Visina...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Da li vam smeta (devojkama) ako je tip nizi od vas? Da li predstavlja neku prepreku u nekoj potencijalnoj vezi? A da li vama muskima smeta ako je devojka visha od vas???
 
Ne bi mi smetalo da je par cm visa....ali da je dosta bi.Inace volim delimicno visoke devojke(165-170,72max)sto ne znaci da ne moze da mi se svidi i visa ili niza. :wink:
 
ja sam visoka 173,174 cm i uvek sam u ravnom (starkama hehhe)....kod frajera mi visina i nije nesto bitna, ali bi trebalo ipak da bude makar moje visine, nesto mi je perverzno da ga ljubim i saginjem se!!!!
 
lara:
ja sam visoka 173,174 cm i uvek sam u ravnom (starkama hehhe)....kod frajera mi visina i nije nesto bitna, ali bi trebalo ipak da bude makar moje visine, nesto mi je perverzno da ga ljubim i saginjem se!!!!
Pa u svakom slucaju bi morala da se sagnes :lol: :twisted:
Salim se.Nemoj da se ljutis. :wink: :)
 
Ja mislim da visina i nije toliko bitana. Ja sam 167cm visoka , dok je moj decko 193cm.Ne izgleds lose na neki nacin>Sta vi mislite o tome? :wink:
 
JaH_G|rL:
Da li vam smeta (devojkama) ako je tip nizi od vas? Da li predstavlja neku prepreku u nekoj potencijalnoj vezi? A da li vama muskima smeta ako je devojka visha od vas???
JA inace vilom onako srednje a ja sam visok :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
JaH_G|rL:
Corey:
JaH_G|rL:
Da li vam smeta (devojkama) ako je tip nizi od vas? Da li predstavlja neku prepreku u nekoj potencijalnoj vezi? A da li vama muskima smeta ako je devojka visha od vas???
JA inace vilom onako srednje a ja sam visok :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
A koliko to visok?? :D
Otprilike 180 i nesto ali izmericu se pa cu ti reci tacno :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
ja sam oduvjek voljela visoke momke i svi su bili prilicno visociji od mene,ali gle cuda!!!svidja mi se jedan decko koji je visociji od mene max 3 cm....obozavam ga :oops: :oops: :oops:
 
Ja sam visoka oko 170 i zaista mi je bitno da je frajer visi od mene.Uopste mi ne izgleda romanticno ako se pri svakom poljubcu saginjem ili ako se on penje na prste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top