Visina...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Corey:
JaH_G|rL:
Corey:
JaH_G|rL:
A ti :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
Ja sam oko...165...ma super mi je... :)
Odlicno po mojoj meri :wink:
__________________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
smackbum.gif
smoke.gif
ma corey...znaju svi odavno da smo savrshen spoj! :lol:
 
:shock: ima li ovde neko iznad 170cm ??? :lol:
al' dobro, nisam ni ja nesto visok, mada ne znam tacno kolko sam visok ..... zadnji put pre tri godine sam imao 176cm ..... sad mozda 180? :roll:
 
sunny_girl:
Kazem da to nije nikakva tragedija. Ja sam 160, a imam 19 godina.

Moja devojcica je tvoje god. i jos niza od tebe, a iskreno i sladje su uvek bile nize devojcice, inace ja sam 180 tako da ono :D... a ne kapiram ove sto kao jao niska sam ovo ono, pa zar mora svaka riba da bude visoka?? hvala bogu ne.. tako da malecke rulz :D
 
ja sam oko 168 hm.. :roll: valjda.. :roll: cek.. to ni nije bilo pitanje.. c c c.. :roll:
pa valjda je bolje da je decko vislji.. ali ne bas mnogo.. ma nije ni vazno.. nije sve u visini 8) c c c.. kako ja buncam.. c c c.. :shock: 8)
 
Ej ljudi ja imam 13 godina a visoka sam cak 163 cm verujte mi bila sam u vezi sa deckom koji je bio nizi od mene za glavu i imao je jako smesno ime Zvone ali bio je tako sladak joj a tek kakve je plocice imao isto tako bila sam u vezi sa jednim Josipom koji je inace brek denser a i sami znate koliko su oni visoki tako da za mene razlika u visini kao da ne postoji...
 
recimo ja sam 190cm visok tako da uvek trazim malo vishlje devojke,(ne bi da imam problema sa vratom) ono odprilike 178-182cm je realno za devojku mada po meni ne stoji svakoj devojci visina jer s tim mora da je mnogo dobro gradjena da bi sve bilo extra, uostalom kakva je takva je!
pozdrav!
 
totalno_spontan:
recimo ja sam 190cm visok tako da uvek trazim malo vishlje devojke,(ne bi da imam problema sa vratom) ono odprilike 178-182cm je realno za devojku mada po meni ne stoji svakoj devojci visina jer s tim mora da je mnogo dobro gradjena da bi sve bilo extra, uostalom kakva je takva je!
pozdrav!

Jao kako si me sad rastuzio :cry: :cry: :cry:
Ja sam visoka samo 160 cm,a treba da se upoznam sa deckom koji je 188 cm.
Necu smeti na oci da mu izadjem,strasno :cry: :cry: :cry:
 
niska:
totalno_spontan:
recimo ja sam 190cm visok tako da uvek trazim malo vishlje devojke,(ne bi da imam problema sa vratom) ono odprilike 178-182cm je realno za devojku mada po meni ne stoji svakoj devojci visina jer s tim mora da je mnogo dobro gradjena da bi sve bilo extra, uostalom kakva je takva je!
pozdrav!

Jao kako si me sad rastuzio :cry: :cry: :cry:
Ja sam visoka samo 160 cm,a treba da se upoznam sa deckom koji je 188 cm.
Necu smeti na oci da mu izadjem,strasno :cry: :cry: :cry:

Ma,daj bre,zar ces da odustanes jer je tamo neki rekao nesto sto ti ne odgovora... Ne budi smesna... Upoznaj se sa tim deckom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top