Eh ti Japanci..a mogu i Koreanci...

Evo vam jos nesto da parite oci, ja odoh da spavam...

Ovo ja planiram jednog dana da vozam, moze i sa dodatnom opremom :lol: !

showimg.jpg


Ne znam, ali za mene je kockica najlepsi auto u kategoriji ispog 100000 bilo cega.
 
Pa dobro jomini, imaš li oči? Vidiš li tu ružnu kiflu od nazovi spojlera napred, vidiš li da to japansko čudo zaustavljaju najbolje na svetu (italijanske ) kočnice Brembo, vidiš li tu bezličnu liniju karoserije...? I priču o Japancima moraću da završim nemilim događajem. Nedavno je na Ušću tragično izgubio život moj mladi prijatelj Igor Savić- Gonza. Jugo je zamenio Hondom i počeo da se takmiči u klasi Super sport( bivša hobi). Na Hondi je po svim pokazateljima puklo zadnje rame, zabolo se u zemljui podiglo zadnji deo automobila koji se zaneo i izleteo sa staze. Drvce oko koga se obavio, isekao bi kao šibicu i Jugo. Nažalost, konstrukcija školjke i lim kao PAPIR na Hondi (uz sigurnosni kavez) odneli su mu život. Nedavno je na Voždovcu u direktnom sudaru sa ( zamisli Suzukijem) život u Hondi takođe izgubio mlad čovek. To stalno kalkulisanje sa odnosom težine ( na račun bezbednosti) i snage u korist nekih performansi je nešto od čega mi se povraća kod Japanaca. Uživaj i dalje u "žućama"...Kao inženjer koji se razume u materiju završavam sve razgovore na temu Japanci. I mnogo mi je drago što su daleko... :wink:
 
O ukusima se ne raspravlja, ali performanse...

Vidim ti R1, pa toyota supra (mada je preskup, opet se setim polovnog ferrarija za te pare ne mogu da odolim! :D )... pa jos ponesto...

I dalje kazem da sam protiv istocnjaka tipa daewoo i sl. pa cak i nissan ali bar ovima ovde navedenim i pokazanim zista moze malo sta da se zameri!
 

Back
Top