Javiti se ili ne javiti se... pitanje je sad!:)
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Javiti se ili ne javiti se... pitanje je sad!:)

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Javiti se ili ne javiti se... pitanje je sad!:)

Pitanje je jednostavno - da li da se ja njemu prva javim ili jos da cekam?....
    Upoznali smo se na zimovanju.... razmenili mailove i brojeve telefona... muvali se tamo, ali nije nista bilo... pri tom ne zivimo u istom gradu i ne studiramo na istim fakultetima.... Rekao je da ce kontaktirati mailom, ali evo vec peti dan nista. Da li jos da cekam?! Ili da se ja njemu javim prva, pa kud' puklo?? Pri tome je decko prepametan, presladak i strasno sarmantan, tako da je meni veoma stalo da ostanemo u kontaktu bez obzira na muvanje, jer takvu osobu vredi poznavati. Sta biste vi uradili? Kakvi su saveti i iskustva?

Samo jos da dodam da se bojim da ga ne smaram suvise mailovima, porukicama i sl, da se decko ne isprepada a ja da ispadnem napadna. A pri tome mi uzasno nedostaju nasi razgovori, jer je, ponavljam, decko prepametan i zaista obrazovan - savrsen za mene! :wink:

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najbolje bi bilo da radiš onako kako osećaš... i da ne budeš impulsivna... tj. nadam se da nisi impulsivna i da ne radiš gluposti u momentu... onako iz bezveze.

Moraš da uradiš ono što ti misliš/osećaš da treba da ti posle ne bi bilo žao.

Strah ima velike oči. U strahu ljudi prave gluposti... u principu... Šta imaš da izgubiš?

Bez principa je najbolje...

ja bih mu napisala nešto nerazumljivo i suludo... pa ako mi se javi, znači da je skapirao
    ako se ne javi znači da misli da sam lujka i da se nikad nećemo razumeti.... ali to sam samo ja

ti sama nađi svoj odgovor

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    Najbolje bi bilo da radiš onako kako osećaš... i da ne budeš impulsivna... tj. nadam se da nisi impulsivna i da ne radiš gluposti u momentu... onako iz bezveze.

Moraš da uradiš ono što ti misliš/osećaš da treba da ti posle ne bi bilo žao.

Strah ima velike oči. U strahu ljudi prave gluposti... u principu... Šta imaš da izgubiš?

Bez principa je najbolje...

ja bih mu napisala nešto nerazumljivo i suludo... pa ako mi se javi, znači da je skapirao
    ako se ne javi znači da misli da sam lujka i da se nikad nećemo razumeti.... ali to sam samo ja

ti sama nađi svoj odgovor
    Hvala ti.... verovatno ce tako i biti. U pravu si da su u strahu velike oc... zato i ne znam sta da radim jer mi svaka sitnica izgleda ogromna, pa se plasim da sve ne upropastim...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta ti tu uopste imas da upropastis?
    Ako bi mu smetalo to sto si mu javila, znaci da ga ni ne zanimas, a samim tim ni da ne treba da gubis vrijeme na njega...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

eugenie... to niko ovde ne moze da ti kaze... ja samo mogu da ti kazem zazmuri i oseti... nemoj da razmishljash, oseti... mozak je uvek pod vodjstvom ega, a u ovoj prichi nema mesta za ego... ako je kao shto kazesh, vrlo dobro cesh znati shta da radish... nije bitno shta ko misli i kaze, kako bi, i shta, neko drugi uradio... drugi su drugi... lezi i ushunjaj se duboko u sebe i oseti, ne mozesh da pogreshish, jer SAMO TVOJ OSECAJ SI ZAISTA TI...

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Zovi!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    eugenie... to niko ovde ne moze da ti kaze... ja samo mogu da ti kazem zazmuri i oseti... nemoj da razmishljash, oseti... mozak je uvek pod vodjstvom ega, a u ovoj prichi nema mesta za ego... ako je kao shto kazesh, vrlo dobro cesh znati shta da radish... nije bitno shta ko misli i kaze, kako bi, i shta, neko drugi uradio... drugi su drugi... lezi i ushunjaj se duboko u sebe i oseti, ne mozesh da pogreshish, jer SAMO TVOJ OSECAJ SI ZAISTA TI...
    Od reci do reci. Uradi onako kako osecas da zaista zelis, bez prisustva ega kao sto margott vec rece.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio sibirska
    Zovi!

e, stvarno. Mejl je neobavezan, nAZOVI da ti cuje glas, to ce ga podsetiti na lepe trenutke, a i oslobodjena si obaveze da kazes nesto smisleno...
    onda ga pitaj koliko cesto proverava mejl, pa posalji nesto prigodno pred praznike. i eto. Lepa, neobavezna, opustena komunikacija.Mozda i padne neki predlog lep, ko zna, a nije zgoreg i da ti nesto predlozis...
    btw. nemoj da brbljas pevise (ovo moze da se desi usled panike), pusti njega da nesto kaze, slusaj ga, pa cesa znati sta ti je ciniti (ton, pauze...).

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Sta ti tu uopste imas da upropastis?
    Ako bi mu smetalo to sto si mu javila, znaci da ga ni ne zanimas, a samim tim ni da ne treba da gubis vrijeme na njega...
    šta dodati? ništa!

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Najbolje je da odes kod neke babe sto gleda u karte, pasulj ili slicno. Tamo se lepo informisi kako stvari stoje, sta mozes da ocekujes od buducnosti, pa ako nema "glasa" s njegove strane, a tebi stoji imejl, onda se javljaj. Ako ne stoji imejl, sms, ili "napismeno" - onda pisi propalo.
    To ti je ciniti, kad vec pitas za savet.
    Poz.

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano

nazoFi...ako smesh...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Mozda ovo zvuci surovo, ali:
    Ako je on savrsen za tebe, ne znaci i da si ti za njega!
    Dakle, ako ga ne zoves, kontakta nece biti jer verovatno on ne zeli. Ako ga zoves, postoje sanse da se kontakt napravi i odrzi, ako ne - nisi nista izgubila. Tako da zovi.

Shag Ivory
    Guest

Podrazumevano

Iskreno? O, da.. izgubila bi u samom startu.
    Ako je tako kao što kazeš, tip je sigurno navikao da ga zenske zovu (prve). Ako te nije zvao u 5 dana, ili misli da se podrazumeva da ti treba njega da zoveš, ili baš i nisi ostavila neki utisak...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Javiti se ili ne javiti se... pitanje je sad!:)

Citat Original postavio Eugenie
    Sta biste vi uradili? Kakvi su saveti i iskustva?
    zashto te on ne zove ako je rekao da hoce?
    ne znam ja bih mozda malo trcala za njim a mozda i nishta.

Primećen član ilona (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Javiti se ili ne javiti se... pitanje je sad!:)

[quote="Eugenie"]Pri tome je decko prepametan, presladak i strasno sarmantan, tako da je meni veoma stalo da ostanemo u kontaktu bez obzira na muvanje, jer takvu osobu vredi poznavati.quote]

Pa ako ti je zaista 'veoma stalo da ostanete u kontaktu', zar ne bi trebalo da ti sama uradis nesto po tom pitanju?

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano od reči do reči

ne mogu da verujem ...
    pročitao sam tekst tri puta i evo ( retke ) prilike da se složim sa Margott ...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

a ti si mushko... pa posmatraj malo bolje... kad sudish i donosish zakljuchke, skupljaj argumente da shto temeljnije to uradish.. nemoj biti povrshan i iskljuchiv...

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano sad mi je lakše

ma važno je samo da nisam krava ...

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Margott... Nazvala... sinoc! I bilo super! Ne mogu da verujem da sam se toliko bila isprepadala, a onda kad sam probila led - sve super. Cak smo se i danas opet culi.
    Ali onoliki strah pred zvanje mora nesto da znaci

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

kreativna trema.