DA LI
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: DA LI

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano DA LI

VOLITE DA JEDETE KONJSKO MESO I KOLIKO TO CESTO RADITE
    JA PRAVIM OD NJEGA KOBASICE I KAD SE MALO ODIME TO JE NESTO NAJLEPSE NA TIGANJU U OVE ZIMSKE DANE.

sanja
    Guest

Podrazumevano

konjsko meso nisam probala, ali konjske kobaje su mi najukusnije, definitivno, bas te malo dimljene.
    u principu, ne volim kobasice od svinjskog mesa, ni sveze ni suve, govedje mogu da prodju ali su konjske no.1!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

NE ZNAM GDE SI NABAVLJALA TE KONJSKE KOBAJE ALI OVE KUPOVNE SU BAS LOSEG KVALITETA JER U NJIMA PONAJMANJE MESA IMA . VERUJ MI DA NEMA NISTA DOK COVEK NE UZME STVAR U SVOJE RUKE I TO SAM NAPRAVI . I TO JOS PO SVOM UKUSU . A I NEMA LOGIKE DA KILOGRAM KONJETINE KOSTA OKO 400 DIN A OKO 150 KILO KOBASICE OD KONJSKOG MESA . TU NESTO NE STIMA . TA RACUNICA JE BAS NEVEROVATNA .

sanja
    Guest

Podrazumevano

za pocetak, iskljuci caps lock (velika slova), u internet komunikaciji to se smatra nekulturnim vikanjem.

konjse kobasice sam kupovala u mesari specijalizovanoj za drzanje konjskog mesa i vrlo su bile ok. ne secam se cene, jer sam kupovala vise stvari. znas, ipak u bg nije svako u mogucnosti da zasuce rukave i pravi kobaje, zato su pijace i proverene mesare jedino resenje.

pozrav!

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

znam da su izuzetno zdrave, za malokrvne pogotovu, ali nekako ne mogu da se ubedim da ih probam. Znam da su svinje inteligentne zivotinje, anatomski vrlo slicne coveku (zato ih neke religije zabranjuju)pa jedem svinjsko meso, na zalost, bez grize savesti. Ali ne mogu, zaista ne mogu kad vidim konjske preradjevine da ne pomislim na konje u galopu, pa im se grive i repovi leprsaju...
    Znam da u kobasicama zavrsavaju stari i umorni konji, olinjalih griva i repova, ali ne mogu da ne vidim one velike vlazne, pametne konjske oci.
    Moze se reci da imam dvostruku standard isl. ali svinje volim da jedem a konje samo volim.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •