Kondicioni program za Fudbal

Treniram fudbal pa hocu da se spremim za polusezonu,
pa ne znam sta da radim. Ako trcim bez ideje to nije to. Voleo bi da tacno znam ono danas cu toliko kilometara da pretrcim, toliko i toliko sprinteva, toliko trbusnjaka. Da imam plan. Valjda ste razumeli.Hvala!
 
Goku:
Treba mi mala pomoc. Da li neko zna gde mogu, sa kog' sajta da nadjem neki program za fudbalere sto se tice kondicije. Pomozite mi jer mi je zaista bitno!
:roll: ja sam kondicioni trener i kako ti ja kažem budi uveren da je tak :?: to ne može tako. Niko ti ne može napraviti plan bez potrebnih podataka. Univerzalnih planova nema, i to je naša muka, što nestručni treneri ptepisuju plan jedan od drugog. Posle se čudimo zbog čega nemamo rezultate, ili zbog čega je trener uništio talentovanog sportistu. Da bi Ti neko napravio plan rada za 7 dana, mesec, tri meseca...treba prvo da istestira Tvoje psiho-fizičke sposobnost...da vidi koje su Tvoje slabe tačke...pa tek onda da spusti na papir plan samo za tebe. Zamisli, neko Ti kaže: trči prvi dan 2 kilometra, a ti posle kilometar uletiš u kiseonički dug...ili nedaj Bože počne da ti se vrti u glavi. Trening je jedan sručan, sistematski i planski posao...i tu nema improvizacije. Preporučujem Ti prvo, da obaviš sistematski pregled, pa se onda javi nekom kondicionom treneru, koji dobro poznaje materiju.
 

Back
Top