skijanje

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.185
idete li na skijanje..s kim
gde..
kako skijate
ja bash i ne znam da skijam dobro. jedini put kad sam dobro skijala je kad sam imala 50kg
ili je to bilo zbog brezovice prethodne sezone
da li neko ide tamo da se skija?

============
dovde se chita posle je onako...posto vidim cen odgovarate..sutra cu da brisem
ma ebesh skijanje:)
mozete u plan.domove ali to da pozurite..poshto se odmah razgrabi
ali to svi vec znaju
ja necu s vama na skijanje, ako je to neko pomislio
s vama, s krstar-ruljom, ja sam fino dete samo
dete??
aj izignorishite poruku iako je normalna tema...
mislim naravno
ali mislim da ovde uglavnom i ne znaju ljudi da se skijaju. bar svashtarci..znaci imamo jednu vezu :) skijanje i svashtara
jednom sam odbila ekipu kao a tamo je bio tip koji mi se svidjao ali duzha je prica zashto. mogla sam i pametnije da izvedem
 
Jagodinka je rešila da ide na zimovanje, pa vas zato ona i pita sve te stvari oko sankanja, skijanja...
a naredno pitanje verovatno će se odnositi i na skakaonicu, i da li će joj padobran biti neophodan za bezbedno prizemljenje.
Srećice, lepo se provedi gde god to bilo! Ako se javiš na onaj broj ili mail što ti dadoh (za ostale isto važi!),
moćićeš da mi pošalješ na kućnu adresu neku finu razglednicu ili čestitku,
što bi mi zaista puno značilo u ovim grozomornim vremenima po moj život...
bezvezni, prazni, ništavni... ma, bljack!

E, ja sada odoh na spavanjac, a sve one kojima sam se javio,
pa i onima kojima se nisam javio, a voleo bih...
želim da lepo provedu ovaj novi dan!

ZEEEEEV...
i duša mi spava...
dovidjons! :D

TX
 
Jedna od stvari koju volim najvise na svetu je da skijam. Najvise volim Kopaonik valjda zato sto znam sve staze pa se lako snalazim ali ni jahorina nije za bacanje.
 
@jagodica

E! Bila si na Brezi prosle sezone!? Ja sam poslednji put bio '97 i posle kad je krenula frka dole nismo vise isli... :cry:
Kako si isla? I kako to sad tamo izgleda? Mislim zbog Albanaca?
Nisu vas prevozili u blindiranom transporteru i terali da nostie belo-maskirno i na komandu dole se svi bacite u sneg, da vas neki snajperista ne poljubi?
 
snaja88:
Nikad nisam isla na planunu kad ima snega

aaa pa kako :)
ma nisam ishla na brezu ratnih godina, nego tamo pre rata..93 :(
mada znam da su neki ishli recimo 2000..valjda
ih je pratio unprofor ili kako se to vec zove. sta je tamo sad?? mozda se oni skijaju hehe. ima valjda nekih sela.
mada i nisam bash skijash za brezu, to bas treba da umesh..ono je dugachko i strmo
a svidjao mi se sasha
meni je kop ok samo shto negde dugo cekas i dugo idu zicare. i ono kad crkne zicara br 8 tj rtanj vezbash nordijsko skijanje uzbrdo: )) ali ako dobro je malo se i muchiti

a vidim da je moj monolog malo zbunio.. znachi bolje je postaviti samo pitanje. ma i ako sam imala zle namere nije frka poshto se svaka tema mozhe iskoristiti za obicno odgovaranje na temu. necu vishe. kao.
 
jagodica:
mada i nisam bash skijash za brezu, to bas treba da umesh..ono je dugachko i strmo
Ovo sad jesam ja uokvirila, a ne ko kod bhc-a! :twisted: Žalba moderatoru. :?

A što se Brezovice tiče, staze nisu strme, otkud ti to jagodice? Ali je tačno da su fine, dugačke.
Ma, ni tamo nisam bila od 91. :cry: U Uroševcu je već bila nategnuta atmosfera i potpuno otsustvo vode. Strašno! Ali se potrefilo da smo bili kad i kongres medicinara, tako da je u hotelu sve bilo relativno podnošljivo. Uključujući i vodu.
 

Back
Top