Digitalna Vs Analogna

A

A_B

Gost
Jel bi znao neko da mi odgovori koja je prednost digitalne satelitske televizije u odnosu na analognu (vise kanala il' sta) i dal'je dovoljno samo da se dokupi risiver za digitalnu, ili mora jos nesto (imam analogni sistem)
 
A_B:
Jel bi znao neko da mi odgovori koja je prednost digitalne satelitske televizije u odnosu na analognu (vise kanala il' sta) i dal'je dovoljno samo da se dokupi risiver za digitalnu, ili mora jos nesto (imam analogni sistem)

Pa dovoljan ti je samo risiver, a uz njega i dobra kartica za otkljucavanje programa.
Svi svetski kanali koji iole valjaju emituju dig. signale pa jos scramblovane
 
TKC:
A_B:
Jel bi znao neko da mi odgovori koja je prednost digitalne satelitske televizije u odnosu na analognu (vise kanala il' sta) i dal'je dovoljno samo da se dokupi risiver za digitalnu, ili mora jos nesto (imam analogni sistem)

Pa dovoljan ti je samo risiver, a uz njega i dobra kartica za otkljucavanje programa.
Svi svetski kanali koji iole valjaju emituju dig. signale pa jos scramblovane

Sada su digitalni resiveri bagatela do 80 E,sa video kriptom do 150 E uz sky paket (piratski_ imas sport filmove, kao i bivsu jugu netreba ti velika prevara tyv kablovska tv. Ako imas pokretnu .mislim sa aktuatorom mogucnosti su da podilkanis. dedalile konsalting E mail: dedalile@ptt.yu
 

Back
Top