Sado - Mazo

Necu je zakljucati, a objasnicu i zasto...
Imali smo teme o vezivanju i dominaciji...
No, to striktno ne mora da bude vezano za sadomazohizam, isto kao sto je taj pojam - Sadomazohizam je sirok pojma koji ne obuhvata samo gore dvije navedene stvari, vec i mnogo vise...
 
E baš lepo od tebe Gazdarice. :)

Evo moj primer. Nije mi to padalo na pamet dok mi pre par godina to nije predložila tadašnja devojka. Želela je da proba. Prvo sam se zbunio i uplašio, ( kuku, lele, šta me snadje ! Kako ću ja neiskusan ?). Onda sam pristao i probali smo jednom. Ja sam, kao, bio onaj sa bičem. Tj. štapom. :)
I - meni se žešče dopalo, a njoj ne. Kasnije sam ja njoj predlagao da ponovimo, ali jok - ni da čuje. Probao sam i sa predlogom da sledeći put bude ona sa bičem, ali avaj. Ništa.
Kasnije sam devojkama stidljivo predlagao, ono, okolišno ne bih li provalio njen stav, da ne ispadnem totalni frik predlogom: "Maco ajde da te izlemam za vreme seksa !".
I tako. Jednom u zivotu.
 
Jeb0te, Lens, da znas da je tako. Mislim, pazi, nisam ja siledzija. Ne bi meni na pamet palo da maltretiram ribu. Ne daj boze da je udarim. Nisam to u zivotu uradio. Ali, eto, brate, izvuce iz tebe nesto najtamnije. Cak sam se kasnije i stideo, i razmisljao jesam li ja frik kad mi se dopala ta sado varijanta. Mozda je i bolje sto sam to samo jednom u zivotu.
 
Lens:
razbijam idilu... smrc

vračam temu... nisam za sado-mazo možda one sitne slatke perverzije ali nešto grublje ne...

a teorija da se žena predomisli je ponekad i u tome da mnogo žena mašta o grubostima ali ih ne upražnjava ili kad ih proba prođe ih... šta češ moralac je ipak moralac i to od malih nogu pa se sad oslobodi ako možeš... :roll:
 
Koja igrica te zanima?
Vezanje kite za volan u kolima, na putu punom krivina?
Stavljanje kite na otvor cijevi od usisivaca i njegovo startovanje? :evil:
Mozda navlacenje najlonske kese preko glave i njeno uvrtanje oko vrata?
Znas kako vazduh ponestaje sve vise i vise, aaa... :twisted:
Ili bi radije neko sibanje, gazenje, pljuvanje, tanka stikla na jajca? :mrgreen:
 
Gazdarica:
Koja igrica te zanima?
Vezanje kite za volan u kolima, na putu punom krivina?
Stavljanje kite na otvor cijevi od usisivaca i njegovo startovanje? :evil:
Mozda navlacenje najlonske kese preko glave i njeno uvrtanje oko vrata?
Znas kako vazduh ponestaje sve vise i vise, aaa... :twisted:
Ili bi radije neko sibanje, gazenje, pljuvanje, tanka stikla na jajca? :mrgreen:

QQ...dobro sto nemam kitu, zabolela bi me :P
 

Back
Top