Sta zenu cini sexy?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 107

Tema: Sta zenu cini sexy?

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta zenu cini sexy?

Danas je toliko silikona u prometu da su zene izgubile na seksipilu;-(
    Zasto lepotu tako skupo placaju i za sopstvene pare
    prave nakaze od sebe?

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

zenu chini sex-i osecaj, ako ga ima.. ni inteligencija, ni sise, ni dupe, ni pogled ni ukus za dobru haljinu... ako nema osecaja kad, sa kim, kako, koliko, zashto, dzaba joj silikoni i inteligencija... HARIZMA je ono shto ostaje kad izvadish silikone, kad skinesh shminku, kad izujesh skupe sandale sa najtanjim kaishicima i shtiklom, kad ispari parfem, kad odlozish dijamante, kad vezesh ili osechesh kosu, kad iskljuchish um i ostanesh sama u mraku.. ako si i tad sex-i , ako i tad zrachish, ako i tad bez straha dishesh...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Драга Марго, коначно да се ти и ја у нечем сложимо!!!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    HARIZMA
    i sarmantnost! :wink:

SINDI
    Guest

Podrazumevano

zenu chini sex-i osecaj, ako ga ima.. ni inteligencija, ni sise, ni dupe, ni pogled ni ukus za dobru haljinu... ako nema osecaja kad, sa kim, kako, koliko, zashto, dzaba joj silikoni i inteligencija... HARIZMA je ono shto ostaje kad izvadish silikone, kad skinesh shminku, kad izujesh skupe sandale sa najtanjim kaishicima i shtiklom, kad ispari parfem, kad odlozish dijamante, kad vezesh ili osechesh kosu, kad iskljuchish um i ostanesh sama u mraku.. ako si i tad sex-i , ako i tad zrachish, ako i tad bez straha dishesh...
    jbg.Margo, zar opet...

mislim potpuno isto

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ok tu smo se svi slozili,znaci;
    1:IQ
    2:karakter
    3rirodnost
    4secaj
    5:sarm
    a sta ako zena ima sve te fantasticne karakteristike
    a priroda zakazala pa se ona sama ne oseca lepom
    alternativa

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio zona
    Ok tu smo se svi slozili,znaci;
    1:IQ
    2:karakter
    3rirodnost
    4secaj
    5:sarm
    a sta ako zena ima sve te fantasticne karakteristike
    a priroda zakazala pa se ona sama ne oseca lepom
    alternativa
    Природа нема много везе са осећајем лепоте! Сретала сам жене које и нису много лепе, али се типови ломе за њима и кажу да су оне јако секси! Извор њиховог сексипила, између осталих наведених особина, лежи у њиховој сигурности у свој сексипил!
    Битно је да се оне себи допадају, да прихватају своју спољашњост, своју сексуалност!

( Мени лично врло секси и привлачно изгледа Мирјана Бобић-Мојсиловић, а има говорну ману, размакнуте секутиће и не много дамско држање! :wink: )

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Tacno tako!
    Po meni svaki covek zraci drugacijom energijom.Od te energije zavisi da li je sexipilan ili ne i u kojoj meri.

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Skroz ispravno receno, pa uzmite primer Isidoru Bjelicu... Kad bi na nju neko gledao kroz lepotu, garderobu...verovatno bi bila samo neka tamo Isidora...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

uh al je ipak daleko od toga da je sexy

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio SINDI
    jbg.Margo, zar opet...

mislim potpuno isto
    znash i sama, ako utvrdimo da je tako, nema odstupanja ni negodovanja usled ponavljanja... kao ni opushtanja...

SINDI
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio SINDI
    jbg.Margo, zar opet...

mislim potpuno isto
    znash i sama, ako utvrdimo da je tako, nema odstupanja ni negodovanja usled ponavljanja... kao ni opushtanja...
    i tajming je tu negde :wink:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Devojku chini sexy njena moc.Moc da i ako je ruzna,ona ne dozvoljava da je to pomete sa puta.Ona ne dozvoljava da se njeni nedostaci shvate kao takvi.
    Nije sexy ona devojka koja misli da je izgled sve.I koja se plasi da ga nema.

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

nije shija nego vrat...

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

pa nije bas margot.Masis dosta u ovom slucaju.

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

gde tachno?
    prochitaj lepo, sedi i razmisli nemoj mi prosipati svoju interpretaciju, nego pogledaj... ne bih rekla da "mashim", chitash sujetom, a ne sveshcu...

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano ne odnosi se na gornji post

slažem se sa Margott ...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Sve.

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion
    Devojku chini sexy njena moc.Moc da i ako je ruzna,ona ne dozvoljava da je to pomete sa puta.Ona ne dozvoljava da se njeni nedostaci shvate kao takvi.
    Nije sexy ona devojka koja misli da je izgled sve.I koja se plasi da ga nema.
    e bas tako
    ako zena ima samopouzdanja,stoji cvrsto na zemlji
    i zna sta hoce zraci posebnom lepotom :wink:
    Muskarci vole takve zene mada ih se i pomalo plase :x

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Slazem se s margot, medjutim, pitanje je otkud taj osecaj tu. Treba mi vise od deskripcije koju si dala pa stavila tacku, treba mi objasnjenje.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Slazem se sa Margott. Harizma je definitivno nesto sto zenu cini sexy. Najvise sam to primetila na primeru svoje majke. Jednostavno ne postoji covek ili zena koga je ostavila ravnodusnim. Takvo lako sklapanje prijateljstva, mukarci koji uzdisu za njom i zene koje su joj u vecini slucajeva nevidjeno naklonjene je nesto sto me oduvek fasciniralo. Ima nevidjenu kolicinu prijatelja gde god da ode. Desavalo se da samo sto upozna nekog taj neko (ona ili on nebitno) se postavlja prema njoj sa neverovatnom naklonoscu iz prve.
    Harizma, spoj intelektualnog i dusevnog u lepoj ambalazi ali pre svega prirodnost svega toga. Zena koja 'zraci'.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nekad sam mislila kao i vi, da ženu čini seksi njen šarm , unutrašnja lepota..Sad vidim da više ,makar u ovom gradu, stvari nisu iste. Sad ženu čini sexi vulgarna garderoba, što niži IQ, tupaviji pogled... Žalosno, ali 99% slobodnih muškaraca koje ja poznajem glasa za ogromne grudi, nedostatak opšte kulture i ono- ćutanje je zlato-.
    A meni se plače....što ne živim negde drugo...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    uh al je ipak daleko od toga da je sexy
    Imala sam prilike da je upoznam. Ta zena BLISTA. Nema pravilne crte lica, suvise je visoka, zapiša svakog ko joj se ne svidi, jezičara...takvu sam sliku stvorila o njoj na osnovu kolumni (knjige nisam citala) i btw. sjajnih intervja (poput onog sa Pavicem u prolecnom Plejboju).
    Dakle, OSTALA SAM ZAPANJENA. Njenom inteligencijom, ljubaznoscu, sarmom, i kožom koja bilsta. Autfit tog momenta / Aladinova nevesta (tunizanska inspiracija), dekolte i da ne pominjem. ops:
    Lepa, negovana, srecna, blesava zena!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio random_cloud_form
    Slazem se s margot, medjutim, pitanje je otkud taj osecaj tu. Treba mi vise od deskripcije koju si dala pa stavila tacku, treba mi objasnjenje.

:shock:
    Pazi kad se i ja slazem. Lep opis, tačan.
    Otkud taj osećaj? Postizanje kratkoročnih (brojnijih) i dugoročnih (težih i manje brojnih) ciljeva. To ti daje veru u sebe.
    Davno sam pročitala da se lepa ćena pita o svojoj pameti, a pametna je u dilemi koliko je lepa. Klackalica, koju kad prevaziđeš i postaneš zadovoljna samom sobom (što ne znači odricati se daljeg napredovanja, recimo to tako), dobijaš taj amulet.
    Posle, kao i u svakoj igri gde se karakteri razvijaju, stičeš pomagače, saradnike, savetnike, jače neprijatelje, itd. itd.
    Znanje je moć, moć je seksi.
    Mislim - ne postoji jači afrodizijak.

eurodizijak, hm :?

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano sa druge strane

Citat Original postavio hazard
    Nekad sam mislila kao i vi, da ženu čini seksi njen šarm , unutrašnja lepota..Sad vidim da više ,makar u ovom gradu, stvari nisu iste. Sad ženu čini sexi vulgarna garderoba, što niži IQ, tupaviji pogled... Žalosno, ali 99% slobodnih muškaraca koje ja poznajem glasa za ogromne grudi, nedostatak opšte kulture i ono- ćutanje je zlato-.
    A meni se plače....što ne živim negde drugo...
    1. lepota se nalazi u očima posmatrača ...
    2. dovoljan je samo 1 zar ne ?
    3. vrednosti su svuda ( i negde drugo ) retke ...

p.s. nemoj da plačeš ... utiče na lepotu .

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.10.2008., 10:59
  2. Da li Vam se cini?
    Autor NICS u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.06.2005., 20:40
  3. CINI
    Autor tajana1999 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 24.02.2005., 16:35

Pravila za slanje poruka