Da li je istina da...

"Tako lako ... " Sta to znaci ?
Brate, ja nikad necu da zaboravim devojku sa kojom sam ja skinuo mrak. Logicno zar ne ? Nemoj mi samo reci da se ti ne secas kad si, kako i sa kojom izgubio nevinost.
Pa sto bi onda devojke "tako lako" zaboravile onog ko ih je razdevicio ?
 
pamte zene ko crna kutija svakog muskarca sa kojim su ikada bile a posebno one cijih se imena i ne secaju....a posto u pocetku biraju razne barabe i yebivetre za svoje prve(jer od njih ocekuju vise iskustva)onda imaju dobar materijal kako su muskarci grozni... kad budu birale malo bolje imace i pozitivnija iskustva........samo sto im takvi nisu dovoljno interesnatni i uzbudljivi :roll:
 
Wow ! Ajatolaše !!! Tako je ! Bog te mazo, mislim da je ovo srž ženskog foliranja. Svaka ti se pozlatila !

"... a posto u pocetku biraju razne barabe i yebivetre za svoje prve (jer od njih ocekuju vise iskustva) onda imaju dobar materijal kako su muskarci grozni... "

Čitajte dečaci, čitajte i pamtite ! Samo se znanjem protiv ženskog foliranja i pr0seravanja možemo boriti.

Napred Ajatolaše ! Daj još takvih misli !
 
Vi se shta????
HEHEHE....bojim se da neshto kazem, ne mogu da zamislim shta moze iz mojih usta da izadje...

Oh blondy, vrh ti na dnu stoji...
Sve, sve, ali zene....so pure and gentile...havarija, ovo josh nisam video...
 
rastamann:
Sve, sve, ali zene....so pure and gentile...
:shock: :shock: :shock: molim te a gde sam ja to napisala... lepo piše... read my lips... M I S E B A R Z A L J U B I M O U B A R A B E
u prevodu... kako god da promašimo uplečemo u to emocije, nažalost doba puberteta je predrasudno za gluposti... :roll:
poanta svega stoji u prvoj recenici... ne sudite po grupi vec po pojedincu... mi smo svi od mesa i krvi... i žene i muškarci... 8)
 
ajatolah:
pamte zene ko crna kutija svakog muskarca sa kojim su ikada bile a posebno one cijih se imena i ne secaju....a posto u pocetku biraju razne barabe i yebivetre za svoje prve(jer od njih ocekuju vise iskustva)onda imaju dobar materijal kako su muskarci grozni... kad budu birale malo bolje imace i pozitivnija iskustva........samo sto im takvi nisu dovoljno interesnatni i uzbudljivi :roll:
Hej potpuno se slazem sa Blondi...
Mi se stvarno (i nazalost) u svaku vezu uplicemo samo ako nas osecanja vode...
Stoga nemoj generalizovati ...generalizacije su za glupe ljude.... :roll:
 
Kelis:
ajatolah:
pamte zene ko crna kutija svakog muskarca sa kojim su ikada bile a posebno one cijih se imena i ne secaju....a posto u pocetku biraju razne barabe i yebivetre za svoje prve(jer od njih ocekuju vise iskustva)onda imaju dobar materijal kako su muskarci grozni... kad budu birale malo bolje imace i pozitivnija iskustva........samo sto im takvi nisu dovoljno interesnatni i uzbudljivi :roll:
Hej potpuno se slazem sa Blondi...
Mi se stvarno (i nazalost) u svaku vezu uplicemo samo ako nas osecanja vode...
Stoga nemoj generalizovati ...generalizacije su za glupe ljude.... :roll:

samo da priznam i ja... :roll:
 
Za zenu prvi put predstavlja nesto vise od samog sexa, jer malo njih se odlucuje na to samo da bi zavrsilo sa tim, uglavnom su tu emocije u pitanju, dok je kod muskaraca vise radoznalost, dokazivanje, sex opterecenost u pubertetu... nemojte pogresno da sxvatite, ali mislim da zene vise u to ulaze srcem i zeljom da se veza podigne na visi nivo, kao i da bi TO uradile sa nekim koga zele da pamte... :roll:
 
ko se vec neseca rado svoje prve ljubavi????? bio je my big love... moje prvo iskustvo... eee momci zamislite nije bio mangup bio je cool tip... dobar posten... ali sam ja usrala stvar hmmmm nije bio on baraba nego ja!!!! :twisted: :twisted: ali ja sam tek shvatila koliko ga volim kada sam prestala da se borim za njega...
 

Back
Top