SILIKONI?

inspirion:
lepio sam kadu neki dan.Ulepe se prsti ali okej.Bolje nego git masa.
Sama sam kriva za ovakav odgovor. Kakvo pitanje takav i odgovor,je l` tako?! :D
Sad vas ozbiljno pitam:jeste li nekada bili sa djevojkom koja ima ugradjene silikone(U GRUDI!),i kakav je to osjecaj?Zivo me zanima(samo mi nemojte predlagati da ih ugradim pa onda sama vidim kakav je feeling :roll: !)!
 
tratinchica_hrizantema:
Sama sam kriva za ovakav odgovor. Kakvo pitanje takav i odgovor,je l` tako?! :D
Sad vas ozbiljno pitam:jeste li nekada bili sa djevojkom koja ima ugradjene silikone(U GRUDI!),i kakav je to osjecaj?Zivo me zanima(samo mi nemojte predlagati da ih ugradim pa onda sama vidim kakav je feeling :roll: !)!

Ма озбиљно ти кажемо...боље него да пуниш гит масом...лепе нам се прсти. :lol:
:wink:
 
Nisam imao iskustava sa silikonskim grudima, usnama i sl.
U moje vreme toga nije bilo mnogo, pa sam dugo bio protivnik takvih oblika estetske hirurgije...
Sada je to uveliko prisutno, pa i ja menjam misljenje. Ko hoce, neka ugradi... Meni vise ne smeta.
Mozda cu i ja da se depilujem... Svasta moze da se desi.
 
ja bi volela da pipnem silikonske grudi .čisto iz radoznalosti ... mislim nije osećaj kao da su prave jel??? ja kad bi imala silikone ladno bi ih prikazivala ...mislim ono majičice na tanke trake i to ,šta te briga nisu tvoje , ko da neko drugi ide golišav.... nego kako da izvedem da pipnem ,,,vama muškarcima lakše ,dobiješ šamar od ribe u najgorem slučaju te proglase za paćenika ,ali nekima je to dika ,,, a ja ,,,kako ću
 
Ево озбиљно...нисам имао искуства са силиконима. Мислим да никада не бих могао да будем са рибом са уграђеним силиконима...или са жељом да угради исте. Једноставно не волим комплексаше. Данас угради сисе, сутра ће хтети усне, гузу...и тако у круг... :roll:
...или рецимо ставим јој главу на груди, а оно...лед.
 
Nisam imao prilike, ali zgadi mi se kad vidim silikone. Ali neke zene ili * sve rade da bi *, pa ipak ne mislim da to * nesto znaci i da moze * da *. Ali ako pogledamo one * to onda nije * i *. Jednom recju *. Toliko mnogo *, * a kad treba da *, jasno je da *. Totalno *. * ti te i takve *, *.
 
random_cloud_form:
Nisam imao prilike, ali zgadi mi se kad vidim silikone. Ali neke zene ili * sve rade da bi *, pa ipak ne mislim da to * nesto znaci i da moze * da *. Ali ako pogledamo one * to onda nije * i *. Jednom recju *. Toliko mnogo *, * a kad treba da *, jasno je da *. Totalno *. * ti te i takve *, *.
šljokice?
 
izvinjavam se ako kvarim temu, Nina2 mi je skrenula pažnju na to...
evo... ja ću da kažem da sam videla puno pari silokonskih grudi i da ne izgledaju stvarno, sve su iste... nekako sterilne, meni to nije sexy, ali ja ne mogu da sudim o tome jer ipak je mnogo gore biti žena bez grudi tj. ličiti na muškarca u toj oblasti nego imati silikone...
 
SINDI:
etotako:
random_cloud_form:
Nisam imao prilike, ali zgadi mi se kad vidim silikone. Ali neke zene ili * sve rade da bi *, pa ipak ne mislim da to * nesto znaci i da moze * da *. Ali ako pogledamo one * to onda nije * i *. Jednom recju *. Toliko mnogo *, * a kad treba da *, jasno je da *. Totalno *. * ti te i takve *, *.
šljokice?
:lol: :lol: :lol:

umirem :lol: :lol: koji je ovo jezik :wink:
 
random_cloud_form:
Nisam imao prilike, ali zgadi mi se kad vidim silikone. Ali neke zene ili * sve rade da bi *, pa ipak ne mislim da to * nesto znaci i da moze * da *. Ali ako pogledamo one * to onda nije * i *. Jednom recju *. Toliko mnogo *, * a kad treba da *, jasno je da *. Totalno *. * ti te i takve *, *.
Hvala ti sto si bio tako jasan. :D
 

Back
Top