Photoshop

  • Začetnik teme photoshop
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Visokobudzetni programi sa reputacijom, kakav je Adobe Photoshop 7, ne poseduju trial verzije... Jednostavno, takvi programi se prodaju po imenu, jer kvalitet garantuje ime...

Dakle, www.adobe.com pa poruci, ili idi u CET pa kupi...

Poz.
 
Ja sam kupio baš pre neki dan Adobe Designer Collection, ima i Photoshop i Illustrator i Indesign i košta samo 1180 eura. Sva sreća da mi je firma platila. :wink:
 
Pa naravno... 80% softvera koji koristim u profesionalne svrhe platile su mi kompanije za koje sam radio (i one za koje jos uvek radim)... Inace bi bilo cupavo da sakupim para za sve sto imam ovde ;)

UVEK gledajte da izrabite firmu za koju radite da vam kupi softver... verujte, lakse je naterati ih da vam kupe softver, nego da vam daju vecu platu... Zato, bar ugrabite nesto! ;)
 
Incognito:
Pa naravno... 80% softvera koji koristim u profesionalne svrhe platile su mi kompanije za koje sam radio (i one za koje jos uvek radim)... Inace bi bilo cupavo da sakupim para za sve sto imam ovde ;)

UVEK gledajte da izrabite firmu za koju radite da vam kupi softver... verujte, lakse je naterati ih da vam kupe softver, nego da vam daju vecu platu... Zato, bar ugrabite nesto! ;)

pozovi svog pirata
u americi svaki covek ima svog advokata a u srbiji svako ko ima veze sa kompjuterima ima svog pirata
 
11 do 15 sati...ma sta je to...
Znaci ukljucis NET oko 10-11 uvece, pustis da skida celu noc - ti spavas (posto ne mozes nista da radis jer se ceo sistem koncentrise maXimalno na DOWNLOAD) probudis se oko 9-10 AM i eto ti ga PhotoShop...
Tako sam ja radio :D
 
Inco zaje*ao si se malo. Postoji Trial verzija za CS u trajanju od 3 dana. Ali postoje 2 problema :

CD-key
Activation

Oba je mnogo lako naci ali onaj cd-key sto se zavrsava na 3575 (valjda tako) vise ne vazi i javlja :

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-3575 has expired. Please enter the new serial number.
 
Samo ti slobodno skini CS(Photoshop-Verzija 8)imas na njihovom sajtu trial,koji mozes da koristis 30 dana,u paketu imas i Image ready sve to zajedno je nekih 150 MB, a ostali dodatni materijal nadji sam!
 
a kako bese sa photoshop elements? kolko on kosta.

a sto ne bi radio na kompjuter? mislim, nije daga rezes na cd u isto vreme, osim ako imas P1.
Idealno je ako ides na fax neki, sad su prosirili akademsku mrezu i (pogotovo nocu) ide neverovatno brzo, skinuo bi cd za sat-dva, samo zavisi od servera
 
Ja sam skinula photoshop 7.0 i perfektan je. imam ga 5-6 meseci i naucila sam dosta...skinula sam ga preko torrenta. idi na torrentz.com i ukucaj abdobe photoshop 7.0 ili ako hoces mozes naci i cs verzije. sve u svemu. izmedju 7.0 i cs verzija nema velike razlike. samo su pridodate neke alatke. veruj. ako ne znas da radis u photoshopu i da imas cs4 nista ti ne bi znacilo. a ako znas..sve verzije su Ok. Nebo je granica ;)))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top