kontaminirano ne prilazi !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
zashto neko, ko se iz nekog nepoznatog razloga oseca prozvanim, bilo kakvom opaskom, na rachun bilo chega , smatra da ce ti "vratiti milo za drago" ako svima ukazhe da ti imash sex life ili da li je : " ... A ti si QURVA..." zaista sve shto te 2,5 mozdane celije mogu da smisle :?:
 
raindog:
zashto neko, ko se iz nekog nepoznatog razloga oseca prozvanim, bilo kakvom opaskom, na rachun bilo chega , smatra da ce ti "vratiti milo za drago" ako svima ukazhe da ti imash sex life ili da li je : " ... A ti si QURVA..." zaista sve shto te 2,5 mozdane celije mogu da smisle :?:
Moze li se ovo pojasniti malo? Tj. sta je pisac hteo ovim napisati?
 
Jaoj ko je dosao da nam prica o manirima.
Ni meni nije jasno kakve veze ima tvoj sex lajf. Toliko si praznoglava da ni ne mozes da skontas o cemu se radi. A radi se bas o tvojim manirima, o tvom vredjanju drugih ljudi. A kad tebe neko uvredi "nazad" onda smo pogodjeni... Mala preispitaj prvo sebe pa tek onda druge.
 
. . .:
Moze li se ovo pojasniti malo? Tj. sta je pisac hteo ovim napisati?

ok sad je glupo, poshto okachih temu na savremenog ali:

ja njemu : smarachu, a on ce meni :arrow:
" ti se yebesh" :roll:
ja njemu : shlihtaro, on ce meni :arrow:

"Znas vise volim da ja uvucem u guzicu,kao sto cu tebi da ga uvucem,nego da to meni urade." :shock:
E bas se setih da su pre nedelju dana otkrili bordel,odnosno javnu kucu u mojoj zgradiTamo neke devojke su koristile razlicite,vidove javnih informisanja da bi nudile svoje usluge.Nisam bio siguran da li su koristile internet,sve dok nisam procitao tvoje postove.Sada sam uveren da jesu
.Izgleda da vas je policija brzo pustila. b]ti si,ili totalna muskaraca[/b],koje posecuje vecinom muske teme,ili si prevejana devojka sa veoma bogatim "zivotnim" iskustvom"

onda ja spomenem ljudsku glupost u kontekstu svih ratova ovih godina i onda se neko opet nadje prozvanim i izazvanim da napishe

"Nadoneebana Raindog ponovo jase,
Jos jednom kao po vec ustaljenom obicaju je dosla na NS forum da nas naziva dosadnim, glupavim, metiljavim, pederima, majmunima, a zatim za 5 sek ode na BG forum i kaze "ja se natrcila zadigla suknjicu - pa izvolte", a njima tesko da pristanu, pogotovo onima koji bi i kamilu ebali da joj se rep zadigne, pa sto onda ne bi i nju. Naravno da svako ima pravo na svoje misljenje, a moje je da si ti (indijanski nick - Popisano Pseto) najgluplja od svih koji posecuju NS forum. Putuj Evropo..."

u principu nije to meni neshto uvredljivo, ali mi zvuchi prilichno bljutavo ...i onda se stvarno zapitash zashto neki ljudi misle da je odgovor na tovar tipa da li neko glup,naivan ili kakav vec, potrebno pisati gore navedene stvari.
Meni je to prilichno jadno, jer izgleda kao da ne postoji ni jedan drugi 'argument' kojim bi pisac gore navedenih redova mogao kao "da mi spusti"

i onda on bude sav faca e kao :"al sam joj rek'o"
i ja sad kao treba da "podvuchem rep" i da odcvilim na neko drugo mesto :roll: ... e taj film necesh gledati :!: :evil:
ako sam vec bitch onda cu to i da ostanem al neshto bash nemam potrebu da budem blizha tvom nivou komunikacije...
ali bar sam jednu stvar apsolvirala :arrow:
A to je da NS-adjaninu pored toga shto ne smesh reci da je metiljav i neodluchan ne smesh odbiti ni poziv na pice, da on posle svoje frustracije ne bi lechio pljuvanjem po tebi na svakom koraku... :roll: (jer je biti u vezi s nekim s krste, pa josh iz BG, ne neoprostivo nego smrtni greh... a sa njim nisam htela ni na pice...ma qurva bre , i to neopevana :!: )... :roll:
 
raindog:
u principu nije to meni neshto uvredljivo, ali mi zvuchi prilichno bljutavo

raindog, ne znam zasto ti nije uvredljivo!? :evil:

raindog:
ali bar sam jednu stvar apsolvirala :arrow:
A to je da NS-adjaninu pored toga shto ne smesh reci da je metiljav i neodluchan ne smesh odbiti ni poziv na pice, da on posle svoje frustracije ne bi lechio pljuvanjem po tebi na svakom koraku... :roll: (jer je biti u vezi s nekim s krste, pa josh iz BG, ne neoprostivo nego smrtni greh... a sa njim nisam htela ni na pice...ma qurva bre , i to neopevana :!: )... :roll:

Hahahahahaha, ala si ga ubola, raindog, svaka ti cast. :lol:

Samo, to pravilo se odnosi samo na one ekstra frustrirane primerke, da ne vredjamo, ima i normalnih Novosadjana. :wink:
 
raindog:
A to je da NS-adjaninu pored toga shto ne smesh reci da je metiljav i neodluchan ne smesh odbiti ni poziv na pice, da on posle svoje frustracije ne bi lechio pljuvanjem po tebi na svakom koraku... :roll: (jer je biti u vezi s nekim s krste, pa josh iz BG, ne neoprostivo nego smrtni greh... a sa njim nisam htela ni na pice...ma qurva bre , i to neopevana :!: )... :roll:
Ovo mislis da se odnosi na mene?
Ja sa doticnom nisam ni jedan mail razmenuo od Februara meseca. Ako ona na to misli onda je vise sick nego sto sam pretpostavljao. Ili se ovde mozda radi o necemu potpuno drugom a?

A za ostatak - odgovor je u pripremi ali malo ce potrajati. Verovatno tek preksutra...

Storm lepa si kad se smejes. :wink:.... 8)
 
krvolok:
A sve ovo, što si gore napisala : se ti to nama žališ ili se REKLAMIRAŠ, kao sexualni potencijal ?!?

:lol: :lol: :lol: ma ono shta da ti pricham :lol:
zhalim se uglavnom (padoh stvarno na najnizhe grane :? ), zato shto nekim ljudima u nedostatku mogucnosti za : " i onda ti ja njoj udarim shamarchinu, i pokazhem joj gde joj je mesto"
ostaje jedino da kazhu da si npr. "expert najstarijeg zanata"
poshto naravno svaka zhena treba da se uvredi na tako neshto
pitanje koje se postavlja shta onda zhena u tom sluchaju treba da kao kazhe takvom nekom liku, ne bi li 'uvrede' bile istog karaktera :?:
znachi nevezano za konkretan sluchaj, kako bi takva ' diskusija na nivou' trebala da zvuchi ?
on kazhe : "QURVO", a shta ona treba da kazhe?
"a ti verovatno imash malu pishu koja se btw ni ne dizhe " :shock: :?:... misliiiimmm stvarnoooo... :roll:
postoje li granice pristojnosti i ako ne dobrog, onda bar prihvatljivog ukusa i nachina komunikacije sa ostatkom sveta :?:
 
raindog:
ali bar sam jednu stvar apsolvirala :arrow:
A to je da NS-adjaninu pored toga shto ne smesh reci da je metiljav i neodluchan ne smesh odbiti ni poziv na pice, da on posle svoje frustracije ne bi lechio pljuvanjem po tebi na svakom koraku... :roll: (jer je biti u vezi s nekim s krste, pa josh iz BG, ne neoprostivo nego smrtni greh... a sa njim nisam htela ni na pice...ma qurva bre , i to neopevana :!: )...

Izvini, ja o tome ,tako reći ništa ne znam ali nije li malo KONTRADIKTORNO da te neko " metiljav i neodlučan " pozove na piće, a kad ga o'ladiš, onda isto tako " metiljav i neodlučan ", uhvati da te BEZRAZLOŽNO opljuvava i opevava ??? :shock:
 
Cenim ljude koji kazu sta misle. Takodje cenim ljude koji umeju da slusaju i da prihvate tudje predloge i sugestije pa makar to bilo i u suprotnosti sa njihovim dotadasnjim stavom.
Evo ja cu da prihvatim da mi je komunikacija mozda bila preagresivna, ali ja sam osoba koja kaze sta misli i ima m.uda to da kaze... Mozda i previse glup da kaze ono sto misli... mada sam cesto bio i isprovociran za svoje postupke...
Ja sam tvoju sugestiju raindog prihvatio.
A sad ti prihvati moju.
Ti si toliko ljudi izvredjala i to na najgrublji i najbeskrupulozniji nacin a nisi se na to ni osvrnula, niti si i primetila uopste da si bas ti ta koja nema ni trunke manira. Ne radi se ovde o meni i mojoj sujeti, nego o osecaju nepravde koji ja vidim kad ti to radis... i niko ti nista ne kaze... i onda kad ti posle kazes tipovi su ovakvi onakvi...nemaju svoj stav...neznaju da se suprotstave...metiljavi su...onda si i u pravu. Ali nemoj onda kad ti se neko suprotstavi i kaze sta misli da onda njega smatras za nekog zlikovca i primitivca. I btw niko ti nije rekao "ku@vo", bar ja nisam.
Ja cenim sto si ti sad otvorila ovu temu sa ciljem da se rasciste stvari, i treba da se rasciste, da svako uvidi svoje greske i da ih prihvati i ako moze i promeni.
A sad ti meni reci, da li ti prihvatas moje sugestije, da li uvidjas da si ti negde pogresila?
 
storm cloud:
raindog, ne znam zasto ti nije uvredljivo!? :evil:
pa jednostavno mi opaske koje su iskljuchivo plod nechije fikcije, frustracije ili ko zna chega sve ne, ne mogu biti uvredljive i ako josh pogledash da ih je neko iskonstuisao na osnovu posta ,kog je opet neko drugi "extra openminded" pa josh pod naslovom " zayebala i Severinu",nashao za shodno da zalepi na ovaj podforum... onda ne znam ni shta bih vishe rekla...
shta znam, valjda oni ljudi koji se na neki nachin osecaju inferiornim u odnosu na druge, posezhu za njima najefikasnijim a ujedno i jedinim sredstvima : silom i 'ruzhnim' rechima , a onako najjadnije je shto sve vreme izigravaju neku finocu i ochekuju aplauz posle svakog svog spisanija...
...jadan bio i pre godinu dana... i takav i ostao...
(a otprilike vec vidim za shta mu treba dva dana da sastavi post ... :roll: )
 
raindog:
storm cloud:
raindog, ne znam zasto ti nije uvredljivo!? :evil:
pa jednostavno mi opaske koje su iskljuchivo plod nechije fikcije, frustracije ili ko zna chega sve ne, ne mogu biti uvredljive i ako josh pogledash da ih je neko iskonstuisao na osnovu posta ,kog je opet neko drugi "extra openminded" pa josh pod naslovom " zayebala i Severinu",nashao za shodno da zalepi na ovaj podforum... onda ne znam ni shta bih vishe rekla...
shta znam, valjda oni ljudi koji se na neki nachin osecaju inferiornim u odnosu na druge, posezhu za njima najefikasnijim a ujedno i jedinim sredstvima : silom i 'ruzhnim' rechima , a onako najjadnije je shto sve vreme izigravaju neku finocu i ochekuju aplauz posle svakog svog spisanija...
...jadan bio i pre godinu dana... i takav i ostao...
(a otprilike vec vidim za shta mu treba dva dana da sastavi post ... :roll: )

6 uvreda u jednom postu, toliko o manirima
cekam odgovor na moj prethodni post
 
Pera_Zdera:
raindog:
storm cloud:
raindog, ne znam zasto ti nije uvredljivo!? :evil:
pa jednostavno mi opaske koje su iskljuchivo plod nechije fikcije, frustracije ili ko zna chega sve ne, ne mogu biti uvredljive i ako josh pogledash da ih je neko iskonstuisao na osnovu posta ,kog je opet neko drugi "extra openminded" pa josh pod naslovom " zayebala i Severinu",nashao za shodno da zalepi na ovaj podforum... onda ne znam ni shta bih vishe rekla...
shta znam, valjda oni ljudi koji se na neki nachin osecaju inferiornim u odnosu na druge, posezhu za njima najefikasnijim a ujedno i jedinim sredstvima : silom i 'ruzhnim' rechima , a onako najjadnije je shto sve vreme izigravaju neku finocu i ochekuju aplauz posle svakog svog spisanija...
...jadan bio i pre godinu dana... i takav i ostao...
(a otprilike vec vidim za shta mu treba dva dana da sastavi post ... :roll: )

6 uvreda u jednom postu
cekam odgovor na moj prethodni post


A za ovo : TAKAV I OSTAO, se ne buniš previše, a ?!? :lol:
 
gigule:
Pera_Zdera:
kocicm:
hvala Bogu što sam iz malog, prigradskog naselja...
Odakle si, i kakve ovo ima veze sa temom... ja ne skontah?
pa možda ljudi tamo nemaju tih problema...možda čovek misli eto bar zbog nečeg je dobro što nisam iz grada...


E, važno je da si se i ti umešala, pa sad, kad ti svi diskutanti + ovaj iz prigradskog naselja, počnu psovati mater, pitaćeš se : " Šta mi je sve to trebalo ?!? " !!!
 
krvolok:
gigule:
Pera_Zdera:
kocicm:
hvala Bogu što sam iz malog, prigradskog naselja...
Odakle si, i kakve ovo ima veze sa temom... ja ne skontah?
pa možda ljudi tamo nemaju tih problema...možda čovek misli eto bar zbog nečeg je dobro što nisam iz grada...


E, važno je da si se i ti umešala, pa sad, kad ti svi diskutanti + ovaj iz prigradskog naselja, počnu psovati mater, pitaćeš se : " Šta mi je sve to trebalo ?!? " !!!
e si mislio da će ovaj cirkus proći bez mene?????
 
Pera_Zdera:
A sad ti meni reci, da li ti prihvatas moje sugestije, da li uvidjas da si ti negde pogresila?


:lol: :lol: :lol: "oprosti mi oche jer zgreshila sam "

prvo sam doshla na krstu, a onda pochela da se zabvaljam razno raznim...( da ne uvredim nekog sluchajno)... oprosti mi :!:
onda sam se navukla na krstu... oprosti mi jer sam tad zaista zgreshila :!: :lol:
e uglavnom da ne kenjam previshe:
ja u direktni konflikt sem sa tobom,ovim milosom (jednom)... Busturom i iluzionistom ( ali to po internom kao poshalica dogovoru ) ne pamtim da sam ulazila, bar ne javno, to shto mi neki ljudi onako malo idu na izvesni extremitet, to ja verujem da je uzajmo osecanje, ali to nije nichiji problem...da mi je glupo shto se svaka tema pretvara u nechiji privatni maratonski chat, pa sve u "hihihihi al smo slatki " to mi je onako za :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da me nervira to shto ti malo, malo pa imash potrebu neshto da mi pojashnjavash pa josh sve u fazonu MI cemo da ti pojasnimo... nervira me... ali ne toliko koliko mi je za.... :roll: :roll: :roll:
ja cu i dalje misliti to shto mislim... i ti tu ne mozhesh da promenish aaama bash nishta...
ali evo ako ti je za neku utehu pokushacu da se skinem sa ovog zla od krste i da se vratim inteligentnijem korishcenju svog slobodnog vremena...
 
Pera_Zdera:
6 uvreda u jednom postu, toliko o manirima
cekam odgovor na moj prethodni post


joj :!: :lol: pa nije poenta u uvredama :!:
nego u nachinu :lol:
ti cesh svaki moj post shta god ja da napishem na ovaj ili onaj nachin dozhiveti kao personalni atak, a da on ni nema nikakve veze sa tobom...
pricha je bila o razlichitim "pogrdnim" etiketama koje neko u nedostatku 'inspiracije' ima potrebu da ti zalepi...
ali NIJE ni ovog puta bila namera da te na bilo koji nachin uvredim , ukoliko ipak nadjesh neshto 'inkriminantno' i u ovom postu :lol: prepucavati se sa nekim, ali na neki 'lepo upakovan' nachin je mnogo zabavnije od razlichitih prostota...
... i meni je uvek zadovoljstvo chitati kako to izvesna gospoda rade na ovom podfurumu :wink:
(mada mi se to chini kao skoro jedina zabavna stvar na njemu :? )
 
raindog:
Pera_Zdera:
A sad ti meni reci, da li ti prihvatas moje sugestije, da li uvidjas da si ti negde pogresila?


:lol: :lol: :lol: "oprosti mi oche jer zgreshila sam "

prvo sam doshla na krstu, a onda pochela da se zabvaljam razno raznim...( da ne uvredim nekog sluchajno)... oprosti mi :!:
onda sam se navukla na krstu... oprosti mi jer sam tad zaista zgreshila :!: :lol:
e uglavnom da ne kenjam previshe:
ja u direktni konflikt sem sa tobom,ovim milosom (jednom)... Busturom i iluzionistom ( ali to po internom kao poshalica dogovoru ) ne pamtim da sam ulazila, bar ne javno, to shto mi neki ljudi onako malo idu na izvesni extremitet, to ja verujem da je uzajmo osecanje, ali to nije nichiji problem...da mi je glupo shto se svaka tema pretvara u nechiji privatni maratonski chat, pa sve u "hihihihi al smo slatki " to mi je onako za :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da me nervira to shto ti malo, malo pa imash potrebu neshto da mi pojashnjavash pa josh sve u fazonu MI cemo da ti pojasnimo... nervira me... ali ne toliko koliko mi je za.... :roll: :roll: :roll:
ja cu i dalje misliti to shto mislim... i ti tu ne mozhesh da promenish aaama bash nishta...
ali evo ako ti je za neku utehu pokushacu da se skinem sa ovog zla od krste i da se vratim inteligentnijem korishcenju svog slobodnog vremena...
Otac bi ti oprostio da si se iskreno pokajala, ali na veliku zalost nisi!
Kazes da ces i dalje nastaviti ... a i vec si nastavila jer i u ovom postu ti mogu naci par uvreda, da li ces ih ti zaviti, pa isporuciti u salveti sa slagom ili ih uruciti direkttno, to je sasvim svejedno. Ti mislis ako uvredis nekoga i onda kazes No hard filings i hope, pa je onda sve u redu i da onda kao i da ga nisi uvredila, ili te u principu boli uvo za bilo cija osecanja, nego samo svoju kvazi dominaciju da sprovedes time sto ces nekoga baciti u blato, a taj ti ne sme odgovoriti jer ti si dama, a vredjati damu ... pa taj je seljacina...

Ali ovo mi je bilo bas interesantno, OVO JE PROBLEM U NS-u!!! Devojke koje vredjaju tipove i bacaju ih u blato bez i po razmisljanja, a tipovi ne smeju da im odgovore... a ako neki i odgovori onda se zezno zesce.
Ako mislis da ja imam lose misljenje o tebi... varas se, sve negativno sto sam ti rekao je bio samo moj revolt i pokusaj da ti skrenem paznju na greske.
Ti imas svoj nacin komunikacije, koji ja kazem da ne valja, ali to je vec stvar i vaspitanja i odgoja, a ja to ne mogu promenuti.
Normalna je stvar da ce svakoga pogoditi kad mu neko kaze "ej nisi u pravu". Ali ja sam imao neki trip da kod normalnih odraslih ljudi vazi princip "Da popricamo kao ljudi - resicemo problem - dogovoricemo se". I pojenta je da bar na kraju se razidju normalno kao ljudi a ne kao osobe koje ce do kraja zivota pricati "a znam njega\nju on\ona je kreten" ali ste mi ovde dokazali da to tako ne funkcionise.

Ako tebi isto nesto znaci i ja planiram da se vrlo ubrzo skinem sa krstinog foruma takodje, jer sam i ja skontao da je ovo previse gubeljenje vremena i ispravljanja krivih drina, koje se ne mogu ispraviti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top