Kad muskarac zakaze..
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kad muskarac zakaze..

Podrazumevano Kad muskarac zakaze..

Vodite ljubav, sve je lijepo, uzivate i odjednom...jao pao. Koji su razlozi da muskarac zakaze u toku seksa?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

Mozda je svrsio...?!
    Jel' prodajes nesto, pa svuda postavljas istu temu?

Podrazumevano

Ha ha ne prodajem nista..za sad..nije losa ideja. Vidis preskocila sam Zabavu, Sport, Hobi..mogla bih i tamoda 'prodam' pitanje. Salim se. Ocito kako cesto nisam na Forumu da se jos uvijek ucim kako se to radi na forumu.

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Mozda je bio pijan. Kolicina alkohola u krvi je obrnuto proporcionalna velicini muskosti!

Početnik jel_smetam (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

..mozda se setio svoje mame...

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Kad muskarac zakaze..

Citat Original postavio Tratincica
    Vodite ljubav, sve je lijepo, uzivate i odjednom...jao pao. Koji su razlozi da muskarac zakaze u toku seksa?
    ima ih bezbroj ali najgori su strahovi da mora posto poto da zadovolji zenu sa kojom je da se ona nebi sutra izivljavala nad njim zato sto je nervozna ... a pritom se cela stvar odigrava oko4 ujutro ,on nije spavao a sutra ide na posao od 7 i radi neki posao gde mu je potrebna puna koncetracija da nekog drugog ili sebe nebi povredio ... zvuci grozno zar ne ?...

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Frka i panika.
    Frka je kad prvi put primetiš da ne možeš drugi put. Panika je kad drugi put primetiš da ne možeš prvi put.
    8)

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

ako ti nije fora pitanje ... prosla sam kroz to trajalo godinu dana .... ali sramota me da pisem javno

Početnik
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

To muskarci tragicno shvataju. A zena koja to zlo-upotrebi, bolje ti je bezi od nje. Razloga za trenutnu impotenciju moze da bude mnogo, i uglavnom su psihicki.
    Kad bi se to desilo mom partneru, mislim da bih samo nastavila sa mazenjem, dok se ne probudi ponovo, ili dok mazenje ne predje u igru pred spavanje. Ne treba od toga praviti problem. Svakom moze da se desi da bude indisponiran u nekom trenutku. Zene su 'srecne', jer kad one nisu uzbudjene, ili ne mogu da dozive vrhunac, to ne ometa ljubavnu igru na isti nacin.
    Znam muskarce koji su manji od makovog zrna pred svojim zenama, jer su ih ubedile da oni nisu u stanju da ih zadovolje. Kao da je to posao samo muskarca. Kao da nije u pitanju timski rad.

Podrazumevano

"To muskarci tragicno shvataju. A zena koja to zlo-upotrebi, bolje ti je bezi od nje. Razloga za trenutnu impotenciju moze da bude mnogo, i uglavnom su psihicki.
    Kad bi se to desilo mom partneru, mislim da bih samo nastavila sa mazenjem, dok se ne probudi ponovo, ili dok mazenje ne predje u igru pred spavanje. Ne treba od toga praviti problem. Svakom moze da se desi da bude indisponiran u nekom trenutku. Zene su 'srecne', jer kad one nisu uzbudjene, ili ne mogu da dozive vrhunac, to ne ometa ljubavnu igru na isti nacin.
    Znam muskarce koji su manji od makovog zrna pred svojim zenama, jer su ih ubedile da oni nisu u stanju da ih zadovolje. Kao da je to posao samo muskarca. Kao da nije u pitanju timski rad."

Slazem se sa tvojim misljenjem. Bila sam zabrinuta bas iz razloga sto mislim da je to obostrani 'rad'. iako mi to nije dalo mira, ponasla sam se kao da tome ne pridajem znacaj. desilo se ..idemo dalje. Tako i bi. Nadam se mu se to nece cesto desavat...bas bi me brinula sta je po srijedi. Ali nikad ga ne bih 'ubjedjivala' da je nesposoban. Niko od nas nije savrsen zar ne? Meni je samo stalo do njega i preispitivala sam sebe da li sam gdje ja pogrijesila.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Citat Original postavio Tratincica
    " Ne treba od toga praviti problem. Svakom moze da se desi da bude indisponiran u nekom trenutku. Zene su 'srecne', jer kad one nisu uzbudjene, ili ne mogu da dozive vrhunac, to ne ometa ljubavnu igru na isti nacin.
    Znam muskarce koji su manji od makovog zrna pred svojim zenama, jer su ih ubedile da oni nisu u stanju da ih zadovolje. Kao da je to posao samo muskarca. Kao da nije u pitanju timski rad."

Slazem se sa tvojim misljenjem. Bila sam zabrinuta bas iz razloga sto mislim da je to obostrani 'rad'. iako mi to nije dalo mira, ponasla sam se kao da tome ne pridajem znacaj. desilo se ..idemo dalje. Tako i bi. Nadam se mu se to nece cesto desavat...bas bi me brinula sta je po srijedi. Ali nikad ga ne bih 'ubjedjivala' da je nesposoban. Niko od nas nije savrsen zar ne? Meni je samo stalo do njega i preispitivala sam sebe da li sam gdje ja pogrijesila.
    I dobro si učinila....
    Trenutno stanje organizma (psiho-fizičko) nije nešto nenormalno . Pa kao da se devojkama i ženama nemože desiti da više "nemogu" . I da im je potrebna pauza.
    Pa čak i da se nekoliko puta ponovi....
    Razmišljajući o pažnji koju muškarac poklanja zadovoljstvu koje pričinjava ženi seksom, najbolje je upravo tome ne pridavati neki značaj.....
    .....Ali da ne ostavimo prostor bez zlih jezika:
    -zasićenost, u smislu seksualna zasićenost
    -premor
    -obaveznost
    -nerviranje zbog nekog ženskog poteza u seksualnoj igri, koji je destimulativan
    -neki detalj koji probudi strah od bolesti, zaraze, alergije,
    -neko reče mama, to možda kod edipovaca sa grižom savesti inače bi bio suprotan efekat, ali je moguća negativna asocijacija sa nečim iz prethodnog seksualnog života
    -polne bolesti koje se teže detektuju, ali to je pitanje već za dr.
    -problemi sa nivoom šećera u krvi
    -problemi sa prostatom
    -problemi sa slezinom
    -kontriranje ženskoj osobi....
    -"ispucanost na drugom mestu" ... posle žestokih obračuna i ofanziva, igra nemaca i partizana u poznatom dvorištu proizvodi dosta smešnih reakcija...
    ......e više mi ništa ne pada na pamet, valjda je dosta....

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

zaboravio si da je moguc razlog i prethodni sex sa drugom osobom!

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    meni to nikad ne bi palo na pamet
    to je projekcija hani... nevaljala si, a?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ko mi kaze! :wink:

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa dobrooooo
    evo, bicu dobra
    mozda cu gledati tv sada

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    a šta si ti pomislila pod "ispucanost na drugom mestu"?

Perforaciju uveta.....
    strije na ledjima.....

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Razlozi zakazivanja mogu biti brojni. Obicno nastaju kao posledica muske greske, sto rece Tosevski - sto svoju uspesnost u seksu muskarac procenjuje kroz reakciju zene i njen sud.
    Bitna je posebna koncentracija, koja se postize suzavanjem ega i ucenjem na greskama. Ja npr, trudim se da ne mislim na sebe i postupke, uopte trudim se da ne mislim verbalno tokom cina.
    Inace cuvam kunice, i imam jednog usilnog kinica muzjaka koju okolo zaskace zenke. Samo zamislim tu sliku, tj njegovu volju i odlucnost, juris. On ne sumnja u sebe, ne bavi se sobom tokom akcije, zato je svaki njegov nalet arhetipski, i zato je junacina, iako je, eto paradoksa, zec…..
    Uopste, dosta toga se moze nauciti od zivotinja…….

budimo hrabri kao zecevi, to je moto koji propagiram

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Pa nije valjda da se onesvestis, k'o zec, sto ti je dala?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Kazanova
    Pa nije valjda da se onesvestis, k'o zec, sto ti je dala?
    Joj Kazanova pa da te nema trebalo bi te izmisliti...slatko me nasmeja...a da ti kazem nesto lepo je videti zadovoljnog muskarca..sad ne bas da se onesvesti ali da ceni i ume da zeni pokaze da ga je ucinila srecnim makar dok je u tom krevetu...jedan drugar moram reci da je u znaku jarca oni koji znaju takve osobe ce ga i razumeti, dakle on mi rece dok smo pili kafu kako je naucio jedno vazno pravilo da bi bio uspesan kod zena: ja ti draga moja posle sexa ostanem u krevetu jos nekih 5 min...obavezno uz nju jer kazu da je vama zenama to jako bitno i kad to vreme istekne ustanem i zapalim...e tu je caka...ona onda ne moze da kaze da sam sebican...ma zene se satrese oko mene kazem ti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Frka i panika.
    Frka je kad prvi put primetiš da ne možeš drugi put. Panika je kad drugi put primetiš da ne možeš prvi put.
    8)
    nema frke praviš se kao da se ništa nije dogodilo ops: nikada ne potencirajte taj kiks ops: još veća frka i greška, ako muškarac po svaku cenu u kratkom roku hoće da proveri i dokaže da je to bilo slučajno

Slične teme

1. muskarac &fem
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.04.2006., 15:43
  2. Zauzet muškarac = dobar muškarac (?)
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 23:09
  3. Kad muskarac zakaze
    Autor **case-problem**Tratincica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31