Romantika,...

vjerujes li mi da sam i ja pocela sumnjati u to!?mozda i postoje,ali ja sam se bas nesto razocarala u te muskarce,tako da se vise ne usudim trazit i eksperimentisati-poucena losim iskustvima!ali da ne smaram,mislim da je problem obostran jer se mi zene uglavnom pogresno postavljamo[nesvjesno!!!] pa i oni imaju pogresan pristup!zalosni su vise ti odnosi,pocinju me smarati...
 
myra x:
vjerujes li mi da sam i ja pocela sumnjati u to!?mozda i postoje,ali ja sam se bas nesto razocarala u te muskarce,tako da se vise ne usudim trazit i eksperimentisati-poucena losim iskustvima!ali da ne smaram,mislim da je problem obostran jer se mi zene uglavnom pogresno postavljamo[nesvjesno!!!] pa i oni imaju pogresan pristup!zalosni su vise ti odnosi,pocinju me smarati...
postoje romanticni mladici ali izgleda da nepostoje djevojke koje to cijene vise ....
 
ludi_zanesenjak:
myra x:
vjerujes li mi da sam i ja pocela sumnjati u to!?mozda i postoje,ali ja sam se bas nesto razocarala u te muskarce,tako da se vise ne usudim trazit i eksperimentisati-poucena losim iskustvima!ali da ne smaram,mislim da je problem obostran jer se mi zene uglavnom pogresno postavljamo[nesvjesno!!!] pa i oni imaju pogresan pristup!zalosni su vise ti odnosi,pocinju me smarati...
postoje romanticni mladici ali izgleda da nepostoje djevojke koje to cijene vise ....

Varas se, jos uvek postoje devojke koje cene romantiku.
 

Zaista interesantna tema.
Biću iskren i priznaću da bez obzira što sam muškarac (bar mislim da jesam :) ),mnoge stvari u životu su mi ukazale i još uvek mi ukazuju da je mnogo više romantičnih devojaka no muškaraca.Nažalost,ne znam zašto taj muški svet sve u životu shvata površno i shvatajući ili ne,ne dopusta sebi da doživi nešto predivno,nešto što samo romantika može čoveku priuštiti.
 

inspirion, jedan romantik pored jednog neromanticnog partnera uvek bi se osecao ugusenim....

Ima i romanticnih muskaraca, Jagger, isto koliko i devojaka i zena, muskarci mozda misle da ako ispolje svoju romanticnost, gube svoju muskost.... ili se neceg plase....
 

Back
Top