Blind date?

marko2luv

Početnik
Poruka
9
Ne znam sta vi mislite o Blind datu, ali meni je to bas super. Pre sastanka covek zamislja svoju neku iluziju, i onda kada se devojka pojavi ili sledi razocarenje ili odusevljenje. Imao sam par takvih sastanaka, i nijednom se nisam pokajao. Ili sam imao dobru kaficu sa devojkom, ili je bilo nesto vise.
 
Ne,niti nameravam....Za mene je to bez veze....jer kad bih videla da mi se tip ne dopada(iz daleka),pobegla bih glavom bez obzira,ne bih se ni upoznavala...
A jel se dogovorite sta ce ko obuci i za koji ce rever zadenuti karanfil? :P
 
marko2luv:
Ali ja tu ne vidim razocarenje. Mene licno vise ubija radoznalost nego razocarenje. Recimo da ne odem, stalno bi me grizlo, a sta ako je bas super ili tako nesto.

pa ako si ba$ neki iskreni veseljak i ako ti prioritet nije na moovanju nego na druzenju mogao bi recimo da se predstavlja$ kao Dragana_21 ili Sandra_17...
Dateuje$ nekog tipa i on cheka slatku devojchicu na tom mestu, a umesto toga ti mu pridje$, pozove$ ga na kafitzu.. objasni$ mu da ne zheli$ da ga muva$ i da sve to chini$ jer si jednostavno iskreno radoznao, da ti je to 3p i neka vrsta hobya. Kazhe$ muda nisi homo.. da zheli$ samo da pricha$ sa njim, pa ako bude ne$to vi$e bude :)


btw.. brzo trchi$??
 
cLick - OR - Die:
marko2luv:
Ali ja tu ne vidim razocarenje. Mene licno vise ubija radoznalost nego razocarenje. Recimo da ne odem, stalno bi me grizlo, a sta ako je bas super ili tako nesto.

pa ako si ba$ neki iskreni veseljak i ako ti prioritet nije na moovanju nego na druzenju mogao bi recimo da se predstavlja$ kao Dragana_21 ili Sandra_17...
Dateuje$ nekog tipa i on cheka slatku devojchicu na tom mestu, a umesto toga ti mu pridje$, pozove$ ga na kafitzu.. objasni$ mu da ne zheli$ da ga muva$ i da sve to chini$ jer si jednostavno iskreno radoznao, da ti je to 3p i neka vrsta hobya. Kazhe$ muda nisi homo.. da zheli$ samo da pricha$ sa njim, pa ako bude ne$to vi$e bude :)


btw.. brzo trchi$??

Nisam imao te ideje. Kao sto sam rekao cela poenta blind data je to iscekivanje a ne druzenje.
 
Znam momka,koji kad me vidi....stalno ,umiruci od smeha,prica....kako je izradio ortake....na catu.....on izabere zenski nik,pa im zakazuje sastanke 200-300km,daleko.....na koji oni redovno idu... :lol: :lol:
 
Kada sam se sastajala sa nepoznatim ljudima (4 puta, internet), nikad nisam imala nikakve namere prema njima (a pogotovo nisam zelela da se sa njima muvam, pa cak ni da flertujem), tako da mi je bilo svejedno kako izgledaju. Ali, ipak, lepse je medju prijateljima imati lepe ljude, naravno.... :P
 
marko2luv:
begunac:
Znam momka,koji kad me vidi....stalno ,umiruci od smeha,prica....kako je izradio ortake....na catu.....on izabere zenski nik,pa im zakazuje sastanke 200-300km,daleko.....na koji oni redovno idu... :lol: :lol:

A jeli se tvoj ortak pojavi na te sastanke?
Zamisli da ti se umesto zenske pojavi - dvometras od 100kg, sa sve bradom. Sta bi mu uradio? Ne verujem da je iko lud da to uradi...
 
marko2luv:
Dobro bre devojke, ja sam mislio da cu dobiti neku podrsku od vas koje ste pristalice blind data, ali izgleda da nema nista od toga :cry:
Znas sta.... Moje licno misljenje: u savremenom dobu, kada vecina osoba ima skenirane (ili kako vec...) sopstvene fotografije u kompjuteru, mislim da je jedini razlog da muskarac (ili devojka) ne posalje svoju sliku osobi sa kojom zeli da se vidi - to sto - nije bas privlacan(-na). Odnosno, zeli da, do susreta, pokupi neke poene na svoju duhovitost, lepe reci, da bi sebi digao cenu, i, eventualno, zaslepeo devojku, zeleci da ona zanemari njegov fizicki izgled. Eto, rekoh.
 
marko2luv:
Dobro bre devojke, ja sam mislio da cu dobiti neku podrsku od vas koje ste pristalice blind data, ali izgleda da nema nista od toga :cry:
imas moju podrsku.
ja sam upoznala 5-6 likova na taj nacin i moram vam priznati da su svi ok.
kada bi se pojavio i neko ko je predebeo ili mnogo ruzan to apsolutno ne bi imalo veze:kafica i prijatan razgovor nikada nisu na odmet.
srela sam u zivotu puno prelepih muskaraca(fizicki) koji su to bili samo dok nisu progovorili.
a srela sam i ruzne sa toliko sarma da posle izvesnog vremena nisam ni primecivala da su ruzni.
od ove dve opcije ja sam za drugu.
 
vecavestica:
marko2luv:
Dobro bre devojke, ja sam mislio da cu dobiti neku podrsku od vas koje ste pristalice blind data, ali izgleda da nema nista od toga :cry:
imas moju podrsku.
ja sam upoznala 5-6 likova na taj nacin i moram vam priznati da su svi ok.
kada bi se pojavio i neko ko je predebeo ili mnogo ruzan to apsolutno ne bi imalo veze:kafica i prijatan razgovor nikada nisu na odmet.
srela sam u zivotu puno prelepih muskaraca(fizicki) koji su to bili samo dok nisu progovorili.
a srela sam i ruzne sa toliko sarma da posle izvesnog vremena nisam ni primecivala da su ruzni.
od ove dve opcije ja sam za drugu.



sve isto. uze mi reci iz prsta!!!! :lol:

ja sam jednu sadasnju super drugaricu nasla preko krstarice (dobro ajde, to nije bio date,al eto-nasla sam super drugaricu)...A upoznala sam jednog kolegu sa faxa- lep k'o lutka, ali smaaaraaaaaa, muka mi i da pricam sa njim :? ma ima nas svakakvih...
 
marko2luv:
begunac:
Znam momka,koji kad me vidi....stalno ,umiruci od smeha,prica....kako je izradio ortake....na catu.....on izabere zenski nik,pa im zakazuje sastanke 200-300km,daleko.....na koji oni redovno idu... :lol: :lol:

A jeli se tvoj ortak pojavi na te sastanke?
...ma,jok....on ih u to vreme zove na mobilni... :lol: ,i kao slucajno pita gde su....kao treba mu drustvo za Cesku...(100km daleko....jeftin provod!!!)
:lol: :lol:
 
Hoću i ja na date sa nekim
tj. jednim momkom

pitaću ga ovih dana
imate neke predloge gde da ga zovem?

da li ću biti "laka ženska" ako ga zovem kod mene tako to?
 

Back
Top