Sergej Trifunović: Nisam znao da je lik Jovana Divjaka na majici

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Sergej Trifunović: Nisam znao da je lik Jovana Divjaka na majici

A.Nikolić | 06. 03. 2011. - 00:02h | Foto: Pixell | Komentara: 0
U sarajevskom bioskopu “Meeting Point” u petak uveče je održana premijera filma “Montevideo, Bog te video”, dugometražnog prvenca Dragana Bjelogrlića, a iznenađenje večeri bio je Sergej Trifunović, koji se na premijeri pojavio u majici s likom Jovana Divjaka, bivšeg ratnog generala. Specijalno za “Blic” poznati glumac obajašnjava šta se dogodilo na filmskoj premijeri u Sarajevu.


Sergej na premijeri filma "Montevideo, Bog te video“ u Sarajevu
- Bili smo veseli na žurci posle premijere filma “Montevideo”. Đuskali smo, zabavljali se, pevali. Bio je baš dobar provod kao što to u Sarajevu obično biva, pa sam se oznojio i hteo sam da odem u hotel da promenim majicu. Neko mi je u gužvi rekao da nema potrebe i dobacio mi neku crnu u najlon kesi. Video sam da je na njoj silueta ljudskog lika. Na majici ništa nije pisalo, a lik me je podsetio na papu Vojtilu. Pitao sam svoje domaćine: ”Je l’ to papa?“, a oni su mi odgovorili: “Nije, ovaj ti je pravoslavni”. Svi smo se nasmejali i nastavio sam da se zabavljam, a da nisam ni pogledao čiji je lik na majci koju nosim - kaže Sergej Trifunović za “Blic”.

Sergej napominje da je za Jovu Divjaka čuo prvi put u životu istog jutra, kada je sa ekipom filma “Montevideo, Bog te video” krenuo iz Mostara za Sarajevo.

Opširnije o ovome čitajte u izdanju "Blica nedelje" od 6. marta 2011. godine.
Ipak nije znao!:think:
 
Sergej Trifunović: Nisam znao da je lik Jovana Divjaka na majici

A.Nikolić | 06. 03. 2011. - 00:02h | Foto: Pixell | Komentara: 0
U sarajevskom bioskopu “Meeting Point” u petak uveče je održana premijera filma “Montevideo, Bog te video”, dugometražnog prvenca Dragana Bjelogrlića, a iznenađenje večeri bio je Sergej Trifunović, koji se na premijeri pojavio u majici s likom Jovana Divjaka, bivšeg ratnog generala. Specijalno za “Blic” poznati glumac obajašnjava šta se dogodilo na filmskoj premijeri u Sarajevu.


Sergej na premijeri filma "Montevideo, Bog te video“ u Sarajevu
- Bili smo veseli na žurci posle premijere filma “Montevideo”. Đuskali smo, zabavljali se, pevali. Bio je baš dobar provod kao što to u Sarajevu obično biva, pa sam se oznojio i hteo sam da odem u hotel da promenim majicu. Neko mi je u gužvi rekao da nema potrebe i dobacio mi neku crnu u najlon kesi. Video sam da je na njoj silueta ljudskog lika. Na majici ništa nije pisalo, a lik me je podsetio na papu Vojtilu. Pitao sam svoje domaćine: ”Je l’ to papa?“, a oni su mi odgovorili: “Nije, ovaj ti je pravoslavni”. Svi smo se nasmejali i nastavio sam da se zabavljam, a da nisam ni pogledao čiji je lik na majci koju nosim - kaže Sergej Trifunović za “Blic”.

Sergej napominje da je za Jovu Divjaka čuo prvi put u životu istog jutra, kada je sa ekipom filma “Montevideo, Bog te video” krenuo iz Mostara za Sarajevo.

Opširnije o ovome čitajte u izdanju "Blica nedelje" od 6. marta 2011. godine.
Ipak nije znao!:think:

šta li je uradio sa sobom kad ta dva lika nije razlikovao ili će biti da je ovo priča za malu decu.:)
 
Sergej Trifunović: Nisam znao da je lik Jovana Divjaka na majici

A.Nikolić | 06. 03. 2011. - 00:02h | Foto: Pixell | Komentara: 0
U sarajevskom bioskopu “Meeting Point” u petak uveče je održana premijera filma “Montevideo, Bog te video”, dugometražnog prvenca Dragana Bjelogrlića, a iznenađenje večeri bio je Sergej Trifunović, koji se na premijeri pojavio u majici s likom Jovana Divjaka, bivšeg ratnog generala. Specijalno za “Blic” poznati glumac obajašnjava šta se dogodilo na filmskoj premijeri u Sarajevu.


Sergej na premijeri filma "Montevideo, Bog te video“ u Sarajevu
- Bili smo veseli na žurci posle premijere filma “Montevideo”. Đuskali smo, zabavljali se, pevali. Bio je baš dobar provod kao što to u Sarajevu obično biva, pa sam se oznojio i hteo sam da odem u hotel da promenim majicu. Neko mi je u gužvi rekao da nema potrebe i dobacio mi neku crnu u najlon kesi. Video sam da je na njoj silueta ljudskog lika. Na majici ništa nije pisalo, a lik me je podsetio na papu Vojtilu. Pitao sam svoje domaćine: ”Je l’ to papa?“, a oni su mi odgovorili: “Nije, ovaj ti je pravoslavni”. Svi smo se nasmejali i nastavio sam da se zabavljam, a da nisam ni pogledao čiji je lik na majci koju nosim - kaže Sergej Trifunović za “Blic”.

Sergej napominje da je za Jovu Divjaka čuo prvi put u životu istog jutra, kada je sa ekipom filma “Montevideo, Bog te video” krenuo iz Mostara za Sarajevo.

Opširnije o ovome čitajte u izdanju "Blica nedelje" od 6. marta 2011. godine.
Ipak nije znao!:think:

Verujem da nije znao.
Inače odgledao film iako traje preko 2 sata.
Odličan film, lep rasterećujući, patriotski čak!

A Trifunović je dobro odigrao ulogu.
 
Pa bas zato sto je aktuelno,sada tu majicu vrte po celom Sarajevu...pa ja da sam pijan mogli bi u sinagogi da mi podmetnu majicu Hitlera i ne bih primetio...:D

I kao nije znao, ovu priču će samo glup da proguta.

A da je neko obukao majicu Ratka Mladića, bila bi katastrofa.

Smrad je veliki taj Sergej, to je pokazao više puta, a evo i sada.

Ne znam kako sme sutra da se vrati u Srbiju?! Garantujem da će ga neko napasti, a i treba.
 
I kao nije znao, ovu priču će samo glup da proguta.

A da je neko obukao majicu Ratka Mladića, bila bi katastrofa.

Smrad je veliki taj Sergej, to je pokazao više puta, a evo i sada.

Ne znam kako sme sutra da se vrati u Srbiju?! Garantujem da će ga neko napasti, a i treba.

Nije znao covece,ne visi po ceo dan na netu,ne prati vesti,boli ga uvo i za Ratka i za Divjaka...verovatno mu je glavna briga citave veceri bila kako jednu od ove tri da odvuce u krevet...:mrgreen:
 

Back
Top