Sta da slusam da bih postala pravi metalac?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nirv_ana:
Courtney:
die_happy:
Nirvana je grunge :wink:
E,happy pa de si ti?Znam da je Nirvana grunge( 8) ),ali ne moze odma da krene sa Metallicom i Maidenima :wink: .


Slazem se sa Courtney (stvarno neverovatno da se ti i ja slozimo, zar ne ?)
Pocni sa HIM-om i Nirvanom itd. Videces za 6 meseci ces gotiviti Metallicu Sepulturu i Cradle of filth
U bre nirv-ana de Sepulturu,Metallicu i Cradle of Filth u istu grupu?Ubio bi te Marko... :lol:
Mi smo za 2 meseca!!!! :P
 
nirv_ana:
Slazem se sa Courtney (stvarno neverovatno da se ti i ja slozimo, zar ne ?)
Pocni sa HIM-om i Nirvanom itd. Videces za 6 meseci ces gotiviti Metallicu Sepulturu i Cradle of filth

A kako vas dve znate sta ce njoj da se svidi, pa joj pricate samo uze strucne bendove???
Jel to neka astrologija ili ste vidovite??

Nista mi nije jasno?
Evo, sad cu ja da pitam... kako da postanem....hmmm... musko?

I vi mi kazete kako treba da se bijem prvo puno i da se igram sa transformersima i vojnicima.. i onda treba da pocnem da pljujem po ulici i da se svadjam i opet bijem s ortacima...i da piskim stojeci... i jos svakakve radnje... da se lozim na Pamelu i sl.

I onda sam garantovano musko!!!
JUPIII :lol:

:roll: 8)
 
Nadya:
nirv_ana:
Slazem se sa Courtney (stvarno neverovatno da se ti i ja slozimo, zar ne ?)
Pocni sa HIM-om i Nirvanom itd. Videces za 6 meseci ces gotiviti Metallicu Sepulturu i Cradle of filth

A kako vas dve znate sta ce njoj da se svidi, pa joj pricate samo uze strucne bendove???
Jel to neka astrologija ili ste vidovite??

Nista mi nije jasno?
Evo, sad cu ja da pitam... kako da postanem....hmmm... musko?

I vi mi kazete kako treba da se bijem prvo puno i da se igram sa transformersima i vojnicima.. i onda treba da pocnem da pljujem po ulici i da se svadjam i opet bijem s ortacima...i da piskim stojeci... i jos svakakve radnje... da se lozim na Pamelu i sl.

I onda sam garantovano musko!!!
JUPIII :lol:

:roll: 8)

ja sam musko ali se nikad nisam igrao sa transformersima !!!!! dobro, sa vojnicima jesam :lol: i ne pljujem po ulici i ne svadjam se, i ne lozim se na fuc*en Pamelu !!!
jedino sto piskim stojeci :oops: :oops: :oops:
hehehe
znaci li to da nisam musko, a?
heheheh
 
Nadya:
Keeper-u, svi komplimeti za nepostojanje straha da ces biti ismejan ako se u sali predstavis kao zensko... uglavnom se muckarci toga plase... :roll:

Ajmo aplauz za dragog nam keepera :shock: prsla sam :P

KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP !!!
EVO GA KEEPER, koji se inace ne boji da promovise javno svoju zensku stranu 8) hehehehhe.
nego, ozbiljno mislim: u mitologiji je kao bila fora da su nas bogovi razdelili na musko i zensko da ne bismo mogli dostici njihovu snagu.
e posto ja priznajem i musko i zensko u sebi, onda sam ja RAVAN BOGOVIMA !!!!!!!!
AJMO JOS JEDAN APLAUZ !!!!!!1
:D :D :D
 
Stoorbak:
MAX:
Ma slusam ja i Metallicu i Him-a i Sepulturu, ali svi pricaju kako je sve to komercijala! Him i Metallica mozda, ali Sepultura!?

Pa ok i metallca i Sepultura je metal, ali komercijalni [naravno ne racunajuci metallicu do Load-a i Sepulturu do Arise]!

Sestro ako hoces moj najiskreniji savet: slusaj sta ti se svidja i onako su skoro sve metalke u stvari pozerke. Opusti se
 
Keeper:
Nadya:
Keeper-u, svi komplimeti za nepostojanje straha da ces biti ismejan ako se u sali predstavis kao zensko... uglavnom se muckarci toga plase... :roll:

Ajmo aplauz za dragog nam keepera :shock: prsla sam :P

KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP KLAP !!!
EVO GA KEEPER, koji se inace ne boji da promovise javno svoju zensku stranu 8) hehehehhe.
nego, ozbiljno mislim: u mitologiji je kao bila fora da su nas bogovi razdelili na musko i zensko da ne bismo mogli dostici njihovu snagu.
e posto ja priznajem i musko i zensko u sebi, onda sam ja RAVAN BOGOVIMA !!!!!!!!
AJMO JOS JEDAN APLAUZ !!!!!!1
:D :D :D


KLAP KLAP KLAP KLAP !!!
Keeperko, verujem da ce se i Albert Nadj sloziti da navijamo za tebe!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top