Digitalna Vs Analogna
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Digitalna Vs Analogna

A_B
    Guest

Podrazumevano Digitalna Vs Analogna

Jel bi znao neko da mi odgovori koja je prednost digitalne satelitske televizije u odnosu na analognu (vise kanala il' sta) i dal'je dovoljno samo da se dokupi risiver za digitalnu, ili mora jos nesto (imam analogni sistem)

Guest

Podrazumevano

pa u principu imas vise kanala ali nisu neki filmski i sporstski vec samo oni manje popularni a inace slika je perfektna a i zvuk.Treba ti univerzalni konvertor i digitalni resiver(izaberi neki humax ili nokia)izaberi da resiver ima neki cam modul najbolji trenutno je matrix cam koji neke kanale otvara i bez kartica(provereno jel ga ja posedujem)

darkman
    Guest

Podrazumevano re

Citat Original postavio Anonymous
    pa u principu imas vise kanala ali nisu neki filmski i sporstski vec samo oni manje popularni a inace slika je perfektna a i zvuk.Treba ti univerzalni konvertor i digitalni resiver(izaberi neki humax ili nokia)izaberi da resiver ima neki cam modul najbolji trenutno je matrix cam koji neke kanale otvara i bez kartica(provereno jel ga ja posedujem)
    Pozdrav, Prvo razlika je u samom sistemu prenosa informacija zatim u kodiranju i dekodiranju a sto je najbitnije i u kvalitetu. Da ne govorimo o propratnim informacijama koje mogu da se kodiraju i salju zajedno sa slikom, uz to tu je i komercijalna isplativost jer se ispostavilo da je odrzavanje Digi Sata mnogo povoljnije nego remont starih sistema i td.

Slične teme

1. Krizna područja u svetu analogna Kosmetu
    Autor ilkebgd u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.09.2007., 18:55
  2. sta je to digitalna tv
    Autor k u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.07.2004., 13:00
  3. Digitalna Vs Analogna
    Autor A_B u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 2