POZIV U VOJSKU ZA RATNOG INVALIDA!!!!

sax66

Početnik
Poruka
15
Pa jel' bas svaki dan treba da proklinjem sto sam rodjen u ovoj humoreski od zemlje!?!Covek je bio na Kosovu kao granicar u nasoj slavnoj "vazno je ucestvovati" vojsci i nagazna mina mu je otkinula nogu.Sad ga pozivaju da sluzi vojsku!Nemaju ga u evidenciji???Da li iko ista radi normalno u ovoj zemlji?Nemam reci-ako znate neku zemlju da poklanjaju drzavljanstvo-obavezno mi javite!Bilo koju!!!
 
sokic:
Verovatno je greska u pitanju koju sada svi zloupotrebljavaju.
Ma da,zloupotrebljavaju gresku bedna piskarala,kako ih samo nije sramota! :?
Ma sta ti pricas covece,to nije greska to je gresketina zbog koje bi neko trebao da odgovara al mi nebismo bili mi kada nas ne bi boleo **** za tudju nesrecu.
Jos ce i da se sprdaju sa covekom koji je dao deo sebe za ovu zemlju.
A,kao prvo,vojni zvanicnici bi trebali da mu se izvine sto oni naravno nece uciniti jer sta je u ovakvoj zemlji,u kojoj vojska zataskava ubistvo dva vojnika,jedna noga? :evil:
 
Pa jel' bas svaki dan treba da proklinjem sto sam rodjen u ovoj humoreski od zemlje!?!Covek je bio na Kosovu kao granicar u nasoj slavnoj "vazno je ucestvovati" vojsci i nagazna mina mu je otkinula nogu.Sad ga pozivaju da sluzi vojsku!Nemaju ga u evidenciji???Da li iko ista radi normalno u ovoj zemlji?Nemam reci-ako znate neku zemlju da poklanjaju drzavljanstvo-obavezno mi javite!Bilo koju!!!
A šta si očekivao od Vlade Koštunice doktor Vojislava?
 

Back
Top