bilo svrhe da se proglasi nezavisnost jer nas niko ne bi priznao
cinjenica stoji da je Milosevic bio jadan drzavnik zna se da je prodao RSK,sad za RS ne znam.Opet gledajuci zvalavog manekena,njegov stav mi je sasvim jasan,hvala Bogu pa ne zavisimo od jednog takvog propaliteta,nadam se da uskoro ni matica nece.
 
“Mi Srbi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.”

Dobrica Ćosić: clan SANU, u svom romanu "Deobe"
 
Samo mu fale brkovi a plave oči, zalizan na stranu i pozdrav...sve ostalo je tu
E to SAMO, je tacka,,Kraj svake daljne insunacije,kraj pokusaja svake daljne provokacije, ili mozda pokusaj(jadan i neuspjesan)neke "duhovitosti".?
"Dodo","traktorista","Dodo Laktasenko",,,ili kako sve ne????
Bosniak,,,,- Dodo Legenda, Dodo rak-rana muslim-bosnja, Politicar zbog kog nemerete ni zaspati,odmoriti se i rahatluka imati, jedan koga vise mrzite, nego sto sebe volite.?
Srbin koji Vas"izuva", radi Vam (kao i onom Austro-Hugaru)sat hoce, kad hoce i kako hoce.?
Kako je V.Seselj nesto porucio sudcima u Hagu,e tako nesto isto i za Vas Dodo porucuje.! J**** poruka se tice lose navike vezane za cigare i pusenje.!
 
E to SAMO, je tacka,,Kraj svake daljne insunacije,kraj pokusaja svake daljne provokacije, ili mozda pokusaj(jadan i neuspjesan)neke "duhovitosti".?
"Dodo","traktorista","Dodo Laktasenko",,,ili kako sve ne????
Bosniak,,,,- Dodo Legenda, Dodo rak-rana muslim-bosnja, Politicar zbog kog nemerete ni zaspati,odmoriti se i rahatluka imati, jedan koga vise mrzite, nego sto sebe volite.?
Srbin koji Vas"izuva", radi Vam (kao i onom Austro-Hugaru)sat hoce, kad hoce i kako hoce.?
Kako je V.Seselj nesto porucio sudcima u Hagu,e tako nesto isto i za Vas Dodo porucuje.! J**** poruka se tice lose navike vezane za cigare i pusenje.!

Kad bih ja tebi rekao da mi navijamo za Dodika da što duže bude na vlasti u RS ti mi vjerovatno ne bi vjerovao.
A tako je...daBogda pobijedio na još 2 sljedeća izbora.
Nek' nas izuva još barem 8 godina.
 
Eh, da Bog haje što pas laje......Psi koji laju oni ne ujedaju.....


hahahhaa... čak kopiraš i forumske citate. klasični plagijatori! RS ima sve elemente državnosti i dalje nastavlja ka tom procesu. Uskoro radimo izradu entitetske lijnije razgranicenja, posle toga popis, a RS ima set Zakona iz svih oblasti bolje uradjen nego pederacija i zajednicke institucije skupa. Imamo poseban medjunarodni postanski kod, medjunarudnu verifikaciju novinara iy RS... polako... Ne brinite vi za nas. Nećete se ništa pitati, jer kad je Alija potpisao Dejton i verifikovao Ustav Republiek Srpske, nezavisnost će potpisati neko drugi jer je taj prvi otegao papke odavno.
 
Kad će ovaj referendum za otcjepljenje RS-a ?

ma ne požurujte nas toliko! Nismo mi kao neki raspišu referendum i krenu u rat i onda potpišu da im pripada 51%, koje treba da dijele uskoro.... Referendum kad budemo imali obezbjeđenu plitičku podršku i kad ga prizna i potpiše muslimanski legalni predstavni, npr kao Alija što je verifikovao RS u Dejtonu! Opcija 2 je da se Federacija pocijepa na Hrvatski i muslimanski dio.... polako, sve u svoje vrijeme...
To je isto kao da si prije 2 godine pitao kad ce Srbi biti najbolji u tenisu. Pa evo doslo vrijeme, U top 20 imamo tri tenisera i Srbin je na krovu svijeta, a usput Srbija je i ekipni prvak svijeta u tenisu... sad idem na odbranu titule, već smo u polufinalu.
Vidiš, politička klima se okreće, tema o ukidanju MUP RS već zaboravljena, granice sa Federacijom će biti markirane zajedno sa KFOR-om, Federacija ignorisanjem samo odlaže neminovno, popis stanovništva i imovine ćemo obaviti, Federacije ne mora (samo Somalija nije izvršila pored vas), međunarodni poštanski kod Republika Srpska je već dobila....
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top