Turizmologija-Novi Sad

faks je super, ja ga sada zavrsavam, jos diplomski. mozes da konkurises za vise smerova na turizmologiji, vazno je da te prime, a posle se premesti gde zelis. svake godine ide se na terenske vezbe, a poslednjih par godina organizuje se i praksa na rodosu. ja sam pre 4 godine isla da radim u grcku, upoznala gomilu ljudi i posle otisla u pariz na dve godine, a sada planiram prvo na rodos a posle u london na rad. ukoliko si snalazljiva mogucnosti su ogromne
 
faks je super, ja ga sada zavrsavam, jos diplomski. mozes da konkurises za vise smerova na turizmologiji, vazno je da te prime, a posle se premesti gde zelis. svake godine ide se na terenske vezbe, a poslednjih par godina organizuje se i praksa na rodosu. ja sam pre 4 godine isla da radim u grcku, upoznala gomilu ljudi i posle otisla u pariz na dve godine, a sada planiram prvo na rodos a posle u london na rad. ukoliko si snalazljiva mogucnosti su ogromne

Gde mogu naci knjige ili nessto za pripremu na prijemi iz Turizmologije ako znas pomozi hvala
 
..Ja sam cetvrta godina gimnazije,i zelim da upisem gastronomiju na PMF ali nisam mnogo upucena,tj.nemam pojma ni sta se polaze za prijemni,ni kakvi su predmeti,ni uopste kako je na tom smeru...Molim vas ko zna nesto o tome neka mi odgovori jer zelim da pocnem da se spremam za prijemni a nemam pojma bas nista oko tog smera...:think:
 
hitno mi trebaju informacije :D ...Trenutno sam jos srednja ali ove godine zavrsavam i zelim da upisem gastronomiju na PMF...problem je u tome sto na njihovom sajtu nepostoje bas neke informacije za ovaj smer tako da ja neznam ni sta se polaze za prijemni,ni koliko primaju,ni kakav je smer uposte,ni kao je na predavanjima ?? Molim vas ako neko nesto zna neka mi malo detaljno odgovori jer zelim da pocnem da se spremam a nemam pojma ni sta ni kako..:think::mesi::rostilj: hvala unapred ;)
 
Ove godine zavrsavam srednju,i zelela bih da upisem gastronomiju na PMF...problem je u tome sto ja pojma nemam nista u vezi ovog smera...ni sta se polaze na prijemnom,ni sta da spremam,ni kakav je uopse smer,ni sta sledi posle zavrsene 4 godine...Molim vas ako neko ima nekakve informacije neka mi odgovori :) hvala unapred :jede::mesi::rostilj::tost::strika:
 
Trenutno sam jos srednja,ali zelela bih ove godine da upisem gastronomiju..e sad,danas sam bas isla po prvi put na fax kao da cujem nesto o tom smeru,ALI..Otisla tamo,pojma nemam nista :lol:...oni mi tamo na onom salteru nisu rekli nista bitno sto i ja nisam znala...a ja i dalje nemam pojma ni sta se sprema za prijemni,ni koliko strudenata primaju na ovaj smer,s koliko se ide na budzet...ni kakav je smer uopste,ni kako je na predavanju,praksa...ama bas nista pojma i dalje nemam...molim nekog ko zna ili ide na ovaj smer neka mi kaze...Please :bye:
 
Trenutno sam jos srednja,ali zelela bih ove godine da upisem gastronomiju..e sad,danas sam bas isla po prvi put na fax kao da cujem nesto o tom smeru,ALI..Otisla tamo,pojma nemam nista :lol:...oni mi tamo na onom salteru nisu rekli nista bitno sto i ja nisam znala...a ja i dalje nemam pojma ni sta se sprema za prijemni,ni koliko strudenata primaju na ovaj smer,s koliko se ide na budzet...ni kakav je smer uopste,ni kako je na predavanju,praksa...ama bas nista pojma i dalje nemam...molim nekog ko zna ili ide na ovaj smer neka mi kaze...Please :bye:
 
Trenutno sam jos srednja,ali zelela bih ove godine da upisem gastronomiju..e sad,danas sam bas isla po prvi put na fax kao da cujem nesto o tom smeru,ALI..Otisla tamo,pojma nemam nista :lol:...oni mi tamo na onom salteru nisu rekli nista bitno sto i ja nisam znala...a ja i dalje nemam pojma ni sta se sprema za prijemni,ni koliko strudenata primaju na ovaj smer,s koliko se ide na budzet...ni kakav je smer uopste,ni kako je na predavanju,praksa...ama bas nista pojma i dalje nemam...molim nekog ko zna ili ide na ovaj smer neka mi kaze...Please :bye:

Ne znas kakav je smer, a hoces da upises? :eek:
Mislim da bi trebala jos malo da razmislis o tome. Koliko poena imas iz srednje? Znam da je za turizmologiju dosta jaka konkurencija. Verovatno ucis iz nekih knjiga, koje su vezane za ugostiteljske skole.
 

Back
Top