Pitanje za sve devojke!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strašno je važna veličina... I to sve dimenzije!
Budući da ni cm nije uvek cm, te se kod pojedinih persona isti razlikuje, ja npr. na sastanak uopšte nejdem bez tkz. šublera (ili po našem JUS "kljunasto pomično merilo"), pa dok sve lepo ne premerim i ne proverim - ništa.
 
smeh:
Strašno je važna veličina... I to sve dimenzije!
Budući da ni cm nije uvek cm, te se kod pojedinih persona isti razlikuje, ja npr. na sastanak uopšte nejdem bez tkz. šublera (ili po našem JUS "kljunasto pomično merilo"), pa dok sve lepo ne premerim i ne proverim - ništa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahahaha ja nosim onaj centimetar sto snajderi koriste! To mi je stalno oko vrata! :lol: :wink:
 
chokolada:
smeh:
Strašno je važna veličina... I to sve dimenzije!
Budući da ni cm nije uvek cm, te se kod pojedinih persona isti razlikuje, ja npr. na sastanak uopšte nejdem bez tkz. šublera (ili po našem JUS "kljunasto pomično merilo"), pa dok sve lepo ne premerim i ne proverim - ništa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahahaha ja nosim onaj centimetar sto snajderi koriste! To mi je stalno oko vrata! :lol: :wink:
A 'el fircaš :lol:
 
slucajni_prolaznik:
Pablo Escobar Col:
Koja je velicina(visina;duzina) penisa po vama idealna?Neka devojke budu ljubazne da daju realne odgovore! :D

Mislim da je visina,dužina ili debljina zaista nebitna. Bitno je znati kako TO što imaš, da upotrebiš na pravi način.Džaba tebi i dužina i debljina ako si ti u krevetu nula.


Ljudi, nesto da vi kazem:
BEZ ALATA NEMA ZANATA!
 
dragonfromdarkness:
slucajni_prolaznik:
Pablo Escobar Col:
Koja je velicina(visina;duzina) penisa po vama idealna?Neka devojke budu ljubazne da daju realne odgovore! :D

Mislim da je visina,dužina ili debljina zaista nebitna. Bitno je znati kako TO što imaš, da upotrebiš na pravi način.Džaba tebi i dužina i debljina ako si ti u krevetu nula.


Ljudi, nesto da vi kazem:
BEZ ALATA NEMA ZANATA!
a ako ima stomak
"ebesh majstora kome alat kisne"
 
slucajni_prolaznik:
Pablo Escobar Col:
Koja je velicina(visina;duzina) penisa po vama idealna?Neka devojke budu ljubazne da daju realne odgovore! :D

Mislim da je visina,dužina ili debljina zaista nebitna. Bitno je znati kako TO što imaš, da upotrebiš na pravi način.Džaba tebi i dužina i debljina ako si ti u krevetu nula.
Evo ga još jedan sa malim! :wink:
:lol:
 
smeh:
slucajni_prolaznik:
Pablo Escobar Col:
Koja je velicina(visina;duzina) penisa po vama idealna?Neka devojke budu ljubazne da daju realne odgovore! :D

Mislim da je visina,dužina ili debljina zaista nebitna. Bitno je znati kako TO što imaš, da upotrebiš na pravi način.Džaba tebi i dužina i debljina ako si ti u krevetu nula.
Evo ga još jedan sa malim! :wink:
:lol:

grešiš,silno grešiš :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top