jesam li ja lud, ili nesrecno zaljubljen

Koji qurac pricas nama te bljuvotine?!?!?! Mislis da ces sa ovim sranjem da pokupis necije simpatije?!?!? Nesto odvratnije nisam skoro procitao... a onaj kome se ovo dopadne je jos veci jadnik od tebe...

Nadam se da mi ne zameras, nista licno... samo iskreno izlazem svoje misljenje.. mislim, to si uostalom i hteo kada si postavio ovu temu, zar ne?
 
Steffan:
Koji qurac pricas nama te bljuvotine?!?!?! Mislis da ces sa ovim * da pokupis necije simpatije?!?!? Nesto odvratnije nisam skoro procitao... a onaj kome se ovo dopadne je jos veci jadnik od tebe...

Nadam se da mi ne zameras, nista licno... samo iskreno izlazem svoje misljenje.. mislim, to si uostalom i hteo kada si postavio ovu temu, zar ne?
he, he...ti si sve procitao? ja sam odustala kod dopisivao ceo dan :wink:
 
SINDI:
Steffan:
Koji qurac pricas nama te bljuvotine?!?!?! Mislis da ces sa ovim * da pokupis necije simpatije?!?!? Nesto odvratnije nisam skoro procitao... a onaj kome se ovo dopadne je jos veci jadnik od tebe...

Nadam se da mi ne zameras, nista licno... samo iskreno izlazem svoje misljenje.. mislim, to si uostalom i hteo kada si postavio ovu temu, zar ne?
he, he...ti si sve procitao? ja sam odustala kod dopisivao ceo dan :wink:

hahahahah ne podsecaj me!!!! :x

Sta cu kada najvise volim takve gadosti... :roll:
 

Back
Top