STA RECI POSLE 8 MESECI ?

gauchoballet

Početnik
Poruka
4
Postoji jedna devojka,u daljem tekstu cu je oslovljavati sa Meri.Upoznali smo se pre oko 8 meseci i proveli maltene ceo jedan dan zajedno.Nista se nije desilo tada,ali cini mi se(znam)da smo oboje osetili nekakvu hemiju medju nama.
Inace, mi imamo toliko zajednickih tacaka i prosto je neverovatno da u toku jednog dana dve osobe stupe u takvu intelektualnu intimu,da sve ispod toga kasnije bude potpuno neprihvatljivo…
Ja sam uzeo njen telefon sa namerom da je pozovem vec sutra,ali…
Iskrslo mi je nesto u privatnom zivotu sto ne bih hteo ovde da pojasnjavam,a kamoli ne njoj da dam kao objasnjenje.Ta situacija se okoncala pre nesto vise od mesec dana i od tada sam prosao kroz vise faza.
Prvo sam se setio nje (u stvari nisam mogao ni da je zaboravim),i odlucio da izbrisem njen broj.
Zatim sam poceo da vidjam drugu devojku,ali za sve vreme koje sam provodio sa njom,mislio sam na Meri i uporedjivao je sa njom.Mislim ,to mi se vec jednom desilo,ali posle raskida iz veze koja je trajala 2 godine.Potpuno je fascinantno sta je ta devojka uspela da mi uradi za samo 1 dan.
Iako sam jos odavno izbrisao njen broj,jos uvek ga znam napamet(iako ga jos nijedanput nisam okrenuo),i sada sam konacno odlucio da je pozovem.Problem je jedino sta da joj kazem…
Ne zelim da misli kako sam je drzao u “rezervi”,jer zaista za ovih 8 meseci nisam bio ni u kakvoj vezi (sem ove probne od nedelju dana).
Istina nije u kombinaciji, a neka gnusna laz ne dolazi u obzir.
Nemam pojma sta da joj kazem,ali zovem je 30.decembra sigurno,sa ili bez objasnjenja…
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: [/b]
 
nsbee:
I ja kazem da je zoves odmah. Samo nemoj da smisljas tekst unapred. Ono sto ti dodje u trenutku (dokle god je iskreno) je uvek i najbolje.
Srecno!

Dokle god je iskreno, kazes,ali u ovoj situaciji jednostavno ne mogu tako da postupim.
Jedino iskreno sto bih mogao da kazem jeste to da je ona najfascinantnija,najpametnija i najlepsa devojka koju sam ikada upoznao!
A kada me bude pitala gde sam bio proteklih 8 meseci ja cu joj reci "tu i tamo...".Ne verujem da ce to upaliti...[/b]
 
...Postoji na OVOM forumu jedna...postoji, tacnije vise pravih, rasnih devojaka, sa kojima sam u intenzivnom...i ona ZNA da ja - švrljuckam okolo, znaju, bre, to sve one! Jednu, od njih-forumashica, volim najvishe na svetu, drugu volim vishe nego sto sam ikad sebe voleo, trecu volim kao svoj zivot...
Budi iskren sa njom. Najiskreniji! "Upalice"!
To je to...
Srecno.
 
Cekaj da pojasnim.
Ono sto ja hocu od vas,pametnih i emotivnih pripadnica lepseg pola, a koje su ucesnice ove debate jeste da probate da se postavite u NJEN polozaj i zatim da kazete kako biste reagovale u datoj situaciji.
A ti KOJOTE ,druze, totalno si me pogresno razumeo.
 
gauchoballet:
Cekaj da pojasnim.
Ono sto ja hocu od vas,pametnih i emotivnih pripadnica lepseg pola, a koje su ucesnice ove debate jeste da probate da se postavite u NJEN polozaj i zatim da kazete kako biste reagovale u datoj situaciji.
A ti KOJOTE ,druze, totalno si me pogresno razumeo.


Ako bih ja bila na njenom mestu, ili tacnije, ako bi me nakon dugog vremena , neko ko je na meme ostavio veliki trag, potrazio, ne bi mi bilo vazno gde je bio i sta je radio za to vreme, bila bih srecna sto je opet sa mnom. :) Sve nalbolje, i javi sta si ucinio.
 

Back
Top