Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nike-Air-Mogan-Mid-Mens-Shoe-318466_071_A.png


Trenutno ove... :D
 
Pa ne stvarno...I univerzalne su možeš u njima da trčiš,voziš bajs,sportske su 100%...A noga se dobro oseća u njima,poluduboke su,imaju širok đon i tople su:)
Управо то....видим их само уз тренерице ;) Не иду на неке фармерице или панталоне. Ако се спортски облачиш, онда супер :)
То што су удобне и практичне јесте примарно, али нису захвалне за комбиновање..ако схваташ шта хоћу да кажем:)
 
Poslednja izmena:
Meni je jako važan aspekt udobnosti...Zato sam i glasao za patike a ne cipele...Patike cipele koje se danas masovno nose su dosta krute i neudobne...A zimske cipele su teške,ako su dobre i nepromočive...Zato volim jake kožne patike.
 
Meni je jako važan aspekt udobnosti...Zato sam i glasao za patike a ne cipele...Patike cipele koje se danas masovno nose su dosta krute i neudobne...A zimske cipele su teške,ako su dobre i nepromočive...Zato volim jake kožne patike.

На крају крајева, то и треба да буде најбитније, слажем се. :)
У здрављу да носиш своје нове патике :D
 
Nisam kupio najk sigurno 15 godina...Uvek sam kupovao ''alternativu'',ribok,hajtek,nju balans,konvers...Mlogo ih reklamiraju to ne volim.
 
Dobre su te,jel su nepromočive?:)
Meni treba samo nešto ''robusno'' i kod patika i kod cipela s obzirom da idem i šumama i gorama(figurativno):lol:
 

Back
Top