POSTAL 2

gamer:
Jel neko igrao ovu igru?ja sam samo demo,ali mi se svidja
Uopste se ne razlikuje od prvog dela :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Shta kog djavola moze da bude dobro kod tog bolesnog s.r.a.nj.a.???? Pa ljudi, radnja igre je totalno nikakva, (kupujesh mleko, podizesh pare iz banke pri chemu ako te mrzi da chekash, spalish nekoliko desetina ljudi :x ) a scene nasilja kao i pishanje po ljudima, povracanje i nabijanje machaka dovode svako normalno ljudsko bice do granice samoubistva, ili bar posle 20 min. sedenja polomite igricu i istushirate se hladnom vodom da zaboravite taj novi poremeceni American Dream. :x

U svakom sluchaju, ako vam se igra svidja, shta da vam kazem, moj savet vam je : LECHITE SE!!!
 
Nexus 6:
kako to da se Serijskom_ubici ne svidja Postal 2 ???

Eh, pazi stvarno...... ;)

Ne, klasichno nasilne igre mi ne smetaju, kao ni one extremno nasilne, ni teshke, ni dosadne, ni dechije, ni one koje uipshte nece ni da mi rade.. Ono shto mi smeta je to shto neki ljudi misle da mogu da zarade pare praveci onakvo smece. Da samo znam ko su, napravio bih ja jednu seriju ubojstava :) sa njima u glavnim ulogama 8)

Sve u svemu, mnogo me zabole * . Ako naidjem sluchajno na neki postal 3 ili neshto sl., odmah leti kroz prozor, pa makar i sa sve rezachem. Ili sa sve kucishtem, ionako mi samo greje sobu. :lol: :oops:
 
Jel neko igrao ekspanziju Apocalypse Weekend? Ima subota i nedelja, par novih oruzja i lokacija.

Cini mi se i da imaju zombiji u jednoj misiji!Nisam igrao ekspanziju jer nisam mogao da je nabavim,a inace postal 2 onako nije mnogo losa igrica ako prelazis misije(ides kroz dane) a ovako ako samo ubijas ljude brzo ce da te smori!!Bas bi voleo da vidim i taj 3 deo!!
 
cuo sam da u trecem delu ces sam mocu da krojis sudbinu... Da ces moci da se kandidujes za pretsednika...

He, ono kad trebaju da ti potpisu peticiju... Ja mislio, malo ga udaris, i on potpise... TEK ONDA NECE #!??#%^#! mu !$%#%&^@%@
 
meni je igrica do jaja :D:D
@markoca
igrao sam ja apocalypse weekend
nije nesto :(
@kentora
tako sam i ja skratio red,al sam slucajno roknuo i onog majmuna od koga uzimam autogram,pa sam morao da idem load xD
neki put ti dobro dodje kad si nervozan,da se malo izivljvas na onim nsesretnim i neduznim ljudima xD
 
izaso je film postal...... iskidao sam se dok sam gledao trailer :lol: ... a reditelj filma je izjavio da je film toliko kontroverzan da kad bude izasao, njega ima da strpaju u zatvor :lol:
 

Back
Top