Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
adidas-zelene-patike-01-400x300.jpg


toootalno blesave :)
 
U zavisnosti od prilike, volim i udoban đok i vrtoglave potpetice. Ipak, u anketi sam se odlučila za patike.

Ove su mi baš slatke :)
http://4.***************/_usvWGOw3T3Y/SvZRunENdRI/AAAAAAAAAEA/pmbkM8R-MMk/s320/converse+chuck+taylor+plaid+womens+shoes.jpg
 
Inače, najviše volim Nike, posle njih Adidas. Samo, Air Max ne da ne volim, nego mi je to jako, jako ružan model, taj dizajn mi je apsolutno odbojan, ne razumem popularnos te patike.

Moj pertlani ukus:

nike-air-scandal-medal-pack-01.jpg
 
Inače, najviše volim Nike, posle njih Adidas. Samo, Air Max ne da ne volim, nego mi je to jako, jako ružan model, taj dizajn mi je apsolutno odbojan, ne razumem popularnos te patike.

Moj pertlani ukus:

nike-air-scandal-medal-pack-01.jpg

i meni su grozne ove koje se danas nose....ja sam imala predivan model air maxa pre 15 godina.....obuvajus ekao carape a djon nije tako debeo ni ravan a kombinacija boja je bila predivna.....boje slonove kosti sa prskanom roza i malo narandzaste....jesu bile ultra skupe 240 maraka ali sam ih nosila godinama....

sad mi se jako svidjaju nike free modeli mada su mi oni vise za trcanje nego za nosenje u slobodno vreme....
 
Za posao cipele, nema druge, mora se. Mada, volim da nosim cipele, pogotovo aku su 'talijanski model.
Ovako, za opuštenu varijantu, patike i to Umbro jer su se u mom slučaju pokazale kao dobre i kvalitetne.
 
Poslednja izmena:
Lepe su:)
Ove moje ribok su super za vožnju bajsa ili trčanje ko da trčiš po oblacima al za hodanje onako.

Hvala. :) (...uh, jos kako, jer ti imas ukusa...) Ove su franc. royal wear...
Royal_Wear.gif

...udobne su, kao pero lagane...meni obicno ako "legnu" na prvu, to je to...a namjenjene su za "gradsko trckaranje":lol:, eventualno bajs (mada sad zeki kaciga koju ne nosim, a kaznjavaju uveliko)... Nisu za brda i planine, trcanje, za to ipak mnogo stabilnije trebaju...
 
Da li više volite da nosite patike ili cipele?:)
Koje modele patika volite?

Vise volim elegantniji stil oblacenja,pa samim tim i mnogo cesce nosim cipele. :)

Inace,sto se tice patika,nosim uglavnom Cesare Paciotti (koje su nesto izmedju cipele i patike) i Air Max,zavisno od situacije.

Ove su mi najdraze :

pac004w-27805-sport_t.jpg
 
Vise volim elegantniji stil oblacenja,pa samim tim i mnogo cesce nosim cipele. :)

Inace,sto se tice patika,nosim uglavnom Cesare Paciotti (koje su nesto izmedju cipele i patike) i Air Max,zavisno od situacije.

Ove su mi najdraze :

pac004w-27805-sport_t.jpg
Mnogo bre ovo sjajno...:think:
Juče sam kupio...
60-137-2025.jpg


I druge
63179_2935_med.jpg

slične ovima samo bez pločice i potpuno braon...:)
Ustvari model je mnogo lepši ali ga nisam našao na netu...
Deluju dosta lagano:)
 

Back
Top