Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
4db76a6deeda5fa4d0cd4c498a9ab2b2.jpg
 
Kupio sam ove u subotu...z:)Deluju prilično lagano, čvrsto, prostrano i flexibilno a i dizajn i boja, kombinacija tamne/crne i srebrne su lepi...
slazenger_glavnislajder_1200_466px.png
 
Baby's got a brend new shoes!!!:):lol:
P140717_1534.jpg
P140717_1535.jpg
P140717_1536.jpg

Pozitivno sam iznenađen povratkom na scenu brenda Serđo Taćini koji je 80.-tih i 90-tih bio jedan od najkvalitetnijih i sada su im patke super što se tiče odnosa izgled/kvalitet, mislim...Mislio sam da kupim samo patike za trčanje ali sam na kraju kupio 3 para jer je ponuda bila odlična!
 
Vishe sam za sportsku varijantu,shto znaci patike....

:think: modele....

nikeshox-1.jpg
samo zenske,ovo iskopala na netu...

i naravno starke koje nikada ne izlaze iz mode,plitke i duboke i one kozne bele (duboke)

converse-1.jpg
Ove shockx za q nisu ,tanak djon ,to ne moze dugo da traje ,ja sam ipak za varijantu jake ,mocne ,ne mnogo teske ,onako ,udobne ,kada ih obujes da ne osetis nikakvu tezinu i lepe ,i naravno koje su retke ,sto redje to bolje ,ne volim da se uklapam u air max sarenilo ....air max su preskupe patike ,koje ne vrede tih para ....
 
Mnoge ne mogu! Više se ništa, ne samo patike, nego i druge stvari, ne prave da traju...Poslednje tike koje su mi trajale 5 godina su one stare konverse, košarkaške...

- - - - - - - - - -

A mnogi su počeli i da se ponašaju kao amerikanci, bace skoro nove patike, čim im prođe sezona :neutral:
 
Mnoge ne mogu! Više se ništa, ne samo patike, nego i druge stvari, ne prave da traju...Poslednje tike koje su mi trajale 5 godina su one stare konverse, košarkaške...

- - - - - - - - - -

A mnogi su počeli i da se ponašaju kao amerikanci, bace skoro nove patike, čim im prođe sezona :neutral:
To si u pravu ,,ima pojedini modeli treba da ubodes sto se kaze ,ali redje,,,,kakvi da bacim patike ,nosim ih dok se ne raspadnu,nisam toliko bogat da se bahatim
 
Patike za trcanje ne mogu dugo da traju ,njih treba menjati sezonski minimum jedanput ,zato njih izbegavam da kupujem ,nebitno koji proizvodjac ,tako su napravljene da ne mogu dugo da traju i plus onaj spicasti deo lepljen ,uvek mi se taj deo odlepljivao koje god patike da sam imao na tu foru ,tako da mislim da sam takve patike u tom fazonu kupio zadnji put pre vise od 10-12godina .....a dok kod patika koje su prosivene iznutra i spolja ,,,one obicno dugo traju ,,,imam jedan model koji je tri puta spolja prosiven i plus iznutra sa zoom vazdusnim djonom niz celu patiku,a peta ima dupli vazdusni djon ,ta patika je 10 godina stara ,samo postava kod djona izlizana ,moracu kod obucara da ih nosim da to sredi ,....pravljene su od kombinacije patentirane koze ,karbona ,kordure ,klasicne koze (vrhunskog kvaliteta) i sinteticke koze top kvaliteta...koza nigde nije pokazala
 
I te patike su pravljene u Koreju (Juznu ,naravno) , sada vise ne postoje fabrike koje prave u Koreju za Nike ,tako da predstavljaju i unikat ,posto su i iz prve serije takodje...nisu retro
 

Air force su bas dobre tike ,samo mi se ne svidja sto na dosta modela ,ne samo air force izbacuju prirodnu kozu .....moje prve nike original su bile od vrhunske antilop koze ,znaci cele od koze i jezicak cak ,i kad ih izvadim iz kutije one prosto imaju onaj miris ,tada su kostale 150dm,,,

U zivotu sam imao samo jedne air max original ,mada ni kopije nisam kupovao ,niti volim fals robu ,taj air max je bio od crne prave koze ,samo ni dan danas nisam siguran koji je tacan model ,posto na netu ne mogu da nadjem fotke ,djon sam probusio negde ,koza naravno nigde nije pokazala ,a onaj spicasti deo mi je malo bio odlepljen (moglo da se sredi),ali doduse nosio sam ih dobro ....smesno mi je bilo kada sam ih mazao sa nekom pomadom ,kremom ,pa ih glancam ,jbt kod nas ni sprej za kozu nije mogao da se kupi pa mi malo uhvate prasinu ,jbg krema je masna
 
Moje iskustvo sa patikama i obucom generalno ,koje god da imate ,cak iako su napravljene od vrhunskih materijala ,pogotovo koze ,mora da budu odrzavane ,zasticene ,i onda mogu da traju dugo ,,,imam jedne patike /cipela nemacki proizvodjac ,nije neka poznata marka Schwan se zove ,od full grain koze uradjene ,crne ,imaju vazdusni djon placene smesno u inostranstvu ,2008 kupljene i dan danas ih nosim ,koza nigde nije pokazala ,ali djon poceo pomalo da popusta ,ali ja sam kriv susio sam ih pored peci ,,,,posto ih pretezno nosim kada je lose vreme pa je lepak popustio vremenom ,,,ne propustaju vodu uopste ,namerno sam gazio po barama ,ma pojma nema..
 

Back
Top