aparat za 200 eura
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: aparat za 200 eura

Guest

Podrazumevano aparat za 200 eura

Sta da kupim za 200 e? Treba mi aparat koji pravi solidne slike i nema ogranicen video zapis

Guest

Podrazumevano Re: aparat za 200 eura

Citat Original postavio Anonymous
    Sta da kupim za 200 e? Treba mi aparat koji pravi solidne slike i nema ogranicen video zapis
    olympus c-310 definitivno!!!

Guest

Podrazumevano Re: aparat za 200 eura

Citat Original postavio Anonymous
    olympus c-310 definitivno!!!

a video zapis, naravno da mora da bude ogranicen, memorijom

Početnik
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano a 75

To ces morati da odlucis sam.Ja sam kupio Canon a75 i vise sam nego zadovoljan.198 e.

Guest

Podrazumevano Re: a 75

Citat Original postavio Nightwatch
    To ces morati da odlucis sam.Ja sam kupio Canon a75 i vise sam nego zadovoljan.198 e.
    Ko prodaje Canon A75 za 198 evra i koliko CF-a se dobija?

akvarijum
    Guest

Podrazumevano Za canonce i olympusovce

I mene zanima isti problem posto ovih dana nameravam da kupim aparat pa se dvoumim izmedju olympusa i canona. Cena je otprilike ova, oko 200 eura, koju bih izdvojio... Samo me zanima bitnija razlika izmedju njih i da li oba snimaju zvuk na video zapisu, te da li im je neogranicen video zapis( naravno sa mem. karticom). Dalje me zanima koji od njih ima manuelna podesavanja i koja li su to ukratko (znam za canona da ima nesto)...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Za canonce i olympusovce

Citat Original postavio akvarijum
    I mene zanima isti problem posto ovih dana nameravam da kupim aparat pa se dvoumim izmedju olympusa i canona. Cena je otprilike ova, oko 200 eura, koju bih izdvojio... Samo me zanima bitnija razlika izmedju njih i da li oba snimaju zvuk na video zapisu, te da li im je neogranicen video zapis( naravno sa mem. karticom). Dalje me zanima koji od njih ima manuelna podesavanja i koja li su to ukratko (znam za canona da ima nesto)...
    ovih dana sam gledao kod drugara oba aparata i kazem da je canon mnogo bolji . sigurno
    olimpus nema cak ni ton na video zapisu sto mi je bas bilo iznenadjenje. a canon je bas ostavio odlican utisak na nas nekoliko koji smo poredili ta dva aparata .
    savet: kupi canon i nema da te boli glava

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •