Najgora domaca televizija

E ni meni se Happy nije sviđao ranije, a onda sam na insistiranje prijatelja odgledala emisiju Ćirilica Milomira Marića...i mnogo mi se svidela, pa sam se navukla na seriju Crveni orao, pa na emisiju Granica, pa na Goli život...u suštini treba malo više da ispromovišu to što imaju jer ljudi nemaju predstavu kakav program nude!
 
Da li pitanje podrazumeva samo poređenje onoga što se vidi na ekranu, ili sveukupnog "dejstva" određene tv na narod.
Pitanje, kako je formulisano, trebalo bi da podrazumeva ovo drugo. U tom je slučaju ubedljivo najgora RTS jer se u nju slivaju pare od pretplate! Program bi morao da bude mnogo bolji da bi opravdao te pare!
Ostale tv ne uzimaju nikakav novac od naroda pa mogu prikazivati što god hoće - ako im to donosi prihod.
 
ma vazi...
nikad mi nece biti jasno, kako to niko ne gleda Pink i svima je fuj, a rejting sve veci i veci... ne kazem samo zbog vas ovde koji ste izjavili da ne volite Pink, vec i zbog svih u RL... jos nisam naisla na nekoga ko "voli" Pink... ili ustvari svi gladamo Pink, al nam je bzvz da priznamo?
 
ma jadno je i bedno to sto nude sve nase televizije... kao da smo retardi...

pa dobro necemo da preterujemo imamo dobre emisije tipa, balkanskom ulicom ili otkopcano. sto se tice serija i filmova tu smo malo slabiji tj b92 prikazuje odlicne serije ali zato imamo prvu i pink, (o serijama koje pomenuti kanali pustaju necu ni da komentarisem). rts je prikazivao fantasticnu seriju "gorki plodovi" i belu ladju mada je ladja bila dobra samo u prvih par sezona ovo sto se sad prikazuje je blagi uzas. sto se tice filmova svaki program ponekad ubode dobar film.
 
ma vazi...
nikad mi nece biti jasno, kako to niko ne gleda Pink i svima je fuj, a rejting sve veci i veci... ne kazem samo zbog vas ovde koji ste izjavili da ne volite Pink, vec i zbog svih u RL... jos nisam naisla na nekoga ko "voli" Pink... ili ustvari svi gladamo Pink, al nam je bzvz da priznamo?

To je kao ona priča: Niko ne gleda VB, a gledanost sve više i više raste. kao i kada je reč o Farmi.
Ljude je sramota što su deo voajerske scene koja jeste prisutna u većini nas
Ovde na forumu će još i reći, o tome diskutovati, jer ovde kao da nisu u vlastitoj koži. Anonimni su na neki način, i mogu da budu šta hoće, i kažu šta žele.
Tako negiraju samim tim i sebe.
 
plansko.jpg
 

Back
Top