ANKETA - KADA BI SE DANAS ODRŽALI IZBORI ZA KOGA BI GLASALI ?

Kada bi se danas održali izbori glasali bi za:


  • Ukupno glasova
    167
  • Anketa je zatvorena .

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
Kako bi danas glasali? Zašto? Da li se nešto promenilo kod Vas u odnosu na prethodne izbore?


Na listi sam stavio parlamentarne i neke vanparlamentarne stranke i jednu organizaciju koja uskoro treba da se registruje kao stranka.


Ja sam glasao za DSS,prvenstveno zbog Koštunice,zato što smatram da je najpošteniji političar u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije za koaliciju okupljenu oko SNS.
Razlog - pa trenutno ne vidim bilo sta bolje medju opozicijom, posto 100 % necu glasati ni za jednu rezimsku stranku.
Ne odgovara mi nacionalisticka metafizika radikala dok je dss prilicno istrosena opcija. Ldp i ne racunam, to je rezimski prilepak DS-a.

Mane SNS-a su program i konkretni projekti za buduce izbore, sam program koji se sastoji iz 10-ak recenica je smesan i neozbiljan za stranku ozbiljnih stremljenja. Morace jos dosta da rade na tome.
 
Kako bi danas glasali? Zašto? Da li se nešto promenilo kod Vas u odnosu na prethodne izbore?


Na listi sam stavio parlamentarne i neke vanparlamentarne stranke i jednu organizaciju koja uskoro treba da se registruje kao stranka.


Ja sam glasao za DSS,prvenstveno zbog Koštunice,zato što smatram da je najpošteniji političar u Srbiji.

A sto je onda dozvolio Tomicu biznis sa bagerima u Kolubari ako je toliko posten...ima u Srbiji i vaznijih stvari od njegovih macaka...
 
Гласао сам за Двери. Зато што стављају национални интерес на прво место и промовишу моралне вредности. Надам се и да ће АПС ускоро да се региструје, па бих онда имао некакав избор. Углавном, нећу гласати ни за једну опцију која је данас на власти или у опозицији.
 
Kako bi danas glasali? Zašto? Da li se nešto promenilo kod Vas u odnosu na prethodne izbore?


Na listi sam stavio parlamentarne i neke vanparlamentarne stranke i jednu organizaciju koja uskoro treba da se registruje kao stranka.


Ja sam glasao za DSS,prvenstveno zbog Koštunice,zato što smatram da je najpošteniji političar u Srbiji.

Takodje podrzavam misljenje
 
Kako bi danas glasali? Zašto? Da li se nešto promenilo kod Vas u odnosu na prethodne izbore?


Na listi sam stavio parlamentarne i neke vanparlamentarne stranke i jednu organizaciju koja uskoro treba da se registruje kao stranka.


Ja sam glasao za DSS,prvenstveno zbog Koštunice,zato što smatram da je najpošteniji političar u Srbiji.

Takodje podrzavam misljenje

Све хајке коју су вођене против Демократске странке Србије месецима су припремане у медијима који и служе за ту сврху. Треба само замислити шта би се десило када би ми данас на Главном одбору донели одлуку да се залажемо за улазак у НАТО и да нам је Европска унија ближа и милија од Србије. Будите уверени да онда ни најмања ружна реч не би више пала на Демократску странку Србије, само што би нас онда народ са пуним правом презрео. Срби добро знају и разумеју зашто се воде ове хајке против Демократске странке Србије и ми никада нећемо устукнути и никада нећемо напустити државотворну политику одбране суштинских националних и економских интереса Србије.

Kostunica.
 
За СРС, јер се једини принципијелно држе свог анти-окупационог, анти-глобалистичког концепта и једини су у које имам поверење да тај концепт неће издати(као дојучерашњи њихови сарадници). Чињеница је да Војослав Шешељ није поткупљив човек. Зато га и муче у Хагу.

Ови остали су јајаре, поткупљиви, метиљави, блејачи, паразити, неспособњаковићи...
 
Ма колико прљавих кампања и лажи измислили против Демократске странке Србије због наше националне политике у српском народу је остало неукаљано име и углед наше странке. Исто тако и поред све пропаганде свако у Србији зна да се у време док је Демократска странка Србије предводила Владу Србије живело неупоредиво боље и да је у сваком делу друштва било много боље него што је данас.

:heart:Kostunica.:heart:
 

Back
Top