YEBESH OGLEDALO!!!

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
i taman kada dostiignem maximalno dobar izgled na svom WC ogledalu..odem negde i UZAS!!!...
tudja ogledala lazu...samo moje govori istinu..
i koliko bre to moze izgled da nam zavisi od izbora ogledala???

kada vidim nekoga tachno znam da li ima prirodno ili veshtachko osvetljenje u prostoriji za pojachavanje fizichkog izgleda....
mislim...i ti pojachivachi jeeeee :roll: :roll:
 
:shock: neverovatno,meni se dešava isto ali doskočih problemu, imam dva ogledala- pred jednim se šminkam i ako neću da se ske.njam tokom dana ili večeri izbegavam druga ogledala
a pred drugim,velikim se oblačim...e malo onako sužava pa izgledam cicastije ( bolja cica) nego što jesam ...


...izbegavam druga ogledala ko da sam vampir...(a rođena sam u subotu...možda ima nešto...)
čak ni u toaletu se na pogledam bem ga šta me briga važnije mi je kako se osećam nego ovako...samo pokvarim raspoloženje...
 
Ma, yebesh ogledala... Ko je josh video da neko veruje ogledalima. :roll:

Mada moram da priznam da volim da se ogledam... I onda se setim da drugi ne vole ogledala, pa mi dodje nekako krivo... I odustanem od te akcije. 8)

Eto, zayebantu: i ja ti odgovorih...
 
pogotovo su strašna ona svetla u modernim prodavnicima kozmetike...
ono... izgledaš flekavo, bubuljičavo, izborano, umorno... ma užasno... sa onolikim porama..... a prodavačica te sažaljivo gleda i uvaljuje ti što više proizvoda koji će rešiti tvoje probleme.
 
zainteresovana:
etotako:
pogotovo su strašna ona svetla u modernim prodavnicima kozmetike...
ono... izgledaš flekavo, bubuljičavo, izborano, umorno... ma užasno... sa onolikim porama..... a prodavačica te sažaljivo gleda i uvaljuje ti što više proizvoda koji će rešiti tvoje probleme.
Mislim da su ipak gora ogledala kod frizera. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i onda ona pita "da skratim ovde josh malo"...a ja kroz novine "ahmmmmmmmmmmm"
 
Savet: postaviti ogledala na raznoraznim mestima raznog osvetljenja u kuci, sto veca to bolja! Onda sto vise setati go po stanu i piljiti non-stop u svoj odraz sve dok se ne naviknete na sve moguce odraze i ne zavolite ih sve, makar vam se i ne svidjali! :)
 
E ima jos jedna fora koju obozavam! Kad kod sam sebi bezveze, ja uzmem pa pocnem da se kreveljim pred ogledalom, krivim facu, plezim se, teglim nos , celo, zatezem i mreskam obraze! E, onda vidite koliko ste mogli da budete ruzni i zahvalni ste sto ste u stvari lepi! :)
 
divlja-u-srcu:
E ima jos jedna fora koju obozavam! Kad kod sam sebi bezveze, ja uzmem pa pocnem da se kreveljim pred ogledalom, krivim facu, plezim se, teglim nos , celo, zatezem i mreskam obraze! E, onda vidite koliko ste mogli da budete ruzni i zahvalni ste sto ste u stvari lepi! :)
e ja sam to probla...zgadilo mi se!
 
e pa ogledala prave biznis
kad kupujes odecu suzavaju, kad kupujes kozmetiku otkriju sve nepravilnosti na licu
zato sam ja postavila u hodniku kod vesalice srebrnu tapetu u kojoj si vidim nejasan odraz, pa kad izlazim iz stana mogu da zamislim sta hocu
a ocito je da su sva ogledala u kupatilima buahaha...neka, bar si sredim sve do detalja
 
ja sam nekada volela ogledala... kada sam bila mala, satima sam sedela ispred jednog ogledala i glumila razne likove
nemam pojma odakle mi dolazi inspiracija da se toliko uživim u različite uloge... ali sigurna sam da to i danas nekad primenjujem... recimo, kada telefoniram sa ljudima... nekad flipnem i krenem da glumim
i nije me bilo blam da to radim pred drugima
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top