sankanje

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
a je l se sankate? i gde?
ja imam sanke ladno
i to mozda 2
ja sam na kalishu kao mala..tamo kod cvijete zuzoric
e smorilo me otvaranje tema..
a nema ni snega kako da se sankash
sad sakrivam tragove koliko sam zla ma idem bre odavde
 
nego sta...podjemo ja ,mama,tata,brat,baba,deda,tetka,...i idemo na ruzino brdo da se sankamo...i grudvamo...i pravimo sneska...i svake godine ova moja tetka...* joj familiju...izvrne nogu..i sve pokvari...dabogda joj * * * * i majku i sve joj * sto bas svake godine sve pokvari...ona.....e,ove godine ima da joj dam dzak pun slame...vrat da slomi...
i * majku onom sto ga zovu deda mraz ako me zajebe i ove godine...samo da zna...ne salim se svega mi...
jos samo sneg da padne...
podmazujem sanke deset dana majku da mu jebemm njegovu...sta vise ceka koji *****....sto ne pada...
prijatelji moji dragi...sve vas pozdravljam...necu biti prisutan pet i po dana...moram da vratim dug drzavi...dabogda se raspala na sto delova...jos samo mi je ova kazna ostala da "otplatim"...i vise ne sedam u auto...samo u bus...
 
Ja volim da se sankam.
Imam sanke od kad znam za sebe, a to je vec dug period. :wink:
Samo nema svake godine snega :cry: pa sam pravio par godina pauzu ali sam prosle godine rek'o sebi Mare, care sad ima da idem da se sankam pa makar is'o sam i makar me svi gledali k'o debila koji je izas'o iz Laze pa se u'vatio sanki. I otis'o sam i ne znam da li su me gledali jer mi je bilo super :D podsetio sam se starih dana i bilo mi je lepo.
Posto sam ja iz Zemuna glavna mesta za sankanje su na keju kod hotela Jugoslavija na jednom brezuljku, Beli medved na Cukovcu i najjaca i najduza staza na Gardosu zvana Beli zec.
Obozavam da se sankam :D
 
Kad god ima snega idem u provod. Uzimam sanke, plastične klizaljke(ako neko želi da slomi vrat) :shock: ,kapu,šal,rukavice i ostalu opremu i pravac zezanje sa društvom. Tad počinje grudvanje, sankanje, pravljenje anđela u snegu...Nema ničeg boljeg od toga.Sankam se na istoj nizbrdici gde sam se i sankala kad sam bila mala,pored škole u koju sam išla,samo se tu svake godine pojavljuju neki novi klinci. Zezanje uvek bude odlično,a kad se toliko smrznemo da ne možemo da stojimo, onda pravac na čaj i toplu čokoladu.Jedva čekam da padne sneg :lol: :lol: :lol:
 
Ja takodje mnogo volim kada se drustvo podeli u dve ekipe pa se onda na nekom parkingu ili u parku ili bilo gde gde ima mnogo zaklona ratujemo jedni protiv drugih i grudvamo se tako do besvesti, dok svi ne budemo mokri i promrzli da ne mozemo vise da izdrzimo.
Ali za takvo grudvanje treba poseban sneg, onaj malo vlazniji kada se grudve skoro same prave a ne onaj sto se rasipa i sto ne mozes nista napraviti od njega a kamoli grudvu.
 
a sta je jos bolje,
prosle zime smo igrali ragbi na snegu.mnogo jako,nema prljajanja
slajfujesh ko'po ledu,a najbolje je padanje i uklizavanje mekano kao da padash na sundjer
 
I ja obozavam sankanje,ali prosle godine kada sam to uradila sa drugaricom svi su nas gledali belo dok smo po ulicama vukle sanke,kao da su svi ocekivali i neko dete pored nas,a jedina "deca" smo bile nas dve.
 
ja se otkad znam za sebe sankam. :D
nabolje je u parkicu iznad pozeske(banovo brdo0- i to smrt staza. nas nekoliko uvek poveze sanke, pa se spustamo u 'vozicu'.
nazalost, uvek necije sanke nastradaju...
ima na brdu jooos dobrih mesta(ipak, brdo je :wink: ), ali u parku je najvise dece. na smrt
idu uglavnom malko stariji, jer je stvarno opasno
 
Ja sam kao mala mnogo volela da se sankam, onako kao prava mala divljakuša :wink:
ali sada osećam mi treba neko veće uzbuđenje :shock:
neko smrtonosno brdo, kao ono na kalemegdanu npr
:twisted:
 
Хехе...видео сам тему још пре месец дана и онда се сетих да сам са 10 година разбио санке о дрво :(
Зато сам чврсто решио да ћу се поново санкати (то да надокнадим пропуштено из детињства :) ).
И тако ти ја, пре пар дана, са све девојком и сестром, лепо замолим неку дечурлију да се спустим пар пута.
Како су се само она деца ваљала од смеха, кад смо се, са све покличом за полазак нас троје заједно спуштали :lol: :lol: :lol: .

Па оно, ако неко има мало дете...(то да ми се не смеју због моје тренутне Инспектор Блажа фазе)...радо бих "га" водио на санкање. :lol: :wink:
 

Back
Top