Kakva je perspektiva za lepe, pametne & samouverene dame

!:
muskarci su mnogo uplaseni kad se susretnu sa nekom lepom, pametnom, jakom, uspesnom,(...) zenom i beze glavom bez obzira kad one pokazu interesovanje za njih. onda su one spale na one sirovine, koji nisu svesni svojih nedostataka i samouvereno prilaze tim damama koje su mnogo po cemu iznad njih...

sta nam je ciniti???

Nema nista lepse nego kada si sa pametnom devojkom! Sa nekim ko je i intaligentan (razmislja) i ko je "baza podataka" (gomila raznih informacija u glavi). Kombinacija ta dva....savrseno! Uvek cujes nesto novo, naucis....vrlo je zanimljivo kako zenski mozak shvata neke stvari totalno suprotno od muskaraca, ali je cesto i u pravu! Treba samo poslusati! :wink:
 
E, ziva istina nema sta!Tako vecina reaguje.Samo mi reci gde se vi krijete posto je pun grad plagijata,pa da dodjem da te pokupim.Ja se ne plasim.Cak zivce izgubim kad se razocaram,dam se iz sve snage i ulozim da stvorim nesto a ono samo pijavice i glumice.I jos nesto,nije jedini uspeh biti lepa japi-cupi.Ajde daj kontakt pa ako si to sto kazes da jesi ja sam prvi zainteresovan.Mozes i da me startujes necu se naljutiti...ako se ti ne plasis... :wink:
 
djubrence:
E, ziva istina nema sta!Tako vecina reaguje.

E blago nama sa vama !

Kao sto pise na jednom od onih proizvoda sa smesnim porukama: "Do juce sam bio prepotentan, a sada sam se toga oslobodio pa sam savrsen !"

Da rezimiramo kako je tema zapoceta: "Ja sam lepa pametna, jaka, uspesna i samouverena ... " (do jaja) ... a SVI su muskarci bljak. (ovo sam ja dodao, naravno).

E pa, sreco moja, nije bas tako. E pa nece biti !
Bice pre da si ti malko nesamokriticna, i malko narcisoidna, pa nesrecnici beze glavom bez obzira posle par susreta sa tobom.
A kao sto znas postoje muskarci i "muskarci". Ovi prvi se ne plase i ne beze i znaju sta hoce i znaju da vole, a ovi drugi ne.
De, malo porazmisli, jesi li ti bas stvarno lepa, pametena, uspesna, jaka ili se poneki epitet moze zameniti u negativnom kontekstu (egocentricna, tvrdoglava ...).
Zapitaj se: trazis li ti pravog muskarca ili pudlicu koju ces da vodis za sobom. Jesi li iskreno spremna da nesto das od sebe, da se necega svoga odreknes zarad ljubavi ? I kako karakterises muskarca koji je takodje lep, pametan, jak, uspesan ?
Ajde malo, lepotice, sidji sa oblaka.
 
sanja:
momci, divno rezonujete.
a znate li gde u ovom gradu ima muskaraca, sa velikim M, neozenjenih, normalnih i sposobnih da zive van maminog skuta?
ako znate, molim javite.

zauvek zahvalna.
Naravno da divno rezonujemo Sanja. Mislim, to se od nas i očekuje zar ne ? Logično. Pa da ...
A na pitanje gde su u ovom gradu Muškarci ne mogu ti dati odgovor.
Nija mi jasno kako možeš tako nešto da pitaš !? Pa nisu to cipele pa da ti pitaš prijateljicu gde je to kupila ! Svašta! To samo otkriva tvoj pogrešan stav prema suprotnom polu. Ti bi to kao da odeš pitaš koliko košta i povedeš sa sobom. E pa neće moći ove noći, lepotice. Ljubi je Milojko.
 
:lol: bio jednoom jedan vic:
zasto je tesko naci obrazovanog, lepog, i fino vaspitanog decka? zato sto takvi tipovi vec imaju decka... :lol:

ono gore je bila moja procena stanja u bgd-u mojih drugarica, koje su super osobe, a opet dobri frajeri su suvise uplaseni njihove energije i zbog toga beze glavom bez obzira...

to spustanje sa oblaka je kretenski receno... niko nije u oblacima ako je svestan svoje vrednosti. sniziti kriterijum zbog tih smokljana je nesto najgluplje sto moze neka samosvesna devojka da uradi!!!

da li bi ti milojko voleo da tvoja cerka fura sa tipom od kog je milijardu puta obrazovanija itd...?
 
Evo pishe vam jedna uspeshna zena koja je trazila razonodu na chatu i prishao joj neko ko ne bi mogao da joj pridje nikada i sretna je jakoooo shto se pojavio neko da joj da ljubav i da je probudi, tek sada uzivam zapravoo tek sada sam to ja sve ostalo su samo uloge koje mi sami sebi dajemo dok ne shvatimo da je sushtina zivota uzivanje u ljubavi toliko od mene p.s:))savet svima uzivajte u ljubavii
a da dodam josh imala sam sve a nisam imala nishta nisam imala ono najbitnije za dalje ljubav ,mozda ce me neki prozvati zbog svega ovoga ali bar sam iskrena prema sebi:)))
 
Nema tu mnogo da se kaze, "muskarci" se plase, a Muskarci ne...I to je to...Ko se uplasi, i onako mi ne treba...Sa druge strane, nismo ni mi zene tu da bi ih u startu "isprepadale" svojim nastupom na takav nacin, da nije pitanje da se oni uplase, vec jednostavno pomisle da nam tako savrsenima oni uopste i ne trebaju. Sve je to u stvari mnogo jednostavnije...Cak i kad zena/devojka jeste sa svim tim kvalitetima.
 
znam da ovde nije mesto oglasima ali:
TRAZIM, LEPU, PAMETNU, OBRAZOVANU, SAMOUVERENU.... DEVOJKU KOJA NA FORUMU NECE POKRENUTI TOPIK KOJI POCINJE OVAKO: JA SAM LEPA, PAMETNA, OBRAZOVANA I BLA BLA BLA, I SVI ME SE PLASE....

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhh
nije mi jasno zasto se ovakve teme ne zakljucavaju jer ih je preeeeeeeevise. svaka treca tema koju pokrene neka devojka je slicne sadrzine.
znaci lepotice zapamti jedno, ni jedna pametna devojka nece pokrenuti ovakav topic!!!! nikad i nikad!!!!
prepostavljam da si ti samo jedna curkica koja (bez osnova) ima visoko misljenje o sebi.
 
Milojko Vasic:
djubrence:
E, ziva istina nema sta!Tako vecina reaguje.

E blago nama sa vama !

Kao sto pise na jednom od onih proizvoda sa smesnim porukama: "Do juce sam bio prepotentan, a sada sam se toga oslobodio pa sam savrsen !"

Da rezimiramo kako je tema zapoceta: "Ja sam lepa pametna, jaka, uspesna i samouverena ... " (do jaja) ... a SVI su muskarci bljak. (ovo sam ja dodao, naravno).

E pa, sreco moja, nije bas tako. E pa nece biti !
Bice pre da si ti malko nesamokriticna, i malko narcisoidna, pa nesrecnici beze glavom bez obzira posle par susreta sa tobom.
A kao sto znas postoje muskarci i "muskarci". Ovi prvi se ne plase i ne beze i znaju sta hoce i znaju da vole, a ovi drugi ne.
De, malo porazmisli, jesi li ti bas stvarno lepa, pametena, uspesna, jaka ili se poneki epitet moze zameniti u negativnom kontekstu (egocentricna, tvrdoglava ...).
Zapitaj se: trazis li ti pravog muskarca ili pudlicu koju ces da vodis za sobom. Jesi li iskreno spremna da nesto das od sebe, da se necega svoga odreknes zarad ljubavi ? I kako karakterises muskarca koji je takodje lep, pametan, jak, uspesan ?
Ajde malo, lepotice, sidji sa oblaka.
Milojko, ti si SUVI GENIJE
 
sanja:
sve sto bih ti rekla, bilo bi opet prozvano i izvikano.
nema perspektive. muskarci zele jake zene, a kad ih nadju, beze ko djavo od krsta. jednostavno... one druge su lakse sa manipulisanje, manje primecuju i padaju na glupe fore.
o ovome mogu knjigu da napisem...


:cry:

Potpuno se slazem sa tvojim misljenjem,ALI nekad smo mi same krive sto su oni takvi!Upoznaju nas kao jake,sposobne isl,do trenutka dok se ne zaljubimo.Tada smo otvorene,ranjive i vise nismo onakve kakve su nas upoznali?
 

Back
Top