Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ne zanima me n sport posto sam par puminih trenerki uzeo davno i ocigledna falinka na svakoj je bila,ko se ne razume to se zove ostecena roba koja se mora oznaciti kao damaged i tako prodavati daleko ispod regularne cene,samo kod nas tako prolazi
 
N Sport je preskup ...

- - - - - - - - - -

I mi imamo dobre brendove ,ne moramo da se hvatamo za Pumu ,adidas ....odmah ,uzeo sam skoro No Copy trenerke donji deo za 2000 dindzi ,i mogu da kazem da sam prilicno zadovoljan,mesavina pamuka i poliestera ,i nista nisam video da su Pumine trenerke od pamuka kvalitetnije ,koje sam odavno imao kupljene upravo u N sportu...

- - - - - - - - - -

Legend farmerice imam dva komada kao nove kupljene pre par godina , pre vise od 7 godina ,jedne sam nosio cesto 3-4 godine ...sada ne znam kako ih prave ,i da li su odrzali kvalitet...hocu da kazem da pogledamo malo i nase proizvodjace ,a ne da jurimo odmah za najpoznatije brendove i placamo debelo i sto kaze george damaged robu ...
 
N Sport je preskup ...

- - - - - - - - - -

I mi imamo dobre brendove ,ne moramo da se hvatamo za Pumu ,adidas ....odmah ,uzeo sam skoro No Copy trenerke donji deo za 2000 dindzi ,i mogu da kazem da sam prilicno zadovoljan,mesavina pamuka i poliestera ,i nista nisam video da su Pumine trenerke od pamuka kvalitetnije ,koje sam odavno imao kupljene upravo u N sportu...

- - - - - - - - - -

Legend farmerice imam dva komada kao nove kupljene pre par godina , pre vise od 7 godina ,jedne sam nosio cesto 3-4 godine ...sada ne znam kako ih prave ,i da li su odrzali kvalitet...hocu da kazem da pogledamo malo i nase proizvodjace ,a ne da jurimo odmah za najpoznatije brendove i placamo debelo i sto kaze george damaged robu ...

Ja kupujem farmerke i teksas uopste u maxersu jer su kvalitetne a imaju u sebi elastin pa su udobne skoro kao trenerku da nosim. A naša je firma ja mislim
 
Nisam malo duze kupovao neku garderobu ,pa sam u poslednje vreme pokupovao neke retke stvari ,po povoljnim cenama ,cak i smesnim ....ja uvek preferiram i po pitanju garderobe sto redje da neko ima ,znaci ne pratim trendove ,ne kopiram druge ,nego sto je kvalitetno i sto mi se svidja to kupujem ..naravno ako imam kintu.
 
..i nisu, ... :)

cool_shoes_42.jpg
... za Ticu, samo da ne piše ovo Twitter.. :roll:

49573_buzznikecena11.990din.2_1000x1000.jpg

.. onako ..

nike-stikle-patike-stikle-20.jpg
..a ovo ne bi obula :worth::worth: nikad :dash:

Fake..

- - - - - - - - - -

Nike sa stiklom original ne postoji .

- - - - - - - - - -

[/QUOTE]
Je li George ovo je hyperfuse tehnologija ocito ....
 
U nekoj prodavnici patika, u mom gradu. Ne pripada nijednom od ovih vecih dilera sportske opreme. Jedino sto ti ne mogu reci cenu jer sam ih videla kroz izlog na polici unutar radnje, a bila je noc. Medjutim, cesto vidjam da ih ljudi furaju, posebno one bele sa fluoroscentnio/plavim detaljima. Mora ih garant biti i u Beogradu, gde je pun radnji i daleko veci izbor.
Inace, moj prvi izbor bi bile air max structure, redovno srecem nekog decka u njima, al' sramota me da pitam gde ih je kupio. A tako bi ih posedovala...
Pogledajte prilog 327355
To si ti videla fake ,prodaju fejkove ....pogotovo modele koji se ne proizvode vise ili se proizvode u malim serijama .
 
Pogledajte prilog 407010

Uzela preko Buzz online shop-a na snizenju 11,190 rsd. Prvi utisci su katastrofa. Ne mogu da uguram stopalo kroz onaj grlic ili kako se vec zove gornji deo patike nego sam morala da pocupam pertle iz dva reda rupica i da ih dobro opustim i opet ne ide bas lako. Gaziste je 0,5 cm duze nego na mojim starim patikama i tu nema problema, nije tvrdo ali nije bas ni nesto narocito udobno. Gornji deo patike mi malo zulja stopalo iako ima lufta izmedju a bogami lepo sam nazuljala i unutrasnju stranu skocnog zgloba na levoj nozi, samo ne znam je li to od patike ili jezika koji je presirok pa se zavrnuo i cesao mi se o nogu. Onaj kais na vrhu patike je nemoguce podesiti pa sam ga ostavila da landara. Neko bi rekao da su male ali da sam uzela za broj vece noga bi mi plivala unutra. Stare Adidas Forum Low su odradile svoje a nisam mogla da nadjem taj model nigde osim na Sport Vision sajtu (samo br. 47). Od klasicnih modela dostupne su samo Adidas Top Ten ali one su mnogo uske i onaj deo gde je stopalo je previse plitak.

Ovo mi je skola da ne kupujem obucu online bez probe, a cini mi se i moj definitivni raskid sa Nike-om. Cim usparam malo novca uzimam one Adidas cizme od goretex materijala za jesen i zimu i neke Reebok full kozne za blage zimske dane i pocetak proleca dok jos ima dosta kise. Nike cu da okacim na kapiju nek ih uzmu kumovi kad dodju da teraju djubre.

Nike air force one nisu bas nesto udobne ,bolje su lunar model

- - - - - - - - - -

Moje Lebron 6 koje su bazirane na air force one ,su bas udobne ,nigde ne zuljaju imaju dupli air zoom djon ,totalno druga patika ..
 
Poslednja izmena:
https://se.basketzone.net/zdjecia/2017/12/29/512/11/Q6910943806_002_3.JPG


Moje sledece ..

- - - - - - - - - -

Kakve patike se preporučuju za ravna stopala? Da li bi Air Max bile nepoželjne za nositi?

Onda moras da kupis patike 1 broj vece ,air max ,zoom air ,lunarlon (djonovi )su odlicne udobnosti,zavisi za sta ti trebaju ,,,,za trcanje lunarlon


Po meni air max model je njesra ,postoje mnogo kvalitetnije Nike patike koje su i povoljnije cene ,air max model je jedan hype i nista drugo .

- - - - - - - - - -


Sexy :mrgreen: macka mijaUu
 

Back
Top