Turizmologija-Novi Sad
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Turizmologija-Novi Sad

petrija
    Guest

Podrazumevano Turizmologija-Novi Sad

pozdrav! Interesuje me vase misljenje o ovom fakultetu i nesto uopsteno o upisu,prijemnom!

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

ne znam cime planiras da se bavis u zivotu... posto ces u ovoj zemlji (turistickoj mega sili) tesko naci posao u struci...

Petrija
    Guest

Podrazumevano

Zivim na Zlatiboru!Raduckam vec po malo,koliko mi dozvoljava slobodno vreme.Trudicu se da budem dobar student,naci ce vec se neka agencija, hotel...

Guest

Podrazumevano

Turizmologija-najbolji moguci smer na fakultetu a ti sto kazes da od toga nema nista-prvo se raspitaj sta je to?

Početnik
    Učlanjen
    09.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ok..i mene to mnogo zanima..ajde kazi nam shta je to ako znash..shta moze PRECIZNO da se radi sa tim

Petrija
    Guest

Podrazumevano

Ma ja sam se odlucila za turizam! Samo se malo brinem oko prijemnog,malo primaju. Nemam predstavu koliko tesko moze da bude,pa ako je neko posao kroz sve to, nek mi pomogne!

Zainteresovan član Kaubojka (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Za prijemni pogledaj sta se polaze na www.infostud.com/obrazovanje/ns/pmf
    A koliko bodova je bilo potrebno u prethodne 3 godine mozes da vidis na www.infostud.com/obrazovanje/prijemni/
    Srecno
    A ja cu na pr ivatni turisticki ovde u BG-u

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

faks je super, ja ga sada zavrsavam, jos diplomski. mozes da konkurises za vise smerova na turizmologiji, vazno je da te prime, a posle se premesti gde zelis. svake godine ide se na terenske vezbe, a poslednjih par godina organizuje se i praksa na rodosu. ja sam pre 4 godine isla da radim u grcku, upoznala gomilu ljudi i posle otisla u pariz na dve godine, a sada planiram prvo na rodos a posle u london na rad. ukoliko si snalazljiva mogucnosti su ogromne

Nov član
    Učlanjen
    24.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Turizmologija-Novi Sad

da l mi iko moze reci koliko je minimum bodova bilo potrebno prethodnih godina za pad na budzet za menadzera turizma i gastronimije?

Nov član
    Učlanjen
    26.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pegisu Pogledaj poruku
    faks je super, ja ga sada zavrsavam, jos diplomski. mozes da konkurises za vise smerova na turizmologiji, vazno je da te prime, a posle se premesti gde zelis. svake godine ide se na terenske vezbe, a poslednjih par godina organizuje se i praksa na rodosu. ja sam pre 4 godine isla da radim u grcku, upoznala gomilu ljudi i posle otisla u pariz na dve godine, a sada planiram prvo na rodos a posle u london na rad. ukoliko si snalazljiva mogucnosti su ogromne
    Gde mogu naci knjige ili nessto za pripremu na prijemi iz Turizmologije ako znas pomozi hvala

Početnik
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Šta treba za lekarski, da li je to onaj lekarski koji se na drugim fakultetima radi u tokuprve godine, očni, krv, ginekolog, zubar...ili nešto drugo...

Ističe se Mistery_girl (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Posto planiram da upisem turizmologiju, zanima me sta se polaze na prijemnom. Iz kojih knjiga treba da ucim, da li je prijemni tezak, posto sam cula neke price koje to potvrdjuju?
    " Da bi nadmudrio mudrost odneguj vestinu slusanja. "

Početnik
    Učlanjen
    04.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koji smerovi su u turizmologiji da l je na tom faksu i gastronomija?

Obećava ~about a girl~ (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

jeste gastronomija na turizmologiji, imas tamo jos lovni turizam, hotelijerstvo...

tucakovb@yahoo.com nije na forumu
    "Čovjek bez mašte je čovjek bez krila. Muhammad Ali)"
    Početnik tucakovb@yahoo.com (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Re: Turizmologija-Novi Sad

..Ja sam cetvrta godina gimnazije,i zelim da upisem gastronomiju na PMF ali nisam mnogo upucena,tj.nemam pojma ni sta se polaze za prijemni,ni kakvi su predmeti,ni uopste kako je na tom smeru...Molim vas ko zna nesto o tome neka mi odgovori jer zelim da pocnem da se spremam za prijemni a nemam pojma bas nista oko tog smera...

Učlanjen
    26.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Turizmologija-Novi Sad

hitno mi trebaju informacije ...Trenutno sam jos srednja ali ove godine zavrsavam i zelim da upisem gastronomiju na PMF...problem je u tome sto na njihovom sajtu nepostoje bas neke informacije za ovaj smer tako da ja neznam ni sta se polaze za prijemni,ni koliko primaju,ni kakav je smer uposte,ni kao je na predavanjima ?? Molim vas ako neko nesto zna neka mi malo detaljno odgovori jer zelim da pocnem da se spremam a nemam pojma ni sta ni kako.. hvala unapred

Učlanjen
    26.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ove godine zavrsavam srednju,i zelela bih da upisem gastronomiju na PMF...problem je u tome sto ja pojma nemam nista u vezi ovog smera...ni sta se polaze na prijemnom,ni sta da spremam,ni kakav je uopse smer,ni sta sledi posle zavrsene 4 godine...Molim vas ako neko ima nekakve informacije neka mi odgovori hvala unapred

Učlanjen
    26.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Trenutno sam jos srednja,ali zelela bih ove godine da upisem gastronomiju..e sad,danas sam bas isla po prvi put na fax kao da cujem nesto o tom smeru,ALI..Otisla tamo,pojma nemam nista ...oni mi tamo na onom salteru nisu rekli nista bitno sto i ja nisam znala...a ja i dalje nemam pojma ni sta se sprema za prijemni,ni koliko strudenata primaju na ovaj smer,s koliko se ide na budzet...ni kakav je smer uopste,ni kako je na predavanju,praksa...ama bas nista pojma i dalje nemam...molim nekog ko zna ili ide na ovaj smer neka mi kaze...Please

Učlanjen
    26.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Trenutno sam jos srednja,ali zelela bih ove godine da upisem gastronomiju..e sad,danas sam bas isla po prvi put na fax kao da cujem nesto o tom smeru,ALI..Otisla tamo,pojma nemam nista ...oni mi tamo na onom salteru nisu rekli nista bitno sto i ja nisam znala...a ja i dalje nemam pojma ni sta se sprema za prijemni,ni koliko strudenata primaju na ovaj smer,s koliko se ide na budzet...ni kakav je smer uopste,ni kako je na predavanju,praksa...ama bas nista pojma i dalje nemam...molim nekog ko zna ili ide na ovaj smer neka mi kaze...Please

Ističe se Mistery_girl (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio tucakovb@yahoo.com Pogledaj poruku
    Ne znas kakav je smer, a hoces da upises?
    Mislim da bi trebala jos malo da razmislis o tome. Koliko poena imas iz srednje? Znam da je za turizmologiju dosta jaka konkurencija. Verovatno ucis iz nekih knjiga, koje su vezane za ugostiteljske skole.
    " Da bi nadmudrio mudrost odneguj vestinu slusanja. "

Slične teme

1. turizmologija na postdiplomskim
    Autor ivana295 u forumu Postdiplomske studije
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.07.2008., 02:40
  2. turizmologija
    Autor gostica u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.06.2005., 13:45
  3. Geografija ili turizmologija ?
    Autor MilkicaKV u forumu Arhiva