Зашто не банујете промотере фашистичких идеја?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JovanRadovic

Iskusan
Banovan
Poruka
6.482
Држављанство једне земље се стјече мјестом рођења, поријеклом или озбиљном намјером да ће човјек да живи у одређеној земљи (постоје међународни уговори и дискреционо право земље по којим одлучује о томе шта је то озбиљна намјера)...

Држављанство, стјецање и отпуштање регулисано је позитивним прописима.

Заговарање потписивања неке лојалности држави у којој се живи је фашистичка метода - и таква заговарања би се требала брисати на овим темамама.



Ja sam zato da svako mora da POTPISE lojalnost drzavi u kojoj zivi!

Ko nece - ne moze dobiti ni drzavljanstvo ni pasos.

Moze eventualno biti na privremenom radu.

Колико би исељеника настало у цијелом свијету....када би се и аутохтоно становништво требало потписивати лојалност "одабраним" да би доказали да су рођени у сојој кући.....

Бришите овакве умотворине...срамота за читати.
 
.. ja sam za anarhiju ..
.. što da se skrivaju .. te ideje ..
.. nek se zna ko šta misli .. i kako su te misli raspoređene .. po komšiluku ..

(.. robovi smo već rođenjem .. država nas zavodi kao svojinu ..
.. i još treba da potpisujem lojalnost robovlasniku ..
.. cvrc milojka ..)

Naravno . Tebe ce mo prvu masovno da silujemo , cim anarhiija nastupi.
( Znas li ti u opste sta je anarhija , i da li znas da su danas u Srbiji anarhisti na platnom spisku BNDa )
 
Blajbiju se, kao i svakom individualcu, a TAKVI SU RETKI, sve unapred prašta.

Uostalom, u citiranom se sasvim slažem sa njim :ok:

Нисам ни сумњао да ћеш се сложити са оваквим мишљењем.

Интересантно је да неки мисли да их не опредјељују њихова дјела.

Лопов је лопов зато што украде а не зато што сам каже да је лопов.

Ови што себе називају демократама обично им демократија представља љуштуру, док им је садржај фашистички.
 
Blajbijev post nije fašizam, već praksa u svim jačim državama. Doduše, ne potpisuje se, ali se podrazumeva i poželjno je. To je realnost svake države koja drži do sebe. Idi u Ameriku, pa se busaj u arapske/kineske/turske/filipinske i slične grudi. Videćeš da te niko ne zarezuje za suvu šljivu, jer su svi - amerikanci.

Лојалност се ниђе није потписивала ни подразумијевала - осим у Хрватској.

Hrvatska nije država.
 
Naravno . Tebe ce mo prvu masovno da silujemo , cim anarhiija nastupi.
( Znas li ti u opste sta je anarhija , i da li znas da su danas u Srbiji anarhisti na platnom spisku BNDa )

opsaaa... vidi ti to, *****hi finansiraju extremne levichare u srbiji, ccc...
sad mi je jasna veza chanak - antifa - kapichicev ldp - gej lobi vestervele
zato treba zabraniti i komuniste i naciste, gomila muva jednim udarcem i josh dobijemo mir pride
ako nesto pochnu da njakeju samo ih podsetimo da je nemachka isto istovremeno zabranila i komuniste i neonaciste
 
Poslednja izmena:
Нисам ни сумњао да ћеш се сложити са оваквим мишљењем.

Интересантно је да неки мисли да их не опредјељују њихова дјела.

Лопов је лопов зато што украде а не зато што сам каже да је лопов.

Ови што себе називају демократама обично им демократија представља љуштуру, док им је садржај фашистички.

Mani se ti udaljenih metafora. Onaj ko ne može da potpiše da MOŽE DA BUDE LOJALAN GRAĐANIN DRŽAVE čije državljanstvo ima je, brate, GAD.

Bez metafore. Prosto, to je tako.
 
.. ja sam za anarhiju ..
.. što da se skrivaju .. te ideje ..
.. nek se zna ko šta misli .. i kako su te misli raspoređene .. po komšiluku ..

(.. robovi smo već rođenjem .. država nas zavodi kao svojinu ..
.. i još treba da potpisujem lojalnost robovlasniku ..
.. cvrc milojka ..)

Хвала ти царе! Слажем се да треба да буде тржиште идеја па нека најбољи победи.
 
Држављанство једне земље се стјече мјестом рођења, поријеклом или озбиљном намјером да ће човјек да живи у одређеној земљи (постоје међународни уговори и дискреционо право земље по којим одлучује о томе шта је то озбиљна намјера)...

Држављанство, стјецање и отпуштање регулисано је позитивним прописима.

Заговарање потписивања неке лојалности држави у којој се живи је фашистичка метода - и таква заговарања би се требала брисати на овим темамама.



Колико би исељеника настало у цијелом свијету....када би се и аутохтоно становништво требало потписивати лојалност "одабраним" да би доказали да су рођени у сојој кући.....

Бришите овакве умотворине...срамота за читати.

Срамота су људи који размишљају као ти.
 
Држављанство једне земље се стјече мјестом рођења, поријеклом или озбиљном намјером да ће човјек да живи у одређеној земљи (постоје међународни уговори и дискреционо право земље по којим одлучује о томе шта је то озбиљна намјера)...

Држављанство, стјецање и отпуштање регулисано је позитивним прописима.

Заговарање потписивања неке лојалности држави у којој се живи је фашистичка метода - и таква заговарања би се требала брисати на овим темамама.



Колико би исељеника настало у цијелом свијету....када би се и аутохтоно становништво требало потписивати лојалност "одабраним" да би доказали да су рођени у сојој кући.....

Бришите овакве умотворине...срамота за читати.

Питај у највећој демокрацијској сили на свету.
Тамо ђе се полажу тестови и даје заклетва на лојалност.
 
Pa dobro to je blajbi.

Inace smejurija je da on tako nesto kaze,koji ovde propagira ubijanje predsednika,secesiju republike itd.

Samo on moze da izvali 3 recenice u 2 minuta i da se sve 3 kose jedna sa drugom.


De, ne analiziraj. Blajbi je, nešto kao ti, kada bismo baš zašli u detalje :lol:
To je kompliment. Tek da ne sumnjaš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top