Kondicioni program za Fudbal
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kondicioni program za Fudbal

Aktivan član Goku (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Kondicioni program za Fudbal

Treba mi mala pomoc. Da li neko zna gde mogu, sa kog' sajta da nadjem neki program za fudbalere sto se tice kondicije. Pomozite mi jer mi je zaista bitno!

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Šta ti treba u vezi treninga? Možda mogu da pomognem

Početnik
    Učlanjen
    03.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I JA DANAS POCINJEM DA TRENIRAM SAM. KAZI MOZDA MOGU DA TI POMOGNEM

Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Treniram fudbal pa hocu da se spremim za polusezonu,
    pa ne znam sta da radim. Ako trcim bez ideje to nije to. Voleo bi da tacno znam ono danas cu toliko kilometara da pretrcim, toliko i toliko sprinteva, toliko trbusnjaka. Da imam plan. Valjda ste razumeli.Hvala!

Početnik
    Učlanjen
    03.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano OK

ZNAM NA STA MISLIS. Ipak danas nisam isao jer je mnogo hladno. Daj mi tvoj e-mail pa cu da ti posaljem, ali prvo moram to da otkucam.
    KUCAJ NESTO NA MOJU TEMU O LFC-u.

Učlanjen
    26.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Pa jel mozes da mi posaljes kao privatnu poruku ovde na krstarici.Ako ti nije problem.

P.S. Navijam za Barsu, pa da ne lupam gluposti o Liverpool-u, ali sam ih gledao dok je tamo bio Owen!

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kondicioni program za Fudbal

Citat Original postavio Goku
    Treba mi mala pomoc. Da li neko zna gde mogu, sa kog' sajta da nadjem neki program za fudbalere sto se tice kondicije. Pomozite mi jer mi je zaista bitno!
    ja sam kondicioni trener i kako ti ja kažem budi uveren da je tak to ne može tako. Niko ti ne može napraviti plan bez potrebnih podataka. Univerzalnih planova nema, i to je naša muka, što nestručni treneri ptepisuju plan jedan od drugog. Posle se čudimo zbog čega nemamo rezultate, ili zbog čega je trener uništio talentovanog sportistu. Da bi Ti neko napravio plan rada za 7 dana, mesec, tri meseca...treba prvo da istestira Tvoje psiho-fizičke sposobnost...da vidi koje su Tvoje slabe tačke...pa tek onda da spusti na papir plan samo za tebe. Zamisli, neko Ti kaže: trči prvi dan 2 kilometra, a ti posle kilometar uletiš u kiseonički dug...ili nedaj Bože počne da ti se vrti u glavi. Trening je jedan sručan, sistematski i planski posao...i tu nema improvizacije. Preporučujem Ti prvo, da obaviš sistematski pregled, pa se onda javi nekom kondicionom treneru, koji dobro poznaje materiju.

Slične teme

1. fudbal
    Autor zonabgd@sezampro.yu u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.10.2003., 23:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •