Mp3-->3gp
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Mp3-->3gp

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.11.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Mp3-->3gp

Kao shto rekoh,treba mi neki program koji konvertuje fajlove iz Mp3 3gp,zna li neko gde mogu da skinem?

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Mp3-->3gp

Citat Original postavio White
    Kao shto rekoh,treba mi neki program koji konvertuje fajlove iz Mp3 3gp,zna li neko gde mogu da skinem?
    hm...3gp je video format, nije mi bas jasno sta ce ti to ali mozda moze sa Quicktime pro...
    Sem ako ne misli da mp3 bacis na mobilni fon posto je 3gp - mpeg4 profil za mobilne telefone

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.11.2004.
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Nina2
    hm...3gp je video format, nije mi bas jasno sta ce ti to ali mozda moze sa Quicktime pro...
    Sem ako ne misli da mp3 bacis na mobilni fon posto je 3gp - mpeg4 profil za mobilne telefone
    Da bash za mob mi i treba ali mi treba i audio i video a 3gp mi sasvim odgovara,znash li gde mogu naci?

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Program ti je "potezak",...17MB,...ali je free.Naravno trazice ti da se registrujes na Nokijinom Forum-u,a nakon toga salju ti serijski broj na mail.Evo link...
    http://www.forum.nokia.com/main/0,6566,034-63,00.html

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Nina2
    Da bash za mob mi i treba ali mi treba i audio i video a 3gp mi sasvim odgovara,znash li gde mogu naci?
    Quicktime pro, podrzava totalno mpeg4 odnosno 3gp.
    Kao sto pise na njihovoj stranici: 'Consumers can also create personal mobile multimedia content in the 3GP format using QuickTime Pro '
    Pa probaj.

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

E za ovo nisam znao,...moram probati iako imam Nokia Mult....ali znanja nikada dosta.Hvala Nina.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •