DVD-R/RW PIONEER DVR-108 DL Sta mislite ?

Clavius

Početnik
Poruka
8
Hteo bi ta kupim neki rezac do nove godine posto posle poskuljpljuje zbog PDV-a;Pa me interesuje sta mislite o ovom rezacu mnogi su ga pohvalili DVD-R/RW PIONEER DVR-108 DL

I jos samo nesto da li ako kupim taj rezac mogu da citam obicne cd-ove,RW CD-ove i da li mogu da rezem obicne cd-ove tipa Verbatim 700MB (mislim ne DVD) :arrow:
 
Clavius:
Hteo bi ta kupim neki rezac do nove godine posto posle poskuljpljuje zbog PDV-a;Pa me interesuje sta mislite o ovom rezacu mnogi su ga pohvalili DVD-R/RW PIONEER DVR-108 DL

I jos samo nesto da li ako kupim taj rezac mogu da citam obicne cd-ove,RW CD-ove i da li mogu da rezem obicne cd-ove tipa Verbatim 700MB (mislim ne DVD) :arrow:
kod mene radi sve funkcije i leti kao zmaj
 
Odličan je. Jedino što je ubedljivo najružniji komad hardvera koji sam imao prilike da vidim u poslednje vreme. A08XL je, nasuprot tome, jedan od najlepših, te mi nije jasno koji je bolesnik dizajnirao 108-icu. Zato ne mogu da se otmem utisku da je to namerno uređeno tako da A08 prodaje dizajn, uprkos identičnim performansama u poređenju za 108.

Klasičan primer kako dvaput prodati isti proizvod.

Pozdrav
 
A ja mislio da je o jedno te isto :? No dobro.
Taj rezac nije los, mada ima i boljeg izbora.
Japanski Nec 3500A (made in Taiwan, uvoz iz Nemacke :) ) je veoma dobra izbor.
Najbrzi je za rezanje Double-layee DVD-jeva, jedan od najbrzih sa DVD+/-RW, a solidan je i sa DVD+/-R.
Jedino sto mu vreme odziva veoma lose.
E sad ako ne planiras rezati DL DVD-jeve (koji BTW kostaju oko 10€) onda su ti dobar zbor LiteON SOHW 1633S i Samsung TS-H52B koji imaju veoma dobro vreme i rezanja i pristoupa s tim sto DL DVD-jeve rezu mnogo duze nego li NEC i Pioneer/Asus.
 
Doobro si se setio pet dana pre Nove Godine
Pionir DVD-RW rezhe samo (-) minus diskove sa (+) ima nekih problema i to je to. Instaliraj Nero 6.6 i ne boli posle glava zadovoljan ili ne jos je rano reci jer sam kupio skoro isto zbog PDV-a bar imam pa kad zatreba tu je ostalo po potrebi
 

Back
Top