Smederevska bolnica!!!!

jeny

Početnik
Poruka
27
Sta mislite o smederevskoj bolnici?? Kakvi su vasi utisci? Unapred molim sve koji misle da kritikuju zasto bas ova tema na forumu, nek se zapitaju sta nam je najbitnije u zivotu i da li ima nesto prece od zdravlja!!!HVALA
 
Pa u SD bolnici radi 90% skotova, a ne doktora! Toliko su korumpirani i takve su vucibatine i neradnici da to "boli"! Ne sme ljudi da se zale na njih da im ne dodju posle pod noz ili im se osvete! Ja ne znam da je bilo ko ko ima mogucnosti ili para operacije vrsio u ovoj kasapnici. TASIC je najkorumpiraniji!
 
Sta mislite o smederevskoj bolnici?? Kakvi su vasi utisci? Unapred molim sve koji misle da kritikuju zasto bas ova tema na forumu, nek se zapitaju sta nam je najbitnije u zivotu i da li ima nesto prece od zdravlja!!!HVALA

Za zdravlje se ne pita sta kosta. Pre bih govorio o kvalitetu rada bolnice,tj. previse novca uzimaju za ''ono sve sto cine u svojoj moci''. Stoga,ako moram zlu ne trebalo,lecim se u Pozarevcu ili Beogradu. Platim,ali se na kraju i izlecim :lol:
 
Moj rođak koji ima godinu dana je trebalo da leži na dečijem odeljenju,a njegova mama je trebalo da čeka na overu uputa oko dva sata.Mali je već bio na odeljenju ,vezan,kad sam stigla,zato što je mnogo plakao.Dok nisam UPALA u sobu u kojoj piju kafu nije se pojavila doktorka koja je samo trebala da overi uput!!!O detaljima "razgovora " ne bih ovaj put,ali se ona pojavaila u svojoj ordinaciji za sekund i bila najljubaznije stvorenje na planeti.Šta da vam kažem kad je med. sestra pogrešila ime i prezime malog pa su morali još dva puta da mu vade krv zbog njene nepismenosti.A o tretmanu S. i njegove mame morala bih danima da vam pišem.I moj tata je umro u SD-bolnici.Toga ne želim da se sećam,ali ne mogu da zaspim da ne otplačem i pomolim se za njega da mi oprosti što sa ga dovela tu... Mislim da je dovoljno...
 
Moj rođak koji ima godinu dana je trebalo da leži na dečijem odeljenju,a njegova mama je trebalo da čeka na overu uputa oko dva sata.Mali je već bio na odeljenju ,vezan,kad sam stigla,zato što je mnogo plakao.Dok nisam UPALA u sobu u kojoj piju kafu nije se pojavila doktorka koja je samo trebala da overi uput!!!O detaljima "razgovora " ne bih ovaj put,ali se ona pojavaila u svojoj ordinaciji za sekund i bila najljubaznije stvorenje na planeti.Šta da vam kažem kad je med. sestra pogrešila ime i prezime malog pa su morali još dva puta da mu vade krv zbog njene nepismenosti.A o tretmanu S. i njegove mame morala bih danima da vam pišem.I moj tata je umro u SD-bolnici.Toga ne želim da se sećam,ali ne mogu da zaspim da ne otplačem i pomolim se za njega da mi oprosti što sa ga dovela tu... Mislim da je dovoljno...

Ne znam zasto,ali i moja majka je izgubila svog oca,i to tako sto su ga iz hitne pomoci nocu vratili sa recima da je potpuno dobro (iako je imao sve predispozicije da ostsne u bolnici). Nekoliko sati kasnije je ponovo morala da dolazi hitna,medjutim tada je vec bilo kasno. I moja majka deli iste molbe kao i Vi. Tuzno,jako tuzno...
 
Ono je katastrofa...
Ja sam iz Sd-a...
I idem tamo u bolnicu, jer sam veoma cesto bolesna...
Sestrama i lekarima je najbitnije da popiju kafu...
Naravno cast izuzecima...

Bolesnicima koji leze tamo je uzasno, jer ono nije bolnica, jer je sve neuredno i prljavo...
A buba ima na svakom koraku...
Narocito bubasvaba...
 

Back
Top