Opera 8.0 beta1

DabaMAN:
Nego, jer je onda 7.6 izašla iz beta faze?

Fazonski nije....
Zadnja verzija iz 7.60 'serijala' je bila Preview 4. Fora kod osmice je ta, da , kada kliknes na Help>about opera pise 8.0 beta ali u nazivu prozora i dalje stoji 7.6. preview... bar je tako kod mene.

Nisam gledao sta pise u What's New ali ne primecujem razliku izmedju 8.0 i 7.60 uopste za sada (ni struktura ni vizuelni izgled)
 
FaXcooL:
kada kliknes na Help>about opera pise 8.0 beta ali u nazivu prozora i dalje stoji 7.6. preview...

opera89hu.png
 
Na osnovu ovog linka skinuo sam ovu verziju opere.. Nisam mnogo istrazivao sta je to novo sem sto se odmah moglo vidjeti.. Iskreno bio sam u pocetku malo zbunjen sa onom trakom alata koja dolazi ispod adres bara pa sam se vec navikao..

No sve u svemu nije lose.. Operu inace koristim i svaka mi je nova verzija mila.. Zahvaljujem za link u svoje ime i ime svih onih koji je koriste.. Poz...
 
wtf.gif
Nestabilna? U kom smislu nestabilna? Da ti se nije slucajno pojavio neki ERROR ili nesto slicno ili samo nagadjas onako posto je beta? Beta verzija predstavlja softver koji je u razvoju, ne mora da znaci da je nestabilan ..

Meni 8.0 beta fura bez problema
rofl.gif
 
FaXcooL:
wtf.gif
Nestabilna? U kom smislu nestabilna? Da ti se nije slucajno pojavio neki ERROR ili nesto slicno ili samo nagadjas onako posto je beta? Beta verzija predstavlja softver koji je u razvoju, ne mora da znaci da je nestabilan ..

Meni 8.0 beta fura bez problema
rofl.gif

Ma svaki čas izbaci neku grešku da mora da se zatvori. mada mi se to i dešava ponekad i sa 7.21 verzijom al je ova 8.0 u mnogome brža. kad se završi biće u mnogome bolja.
 

Back
Top